صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 65

موضوع: نتایج پذیرش

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : گزارش پست خلاف

در قسمت نتایج پذیرش می خواهم اطلاعات مربوط به خودم رو وارد کنم ولی با یک error عجیب مواجه میشم :
    "معدل شما اشتباه وارد شده است"
    معدلم رو با فرمت های مختلف وارد کردم ولی باز همین error رو دریافت میکنم ، مشکل از کجاست؟
    goodbye forever

ApplyAbroad Champion

من چک کردم، به نظر نمی‌رسه که در این مورد مشکلی وجود داشته باشه و تعدادی نتیجه پذیرش هم اخیرا وارد شده که نشون می‌ده نباید مشکل خاصی در این زمینه باشه.
    شما مطمئنید که معدلتون رو به انگلیسی و فقط به صورت عدد وارد می‌کنید؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    من چک کردم، به نظر نمی‌رسه که در این مورد مشکلی وجود داشته باشه و تعدادی نتیجه پذیرش هم اخیرا وارد شده که نشون می‌ده نباید مشکل خاصی در این زمینه باشه.
    شما مطمئنید که معدلتون رو به انگلیسی و فقط به صورت عدد وارد می‌کنید؟
    مشکل حل شد ، به جای فیلدهایی که می خواستم خالی بذارم خط فاصله گذاشتم درست شد.
    goodbye forever

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    در قسمت نتایج پذیرش می خواهم اطلاعات مربوط به خودم رو وارد کنم ولی با یک error عجیب مواجه میشم :
    "معدل شما اشتباه وارد شده است"
    معدلم رو با فرمت های مختلف وارد کردم ولی باز همین error رو دریافت میکنم ، مشکل از کجاست؟
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم ، من اصلا فقط میزنم ویرایش نتایج پذیرش ، بعد حتی بدون هیچ تغییری ، دکمه ذخیره رو میزنم ، پیغام میده ! همین معدل اشتباه هست ، کما اینکه فبلا با همین اطلاعات ذخیره کردم و هیچ خطایی نداشته !

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم ، من اصلا فقط میزنم ویرایش نتایج پذیرش ، بعد حتی بدون هیچ تغییری ، دکمه ذخیره رو میزنم ، پیغام میده ! همین معدل اشتباه هست ، کما اینکه فبلا با همین اطلاعات ذخیره کردم و هیچ خطایی نداشته !
    این اتفاق اصلا غیرمنتظره نیست. من تغییراتی در سیستم نتایج پذیرش دادم که اطلاعات کاربران رو دقیق‌تر چک می‌کنه و محدودیت‌های بیشتری در وارد کردن نتایج داره. در نتیجه شما اگر نتایج پذیرش‌تون رو قبلا وارد کرده‌اید و الان بخواهید تغییرش بدهید، ممکنه ازتون بخواهد که نتایج رو درست وارد کنید.

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    این اتفاق اصلا غیرمنتظره نیست. من تغییراتی در سیستم نتایج پذیرش دادم که اطلاعات کاربران رو دقیق‌تر چک می‌کنه و محدودیت‌های بیشتری در وارد کردن نتایج داره. در نتیجه شما اگر نتایج پذیرش‌تون رو قبلا وارد کرده‌اید و الان بخواهید تغییرش بدهید، ممکنه ازتون بخواهد که نتایج رو درست وارد کنید.
    آخه معدل من 14.04 وارد شده ، اما میگه معدلت رو اشتباه وارد کردی !!؟ من فکر کنم فرایند چک معدل یجاش ایرادی داشته باشه شاید ؟ ???

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    آخه معدل من 14.04 وارد شده ، اما میگه معدلت رو اشتباه وارد کردی !!؟ من فکر کنم فرایند چک معدل یجاش ایرادی داشته باشه شاید ؟ ???
    حق با شماست. در روال چک کردن معدل اشکالی وجود داشت که اصلاح شد. به خاطر این مساله عذرخواهی می‌کنم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

سلام

واقعیتش نتایج پذیرش خیلی می تونه از اینی که هست بهتر باشه. اشکالهایی که بنظر من میاد:

1. وارد کردن اطلاعات دقیقتر شده و جای تشکر داره ولی باز هم کافی نیست! هر کسی یه جوری اسم دانشگاه خودش و دانشگاه هایی که پذیرش گرفته رو می نویسه و این باعث میشه نشه در نتایج جستجو همه مواردی رو که باید بیاره رو آورد.
    2. مطالعه آماری نتایج خیلی سخته!! یعنی هیچ حسی به آدم دست نمیده مثلا بچه ها کجا ها زیاد رفتن. تعداد اونایی که از یه دانشگاه خاص پذیرش گرفتن چندتاست و از این قبیل. اگه یه آمار گرافیکی اضافه میشد که مثلا نموداری، شکلی لا اقل از ایالتهای مختلف، کشورهای مختلف خیلی عالی میشد.
    3. مواردی هست که در اونا بعضی از فیلدها پر نشده!! باید کاری کرد تا نتایج ناقص که با بی حوصلگی پر شده وجود نداشته باشه

ApplyAbroad Champion

ممنون از پیشنهادهای شما. برای مورد اول شاید بشه از امکان autocomplete استفاده کرد تا احتمال وارد کردن نام‌های مشابه افزایش پیدا کنه.
    مورد دوم کار بیشتری نیاز داره و باید بیشتر بررسی بشه که ببینیم چه گزارش‌هایی می‌شه اضافه کرد.
    مورد سوم رو چندان کاری نمی‌شه کرد. خیلی از فیلد‌ها هست که لزوما برای گرفتن پذیرش از هر دانشگاهی ضروری نیست. مثلا تافل یا gre برای گرفتن پذیرش از بعضی کشورها ضروری نیست و نمی‌تونه به صورت فیلد اجباری باشه. ضمن این که بودن اطلاعات هر چند به صورت ناقص بهتر نبودنش هست.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

ممنون بابک جون بابت رسیدگیت

برای مشکل اول auto complete هم فکر خوبیه. من هم یه پیشنهاد داشتم و اون هم اینه که اسم دانشگاه به صورت کامل و بدون هیچ اختصاری نوشته بشه. مثلا باورتون نمیشه برای یه University of California, Riverside چه اسمهای متفاوتی بکار می برن مثل UCR و UCAR و U CA و ...
    باز هم ممنون از حسن توجهتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)