صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 65 , از مجموع 65

موضوع: نتایج پذیرش

ApplyAbroad Superstar

Smile پاسخ : نتایج پذیرش

ادمین محترم

ضمن سلام و خسته نباشید

با توجه به اینکه اینجانب از سال 2008 مشغول استفاده از سایت پربار اپلای ابرود هستم و همیشه یاری دوستان بزرگوار شامل حال بنده و دوستانم شده است جهت بالاتر بردن سطح کیفی سایت پیشنهاداتی دارم که امیدوارم مورد توجه حضرتعالی و همکاران محترم قرار بگیرد:

1- در صورت امکان القاب و انواع و اقسام ستاره های رنگی فراوانی که در سایت وجود دارد را کاهش بدهید دلیل آن اینست که:

اولا": اینگونه دوستان در حال حاضر یا بورس گرفته و از کشور خارج شده و یا دیگر ادامه فعالیت نمی دهند یا بطور محدودی فعال هستند البته چند نفر از بین این دوستان هنوز فعالند!

ثانیا": وجود الغاب فراوان در سایت برای برخی از کاربران بعضا" قدیمی شاعبه دانای کل بودن نسبت به سایر اعضا را ایجاد نموده است و اینگونه افراد صرفا" به دلیل تعداد پست های کم سایر اعضا نظرات آنها را زیر سوال برده و .. موجب کدورت آنها می شوند. همانطور که می دانید در این سایت همه کاربران بدون چشم داشت به یاری یکدیگر پرداخته و تلاش اکثریت کاربران کمک به سایر دوستان بدون توجه به نژاد مذهب سن جنسیت رشته و... می باشد فقط هدف اشتراک تجربیات می باشد و لا غیر!

ثالثا": البته در این بین تعدادی از اعضا معلوم الحال بوده و در موسسات اعزام دانشجو مشغول فعالیت هستند و سعی در جذب مشتری و کسب درآمد از طریق جذب کاربران برای خود یا موسسات وابسته به خود دارند. عموما اینگونه افراد به تخریب نظر سایر دوستان و بزرگواران می پردازند.

2-در صورت امکان نتایج پذیرش و یا ردی های پراکنده که در انجمن شاخه های مختلف وجود دارد را یکپارچه و همه را در بخش نتایج پذیرش درج نمایید.

2- در قسمت نتایج پذیرش مقاله های اس اس ای از سایر مقالات خارجی و مقالات علمی پژوهشی و ترویجی تفکیک شوند کلا 4 فسمت جدا گتنه بشوند

3- در قسمت نتایج پذیرش کنفرانس داخلی - بین المللی - همایش - ملی ایجاد شود 4 بخش جداگانه

4- در قسمت نتایج پذیرش تالیفات نیز اضافه شود به دو بخش کتب فارسی و لاتین

5-خیلی فروم پیچیده شده است و اطلاعات بسیار مفیدی بصورت پراکنده وجود دارد که بسیاری از استفاده از آنها بی اطلاع هستند. در صورت امکان مدیران هر بخش را ملزم به یکپارچه سازی اطلاعات و سامان دادن به آنها نمایید. بطور مثال اطلاعات مربوط به یک دانشگاه خاص همه را در زیر یک شاخع کلی قرار دهید مثال تاپیک تحصیل در دانشگاه X با تاپیک نتایج پذیرش در دانشگاه X ترکیب و زیر سر فصل واحدی قرار بگیرد!

با تقدیم احترام

برادر کوچک شما

سام

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش

همونطوری که دوستمون گفتن نتایج پذیرش تو تاپیک های مختلف یه کم پراکنده شده و فکر میکنم اگه متحد شن قابل استفاده تر خواهند بود و همینطور بخش نتایج پذیرش هم واضح تر شه، بخصوص تمایز بین مقالات مهم چون یکی می نوسه 10 تا مقاله و معلوم نیست که اینا کنفرانس هستن یا ژورنال ( تازه اونم ISI بودن یا نبودنش اهمیت داره). در حالیکه زمین تا آسمون فرق دارن!
    ویرایش توسط blur : May 17th, 2013 در ساعت 04:16 PM
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام
    چرا کشور دانمارک توی "جستجوی نتایج پذیرش" نیست! اسمش و که حداقل بذارین! اگه کسی هم از اونجا پذیرشی نگرفته !که بعید می دونم! فوقش اینکه بعده سرچ ! نتایج پذیرش رو صفر اعلام می کنه!
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

سلام
    لطفا کشور قبرس رو هم در جستجوی نتایج پذیرش اضافه کنید. ممنون.
    هر بحران ممکن است در جهت مثبت یا منفی حرکت کند، این وظیفه شماست که بحران را به موفقیت تبدیل کنید.

"کیم ووچونگ"

Junior Member

میخواستم اگه امکانش هست.دانشگاه ها را یکپارچه سازی کنید و دوستان را ملزم کنید که دانشگاه های ایرانی را حتما فارسی بنویسند و مخفف ننویسند.
    و پیشنهاد دیگه اینکه خیلی خوب میشد وقتی دنبال یه رشته خاص یا یک کشور خاص هستیم، بتونیم پارامترهای دیگه برای محدود کردن سرچ داشته باشیم.مثلا من میخوام بدونم کسایی که برای کشور x اقدام کردن چه ماکزیمم و مینیممم معدلی داشتن یا مثلا چه نمرات آیلتسی قبول شدن.حداقل امکان تعریف دو پارامتر باشه برای محدود کردن نتایج جستجو کافیه.

با تشکر.

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)