صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

موضوع: وام مسکن نخبگان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض وام مسکن نخبگان

با سلام دوستان
    این تاپیک رو گذاشتم تا اونایی که مثل خودم وام مسکن نخبگان تایید شدن همفکری کنیم که یه درخواست برای بهبود شرایط این وام که در حال حاضر اصلا به صرفه نیست، بدیم. لطفا نظراتتون رو مطرح کنین....
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وام مسکن نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooo0man نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    این تاپیک رو گذاشتم تا اونایی که مثل خودم وام مسکن نخبگان تایید شدن همفکری کنیم که یه درخواست برای بهبود شرایط این وام که در حال حاضر اصلا به صرفه نیست، بدیم. لطفا نظراتتون رو مطرح کنین....
    ممنون
    سلام
    به نظرم اول از همه خودتون یا کسانی که تازگی ها وام رو دریافت کردند شرایط حال حاضر شو بیان کنند.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a871421324 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم اول از همه خودتون یا کسانی که تازگی ها وام رو دریافت کردند شرایط حال حاضر شو بیان کنند.
    با تشکر
    من تازه درخواستم قبول شده هنوز بانک نرفتم اما دوستانی که رفتن میگن شرایطش اینه که مبلغ 100 تومن 15 ساله با نرخ سود 18% میشه اقساط ماهی 1 میلیون و 600 هزار تومن. خونه ای که میخوای بخری هم باید 300 میلیون قیمتش باشه!!!!!!

من تازه درخواستم قبول شده هنوز بانک نرفتم اما دوستانی که رفتن میگن شرایطش اینه که مبلغ 100 تومن 15 ساله با نرخ سود 18% میشه اقساط ماهی 1 میلیون و 600 هزار تومن. خونه ای که میخوای بخری هم باید 300 میلیون قیمتش باشه!!!!!!
    سلام دوست عزیز,

اول تشکر میکنم از اینکه این تاپیک را باز کردید.
    دوم در مورد خود درخواست ازتون چند تا سوال داشتم.
    آیا از وبسایت ثریا اقدام کردید و اونجا پرونده تشکیل دادید؟ سیستم امتیاز دهی برای شما مشخص بود و میدونید که چه امتیازی برای شما لحاظ شده بود؟ ممکن هست شرایطی که داشتید و برای وام اپلای کردید را بگید (آیتم هایی که به پرونده اضافه کردید و بر اساس اونها امتیاز گرفتید)؟

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز,

اول تشکر میکنم از اینکه این تاپیک را باز کردید.
    دوم در مورد خود درخواست ازتون چند تا سوال داشتم.
    آیا از وبسایت ثریا اقدام کردید و اونجا پرونده تشکیل دادید؟ سیستم امتیاز دهی برای شما مشخص بود و میدونید که چه امتیازی برای شما لحاظ شده بود؟ ممکن هست شرایطی که داشتید و برای وام اپلای کردید را بگید (آیتم هایی که به پرونده اضافه کردید و بر اساس اونها امتیاز گرفتید)؟

موفق باشید
    سلام خدمت شما دوست عزیز. این وام شامل منم شده و تا حدودی اقدام کردم
    ولی انصافا شرایط بانک خیلی سخته. حتی به دکتر ستاری هم نامه نوشتم ولی جواب نیومده. من از استان کردستان هستم. کاش چند نفز جمع بشیم بریم بنیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mantashloo نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوست عزیز. این وام شامل منم شده و تا حدودی اقدام کردم
    ولی انصافا شرایط بانک خیلی سخته. حتی به دکتر ستاری هم نامه نوشتم ولی جواب نیومده. من از استان کردستان هستم. کاش چند نفز جمع بشیم بریم بنیاد
    ممنون از پاسختون،

اینقدر دردسر داره که من بعد از صرف کلی وقت و پرکردن کلی فرم و ... بیخیال شدم. وقتی از کسی که از بهترین دانشگاه ایران ارشد گرفته و از یکی از ده دانشگاه برتر آمریکا دکترا گرفته، تاییده وزارت علوم میخوان!! اصلا برا من انجام کارایی که خواستن مقدور نیست! ایران نیستم که بخوام برم وزارت خونه!
    کلا دستشون درد نکنه اینقدر دردسرش را زیاد کردن که آدم قیدش را بزنه.

سلام عزیز. درخواست منم قبول شده . شرایطش خیلی مزخرفه. کاش کاری کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mantashloo نمایش پست ها
    سلام عزیز. درخواست منم قبول شده . شرایطش خیلی مزخرفه. کاش کاری کنیم
    میتونم بپرسم شرایطش چیه؟

مثلا اینکه باید ارزش خونه برابر اصل وام و سودش باشه یعنی 400 میلیون. من اگه 300 میلیون داشتم که دنبال 100 تومان وام نمی رفتم. قبلا دولت 7 درصد تقبل می کرد که اونم قطع کردند. مگه ما چند تا نخبه داریم که وام شامل اون شده؟ قرض الحسنه پیشکش پس چرا حدقل سودشو پایین نمیارن؟ یا اینکه چرا باید ارزش خونه 400 میلیون باشه؟ از این ور میخوام خونه بگیریم و قرارداد هم نوشتم چون آواره ام از این ور حقوقم کفاف قسط خونه نمیده. نمی دونم چه خاکی سرم بریزم

با سلام دوستان
    ممنون

باسلام

می خواستم بدونم شما از تاریخی که مدارکتون رو برابر اصل کردین تا معرفی بشین به بانک چقدر طول کشید؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)