نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
ارزشش بیشتر نمیشد... به ریال عددش بزرگتر میشد.. فقط همین. شما مثلا یه ماشین صفر خریدید ۴ سال پیش ۴۰۰ میلیون تومن به خاطر بی ارزش شدن پول ملی الان شده ۲ میلیارد تومن... الان ارزشش بیشتر شده؟؟ خیر ارزشش کمتر شده - فک نمیکنم بحث ریاضی مطرح باشه که من لازم باشه ریاضیمو قوی کنم.. بیشتر بحث منطقه که فکر میکنم شما باید یه کم علت و معلولی به موضوع نگاه کنید

من بحث الکی نمیکنم - این تفکر که بانکی که دار و ندارش از سرمایه ی من و شماست باید همچنان در تک تک ترنسکشن هاش دو دوتا چارتا کنه و کوچکترین نمی پس نده به مردم و نظام بانکی جوری باشه که مردم (که خودشون بانک رو صاحب پول کردن) توی بانک مثل رعیت باشن در مقابل ارباب, زاده ی همین جاستیفای کردن های شماست. شما تحصیل کرده اید, اگه قرار باشه از نخبه های یه کشور (با دادن وام و تسهیلات) هم اخاذی مالی بشه نمیتونیم که انتظار داشته باشیم از کشور فرار نکنن. اگه میگن میخوایم به نخبگان تسهیلات بدیم دیگه نباید تو فکر این باشن که از این تسهیلات هم نون در بیارن برای بانک.
من کاری با این چیزا ندارم اینجا هم جای انتقاد الکی نیست چند ساله همین حرفها هست. اگر ادعا داریم بهتره همراه مردم تشنه تو خیابون بیان داریم

طرف رفته وامش رو گرفته 4 سال پیش کاری رو که من گفتم انجام داده الان یه خونه داره و قسطش رو راحت میده بعد من میام اینجا انتقاد میکنم. وقتی طرف خودش رو جمع جور کرده یعنی ارزشش بیشتر شده این دو دو تاست