نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: امكان دفاع از راه دور

پیش فرض امكان دفاع از راه دور

سلام دوستان،
    من سال گذشته براي فرصت مطالعاتي اومدم آمريكا و تونستم از استادي كه باهاش كار مي كردم پذيرش بگيرم. تابستون برگشتم كه تو فاصله اي كه تاشروع ترم مونده بتونم دفاع كنم، ولي متاسفانه نشد. الان آمريكا با ويزاي سينگل دانشجوي دكتري هستم ولي مي خوام حتما از PhD ايرانم دفاع كنم. كسي مي دونه آيا راهي هست كه بشه از راه دور دفاع كرد؟ من خيلي نگرانم كه چهارسال زحمتم به هدر بره.
    ممنون مي شم اگر كسي تجربه اطلاعاتي در مورد اين موضوع
    داره بتونه كمكم كنه.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امكان دفاع از راه دور

فکر میکنم اینکه بتونید از راه دور دفاع کنید یا خیر به استاد راهنما، مشاور و داور و ... بستگی داره، من دیدم که یکی از استادهایی که باید در جلسه دفاع باشه، به دلیل مسافرت، از طریق اسکایپ در جلسه شرکت کرده ولی اینکه دانشجویی در جلسه دفاع خودش، حضور نداشته باشه و از راه دور دفاع کنه، تا حالا من بهش برنخوردم.

بنظرم این موضوع رو باید با اساتید راهنما، مشاور و داورتون حل و فصل کنید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

پیش فرض امكان دفاع از راه دور

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidkardan نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من سال گذشته براي فرصت مطالعاتي اومدم آمريكا و تونستم از استادي كه باهاش كار مي كردم پذيرش بگيرم. تابستون برگشتم كه تو فاصله اي كه تاشروع ترم مونده بتونم دفاع كنم، ولي متاسفانه نشد. الان آمريكا با ويزاي سينگل دانشجوي دكتري هستم ولي مي خوام حتما از PhD ايرانم دفاع كنم. كسي مي دونه آيا راهي هست كه بشه از راه دور دفاع كرد؟ من خيلي نگرانم كه چهارسال زحمتم به هدر بره.
    ممنون مي شم اگر كسي اطلاعاتي داره بتونه كمكم كنه.
    سلام
    من هم مشکل مشابهی دارم. برای فرصت مطالعاتی امدم امریکا ولی به دلایلی شرایط برگشت ندارم. از طرفی کارهای دکترا هم تمام شده است. تمام سعیم را کردم که دانشگا با دفاع از راه دور موافقت کند ولی متاسفانه قبول نکردند حالا بعد از چهارسال مجبورم که انصراف بدهم و علاوه بر این هزینه زیادی هم برایم تحمیل میشود. فقط نمیدانم ایا تنها باید 5 برابر جریمه وزارت علوم را بدهم یا علاوه بر ان بایستی هزینه انصراف را نیز بدهم یا نه. ممنون میشوم اگه کسی راهنمایی ام کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)