نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

موضوع: وام مسکن نخبگان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : وام مسکن نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooo0man نمایش پست ها
    من تازه درخواستم قبول شده هنوز بانک نرفتم اما دوستانی که رفتن میگن شرایطش اینه که مبلغ 100 تومن 15 ساله با نرخ سود 18% میشه اقساط ماهی 1 میلیون و 600 هزار تومن. خونه ای که میخوای بخری هم باید 300 میلیون قیمتش باشه!!!!!!
    سلام عزیز. درخواست منم قبول شده . شرایطش خیلی مزخرفه. کاش کاری کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mantashloo نمایش پست ها
    سلام عزیز. درخواست منم قبول شده . شرایطش خیلی مزخرفه. کاش کاری کنیم
    میتونم بپرسم شرایطش چیه؟

مثلا اینکه باید ارزش خونه برابر اصل وام و سودش باشه یعنی 400 میلیون. من اگه 300 میلیون داشتم که دنبال 100 تومان وام نمی رفتم. قبلا دولت 7 درصد تقبل می کرد که اونم قطع کردند. مگه ما چند تا نخبه داریم که وام شامل اون شده؟ قرض الحسنه پیشکش پس چرا حدقل سودشو پایین نمیارن؟ یا اینکه چرا باید ارزش خونه 400 میلیون باشه؟ از این ور میخوام خونه بگیریم و قرارداد هم نوشتم چون آواره ام از این ور حقوقم کفاف قسط خونه نمیده. نمی دونم چه خاکی سرم بریزم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mantashloo نمایش پست ها
    مثلا اینکه باید ارزش خونه برابر اصل وام و سودش باشه یعنی 400 میلیون. من اگه 300 میلیون داشتم که دنبال 100 تومان وام نمی رفتم. قبلا دولت 7 درصد تقبل می کرد که اونم قطع کردند. مگه ما چند تا نخبه داریم که وام شامل اون شده؟ قرض الحسنه پیشکش پس چرا حدقل سودشو پایین نمیارن؟ یا اینکه چرا باید ارزش خونه 400 میلیون باشه؟ از این ور میخوام خونه بگیریم و قرارداد هم نوشتم چون آواره ام از این ور حقوقم کفاف قسط خونه نمیده. نمی دونم چه خاکی سرم بریزم
    آقا من میخواستم اقدام کنم برای این وام. این طور که معلومه باید بیخالش بشیم یا به صورت دست جمعی نامه نگاری کنیم به دکتر ستاری که حداقل شرایطش بشه مث قبل...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)