صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 65

موضوع: نتایج پذیرش

پیش فرض نتایج پذیرش

سلام
    من پیشنهاد می کنم قسمت نتایج پذیرش رو
    http://www.applyabroad.org/forum/admissionreport.php
    کمی مرتب تر کنید،به عنوان مثال من میخواستم دنبال نتایج پذیرش رشته ی مکانیک بگردم و مجبور بودم همه ی صفحات را باز کنم،ولی اگر نتایج پذیرش به تفکیک رشته مرتب شود استفاده از آن برای تمام کاربران آسانتر خواهد بود.
    ویرایش توسط farhad_mech : August 23rd, 2009 در ساعت 12:18 PM

ApplyAbroad Champion

جستجو برای همینه که شما بتونید نتایج دلخواه خودتون رو ببینید. روی نتایج پذیرش در بالای صفحه کلیک کنید و از منوی باز شده «جستجو در نتایج» رو انتخاب کنید و بعد در قسمت رشته بنویسید mechanical و جستجو کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش

برای دیدن نتایج پذیرش یه کابر خاص باید چی کار کرد؟

ApplyAbroad Hero

سال پذیرش رو هم توی جدول بیارید خیلی خوب میشه.
    ضمنا ممکنه یه نفر چند تا لیسانس و یا چند تا فوق داشته باشه ، تکلیف اون چی میشه؟
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

اگه ممکنه کسانی که می خواهند اطلاعات رو در نتایج پذیرش وارد کنند در انتخابهاشون از combo box استفاده کنند ، چون بعضا دیده شده که هر کسی از یه استانداردی برای خودش استفاده میکنه ، بعضی خا فارسی می نویسند ، بعضی ها انگلیسی ، خیلی از کشورها هست که به چند صورت نوشته میشه و این میتونه در جستجو مشکل درست کنه. در مرد اسم رشته ها و .... هم این مشکلات ممکنه پیش بیاد.
    goodbye forever

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

درنتايج پذيرش من هرچي مقطع پذيرش رو عوض ميكند تاييد رو ميزنم باز رو همون bachelors ميماند ،تغيير نميكند ، مشكل چي هست ؟

ApplyAbroad Champion

اصلاح شد. واقعیت اینه که من مجبور شدم قسمت بزرگی از نتایج پذیرش رو برای فروم جدید دوباره بنویسم و متاسفانه هنوز ظاهرا باگ‌هایی داره.

Member shad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گزارش پست خلاف

من فکر کردم این جا چون بحث نظارته احتمالن بهترین تاپیکی هست که این پست رو بذارم.
    می خواستم راجع به نتایج پذیرش انتقاد کنم که به نظرم یکی از بهترین بخش های این فروم هست.مشکل اینه که خیلی از رکوردهای این جدول به درد نخورند چون کاربر کامل اطلاعاتو پر نکرده.مثلن نوشته مستر رشته کامپیوتر نرم افزار در kth سوئد با نمره 6 ielts قبول شده،نه دانشگاه لیسانس نه تعداد مقاله و حتا معدل هم وارد نشده.که خب به نظرم هیچ درک درستی از شرایط به دیگران نمی ده.به نظرم اگر یک نظارتی بود رو این که کاربرانی که موفق شدند توی این راه ملزم بشند به پر کردن درست نتایج پذیرش خیلی بهتر می شد.من دیدم کسایی رو که مثلن توی تاپیک زندگی در سوئد دنبال هم خونه ای می گرده.اما توی نتایج پذیرش هیچ اثری از این که قبول شده نیست.به هر حال از لحاظ اخلاقی هم که حساب کنیم، کسی که از خدمات این فروم استفاده می کنه باید دینشو به فروم ادا کنه.
    به هر حال مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shad نمایش پست ها
    من فکر کردم این جا چون بحث نظارته احتمالن بهترین تاپیکی هست که این پست رو بذارم.
    می خواستم راجع به نتایج پذیرش انتقاد کنم که به نظرم یکی از بهترین بخش های این فروم هست.مشکل اینه که خیلی از رکوردهای این جدول به درد نخورند چون کاربر کامل اطلاعاتو پر نکرده.مثلن نوشته مستر رشته کامپیوتر نرم افزار در kth سوئد با نمره 6 ielts قبول شده،نه دانشگاه لیسانس نه تعداد مقاله و حتا معدل هم وارد نشده.که خب به نظرم هیچ درک درستی از شرایط به دیگران نمی ده.به نظرم اگر یک نظارتی بود رو این که کاربرانی که موفق شدند توی این راه ملزم بشند به پر کردن درست نتایج پذیرش خیلی بهتر می شد.من دیدم کسایی رو که مثلن توی تاپیک زندگی در سوئد دنبال هم خونه ای می گرده.اما توی نتایج پذیرش هیچ اثری از این که قبول شده نیست.به هر حال از لحاظ اخلاقی هم که حساب کنیم، کسی که از خدمات این فروم استفاده می کنه باید دینشو به فروم ادا کنه.
    به هر حال مرسی
    به نظر من یه تاپیک جدید درست میکردید بهتر بود ...
    خوب شاید خیلیها دوست نداشته باشند این اطلاعات مربوط به نتایج پذیرش خودشون رو در اختیار بقیه قرار بدهند (به هر دلیلی) ، حالا اگه یه نفر اومده و اطلاعات پذیرش خودش رو (هر چند ناقص) در اختیار بقیه گذاشته به این معنی نیست که این اطلاعات به درد نخور هستند ، به هر حال بودن این اطلاعات بهتر از نبودنشون هست ! و مطمئن هستم شما ، من و بقیه از همین اطلاعات استفاده کافی میکنیم.
    به نظر من اینکه کاربران ملزم بشند نتایج پذیرششون رو حتما وارد فروم بکنند کار صحیحی نباشه ! هر چند از لحاظ اخلاقی بهتره همه ی کاربران این کار رو بکنند (که بیشتر از 1 دقیقه طول نمیکشه )
    goodbye forever

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shad نمایش پست ها
    به هر حال مرسی
    خیلی خوب میشد اگه همه کاربرانی که از کشور خارج میشن بخش نتایج پذیرش را کامل پر میکردن. ولی واقعیتش اینه که ما نمیتونیم کاربران را مجبور کنیم که همه فیلد ها را کامل پر کنن، چون ممکنه از پرکردن اطلاعات به طور کامل منصرف بشن.
    به هر حال، شاید برخی کاربران از بخش نتایج پذیرش اطلاع ندارن و به همین دلیل پرش نمیکنن. ما سعی میکنیم یک راه بهینه تری برای اطلاع رسانی بیشتر راجع به این بخش پیدا کنیم.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)