صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 65

موضوع: نتایج پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش

بخش تعداد مقالات باید اصلاح شود به نظرم. تفکیک به صورت:
    1) ISI هست یا خیر
    2) کنفرانس. (داخلی یا خارجی)

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

سلام
    لطفا از مدیرا خواهش میکنم یه سر و سامونی به این بخش نتایج بدن...
    واقعا مفیده
    مرسی

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام
    از مدیران فروم که به بخش نتایج پذیرش رسیدگی می کنند ، خواهش می کنم موارد زیر را هم به عنوان موارد اختیاری به بخش نتایج پذیرش اضافه کنید تا دوستان در صورت تمایل اطلاعات بیشتری را راجع به پروسه اپلای خودشون بیان بکنند :

1. شروع مکاتبه با اساتید : فلان تاریخ
    2. کسب موافقت استاد و اقدام به اپلای : فلان تاریخ
    3. گرفتن پذیرش اولیه دانشگاه : فلان تاریخ
    4. اقدام برای بورس و فاند و . . . : فلان تاریخ
    5. موافقت با بورس و فاند و . . . : فلان تاریخ
    6. اقدام برای ویزا : فلان تاریخ
    7. تایید ویزا : فلان تاریخ
    8. شروع تحصیلات : فلان تاریخ

در ضمن اگه امکانش باشه بخش مقاله ها را طوری تنظیم کنید که مقاله و کنفرانس جدا بشه و ISI بودنش هم معلوم بشه.
    همچنین در قسمت مقدار فاند ، گزینه ای هم باشه که معلوم کنه این مقدار فاند به همراه tuition waiver است یا نه.

خیلی خیلی ممنون از زحمات تان
    .You can either have results or excuses; not both

درود
    با تشکر از مدیران فروم، می خواستم خواهش کنم در بخش نتایج پذیرش لطفا این امکان فراهم بشه که دوستانی که در رشته های مدیریت پذیرش می گیرند بتونند نمره GMAT خودشون رو هم بذارن. الان فقط امکان گذاشتن نمره GRE فراهمه. البته امتحان GMAT هم بخش های وربال و کوانت داره ولی خوب با نمره این دو بخش امکان تعیین دقیق نمره کل GMAT وجود نداره و نکته دیگه اینکه از امسال یه بخش دیگه هم به امتحان GMAT اضافه شده با عنوان Integrated Reasonng که نمره اش جدا گزارش میشه.
    فکر کنم رشته های دیگه ای که آزمونی غیر GREدارن با این مسئله مواجه باشند( امتحانهایی مثل LSAT، MCATو....)
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

Junior Member

یکی از مواردی که مورد استفاده است بحث دانشگاهی که تو ایران تحصیل کردند. بعضی دانشگاه دو اسمی اند، برخی انگلیسی میزنند و بعضی نام اختصاری. با افزایش تعداد این مشکل بیشتر به چشم مییاد. برای حل مشکل میشود پیش فرض تعیین کرد. یعنی اول یه قسمت دانشگاه دولتی، آزاد، غیر انتفاعی، پیام نور بعد فرد تو هر قسمت بتونه اسم دانشگاه خودش پیدا کنه (مشابه اینکه تو سایت ETS یا سایت مشابه، اول اسم کشور مشخص میکنیم بعد شهر وارد میکنیم)

با سلام
    از مدیران محترم خواهش می کنم اگر امکانش هست نتایج را براساس رشته طبقه بندی کنند. و یا امکانش باشه که بر اساس رشته sort بشود و بتوان آن را سرچ کرد! مثل سایت GardCafe!

در ضمن سوابق کاری - پژوهشی و تدریسی هم فکر می کنم فاکتور مهمی باشد و اگر بیان شود شاید بتوان نتیجه گرفت تا چه مقدار تاثیرگذار است.

همچنین بیان مقام در مسابقات و یا Award هم امری مهم است.

در پایان هم تعداد مقالات تفکیک شود خوب است! (کنفرانس - ژورنال) (داخلی - خارجی)
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    با سلام
    از مدیران محترم خواهش می کنم اگر امکانش هست نتایج را براساس رشته طبقه بندی کنند. و یا امکانش باشه که بر اساس رشته sort بشود و بتوان آن را سرچ کرد! مثل سایت GardCafe!

در ضمن سوابق کاری - پژوهشی و تدریسی هم فکر می کنم فاکتور مهمی باشد و اگر بیان شود شاید بتوان نتیجه گرفت تا چه مقدار تاثیرگذار است.

همچنین بیان مقام در مسابقات و یا Award هم امری مهم است.

در پایان هم تعداد مقالات تفکیک شود خوب است! (کنفرانس - ژورنال) (داخلی - خارجی)
    درود

بی نهایت سپاسگزارم مورد اول که امکانش هست هم در جستجوی نتایج پذیرش هم در حالت عادی با کلیک بر فیلد رشته ...

اما موارد بعدی من هم موافقم که تغییراتی این چنینی در نتایج پذیرش ایجاد بشه

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member ompj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

با سلام
    ميخواستم بگم خيلی خوب بود اگر ميشدش کليه نتايج پذيرش رو به صورت يه فايل اکسل دريافت کرد تا راحت تر بشه روش جستجو کرد.
    با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    قدرت آزاد خمینی شهر

من هم فکر می کنم باید یک فکری در این مورد کرد، اگر گزینه ها برای جستجو بیشتر باشد هم در وقت صرفه جویی میشه و هم نتیجه بهتری به دست می آید. مثلا بتونیم رشته، مقطع، کشور و گرینه های دیگه مثل Max و Min نمرات و معدل رو در جستجو لحاظ کرد که عالی میشه.
    از تلاش همه متشکرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ompj نمایش پست ها
    با سلام
    ميخواستم بگم خيلی خوب بود اگر ميشدش کليه نتايج پذيرش رو به صورت يه فايل اکسل دريافت کرد تا راحت تر بشه روش جستجو کرد.
    با سپاس
    من هم خیلی با این نظر موافقم. دیگه اونوقت لازم نیست که سایت خیلی به دنبال تعریف گزارش های مختلف از آمار نتایج باشه. هر کس میتونه فایل رو دانلود کنه و سرچ خودش رو انجام بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)