صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 65

موضوع: نتایج پذیرش

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : گزارش پست خلاف

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    ممنون بابک جون بابت رسیدگیت

برای مشکل اول auto complete هم فکر خوبیه. من هم یه پیشنهاد داشتم و اون هم اینه که اسم دانشگاه به صورت کامل و بدون هیچ اختصاری نوشته بشه. مثلا باورتون نمیشه برای یه University of California, Riverside چه اسمهای متفاوتی بکار می برن مثل UCR و UCAR و U CA و ...
    باز هم ممنون از حسن توجهتون
    متاسفانه این موضوع رو نمی‌شه کاریش کرد و این مساله با امکان autocomplete هم حل نخواهد شد. وقتی کسی اسمی رو اشتباه می‌نویسه راه ساده‌ای برای درست کردنش وجود نداره و طبیعتا وارد کردن نام تمام دانشگاه‌های دنیا در سیستم هم عملا غیرممکنه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    متاسفانه این موضوع رو نمی‌شه کاریش کرد و این مساله با امکان autocomplete هم حل نخواهد شد. وقتی کسی اسمی رو اشتباه می‌نویسه راه ساده‌ای برای درست کردنش وجود نداره و طبیعتا وارد کردن نام تمام دانشگاه‌های دنیا در سیستم هم عملا غیرممکنه.
    فکر می کنم با یه روتین ساده بشه چک کرد که طرف اسم دانشگاه رو کامل وارد کرده یا اختصار به کار برده. مثلا اگه تعداد حروف کمتر از 5 تا باشه یا روشهای مشابه دیگه. ولی در کل اگه کاربران مجاب بشن که اسامی دانشگاه رو کامل وارد کنن مشکل حل خواهد شد

ApplyAbroad Champion

فکر می کنم با یه روتین ساده بشه چک کرد که طرف اسم دانشگاه رو کامل وارد کرده یا اختصار به کار برده. مثلا اگه تعداد حروف کمتر از 5 تا باشه یا روشهای مشابه دیگه. ولی در کل اگه کاربران مجاب بشن که اسامی دانشگاه رو کامل وارد کنن مشکل حل خواهد شد
    متاسفانه قضیه «مجاب شدن» کاربران چیزیه که هیچ وقت اتفاق نمی‌افته و چیزی رو نمی‌شه بر این اساس طراحی کرد.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

Thumbs down پاسخ : نتایج پذیرش

اهمیت نحوه ورود اطلاعات زمانی خودشون رو نشون میده که ما بخوایم روی اطلاعات وارد شده جستجو داشته باشیم. موضوع ورود اطلاعات اسم دانشگاه هم در قسمت نتایج پذیرش، فیلد بسیار مهمی هست که مطمئنا در زمان جستجوی نتایج زیاد استفاده میشه. اما همانطور که Babak عزیز گفتند، وارد کردن نام تمام دانشگاه‌های دنیا در سیستم هم عملا غیرممکنه. من در این زمینه یه پیشنهاد دارم که میگم:

ما میتونیم نام دانشگاه ها رو ذخیره کنیم بطوریکه کاربری که ورود اطلاعات میکنه، اول در قسمت جستجو، نام دانشگاه مورد نظرش رو جستجو کنه و اگر نبود امکان وارد کردن نام دانشگاه رو داشته باشه که این روش دو تا مزیت داره :
    1. ما اسم دانشگاهها رو در Database ذخیره میکنیم که جستجوی مارو بسیار flexible میکنه.
    2. لازم نیست که اسم کل دانشگاههای دنیا رو خودمون وارد کنیم. چون به کاربر این امکان رو میدیم که بتونه نام دانشگاهش رو وارد کنه.

البته نکته بسیار مهم این روش در قسمت ورود اطلاعات نام دانشگاه یافت نشده هست که باید الگوریتم استفاده شده برای جستجو باندازه ی کافی هوشمند باشه که بتونه تاحد امکان از ورود اطلاعات نام تکراری جلوگیری کنه.
    ویرایش توسط m0h3n : December 15th, 2009 در ساعت 04:18 PM

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش

سلام

خیلی ممنون از پیشنهادتون. تهیه data base کار خوبیه ولی کار تقریبا سختیه و فکر نکنم بابک عزیز وقت کافی برای اینکار داشته باشه. به نظر شما اشکال پیشنهاد من چیه؟
    ما از کاربران می خواهیم که اسن دانشگاه رو به صورت کامل وارد کنن ولی برای اینکه از ورود اطلاعات اختصاری جلوگیری کنیم می تونیم تعداد کارکترهای ورودی رو چک کنیم و اگه تعدادش کم بود پیغام: "لطفا از اختصار استفاده نکنید" ظاهر بشه
    یا حتی چک کنیم ببینیم که تو عبارت وارد شده University و یا Institute و غیره وجود داره یا نه اگه نبود باز پیغام بدیم که "مطمئنید که از اختصار استفاده نکرده اید؟!" رو نشون بدیم
    زیاد هم وقت گیر نباید باشه

ApplyAbroad Champion

سلام

خیلی ممنون از پیشنهادتون. تهیه data base کار خوبیه ولی کار تقریبا سختیه و فکر نکنم بابک عزیز وقت کافی برای اینکار داشته باشه. به نظر شما اشکال پیشنهاد من چیه؟
    ما از کاربران می خواهیم که اسن دانشگاه رو به صورت کامل وارد کنن ولی برای اینکه از ورود اطلاعات اختصاری جلوگیری کنیم می تونیم تعداد کارکترهای ورودی رو چک کنیم و اگه تعدادش کم بود پیغام: "لطفا از اختصار استفاده نکنید" ظاهر بشه
    یا حتی چک کنیم ببینیم که تو عبارت وارد شده University و یا Institute و غیره وجود داره یا نه اگه نبود باز پیغام بدیم که "مطمئنید که از اختصار استفاده نکرده اید؟!" رو نشون بدیم
    متاسفانه من این روزها خیلی درگیر هستم و به سختی به کارهای معمول فروم هم می‌رسم، اما سعی می‌کنم در اولین فرصت امکاناتی برای حل این مشکل ایجاد کنم.
    فکر می‌کنم در نهایت بهتره که راه حل m0h3n پیاده‌سازی بشه، چون تجربه نشون داده که کاربران تمایلی برای تایپ کردن زیاد ندارند و اگر بخواهیم که نام دانشگاه‌ها به طور کامل وارد بشه، ممکنه بعضی‌ها ترجیح بدهند که اصلا اطلاعات‌شون رو وارد نکنند. ضمن این که وقتی نام دانشگاه باید به طور کامل وارد بشه، احتمال غلط دیکته‌ای هم بالا می‌ره و باز در موقع جستجو مشکل ایجاد می‌کنه.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    پیشنهاد خوبیه اما،
    تجربه نشون داده که کاربران تمایلی برای تایپ کردن زیاد ندارند و اگر بخواهیم که نام دانشگاه‌ها به طور کامل وارد بشه، ممکنه بعضی‌ها ترجیح بدهند که اصلا اطلاعات‌شون رو وارد نکنند. ضمن این که وقتی نام دانشگاه باید به طور کامل وارد بشه، احتمال غلط دیکته‌ای هم بالا می‌ره و باز در موقع جستجو مشکل ایجاد می‌کنه.
    بعلاوه اینکه :
    1. در نظر گرفتن محدودیت حداقل تعداد کارکتر ورودی کار خوبی نیست چون قانون خاصی وجود نداره
    2. ممکنه توی اسم یه دانشگاه کلمات University و یا Institute و ........ نباشه

ApplyAbroad Hero

بهترین نیست نتایج هر قسمت امتحان آیلتس و تافل مثل reading,speaking,listening,writing در نتایج پذیرش قرار بگیره؟
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

فکر میکنم اضافه کردن دو تا ردیف توی نتایج پذیرش خیلی مفید باشه:
    1. سابقه ی کار مرتبط (سال)
    2. در مورد مقالات به دو دسته تقسیم بشه، ژورنالی، کنفرانسی... چون الان این قضیه تعداد مقالات خیلی نامفهومه...
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    فکر میکنم اضافه کردن دو تا ردیف توی نتایج پذیرش خیلی مفید باشه:
    1. سابقه ی کار مرتبط (سال)
    2. در مورد مقالات به دو دسته تقسیم بشه، ژورنالی، کنفرانسی... چون الان این قضیه تعداد مقالات خیلی نامفهومه...
    من هم با نظر biscuitpolo موافقم. در مورد سابقه کار، خیلی جاها واسشون مهم هست. باز حداقل مقالات فیلدی واسه ورود اطلاعات داره که اگه تفکیک بشه خیلی خوبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)