صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 191

موضوع: نظر شما راجع به تغییر ظاهر و امکانات فروم چیست؟

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط england نمایش پست ها
    فقط نمی*دونم دکمه*ی تشکر و سپاسگذاری کجا رفته. و اگه میشه این مشکل نیم*فاصله رو حل کنید. وقتی که می*خوای یه فاصله*ی مجازی بذاری بجاش یه کاراکتر ستاره نشون داده میشه. همچنین صورتک*های بیشتری واسه*ی پست*هامون احساس می*کنم.
    دكمه تشكر بزودي اضافه ميشه ، مشكل فاصله هم حل شد
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط millad_mg نمایش پست ها
    واقعا فروم قبلی چیز معرکه ای بود. الان برای هر کاری باید بری و منوی مربوطه اش رو که پیدا کنی هیچ٬ باید مسیری که رفتی و اونو پیدا کردی رو حفظ کنی ولی قبلی اینطور نبود و همه چی دم دست بود. در ضمن در صفحه اول فروم٬ آخرین پستهای ارسال شده هم بودند٬ ولی این جدیده نداره. اون یکی دم دست بود و بعضی ها از جمله خود من از اون استفاده می کنن.

این هم نظر من بود.
    بنظرم اينكه ميگي بايد حفظ كنيم منوي اون رو احتمالا تو قبلي هم اولين بار هرجا بودي رو حفظ ميكردي ;-) زمان ميبره تا ياد بگيريم اما ياد ميگيريم .
    درباره اون آخرين پست ها فعلا گزينه آخرين ارسال ها اون بالا تو منوها هست ،‌در آينده پايين صفحه اول مثل فروم قبلي اضافه ميشه .
    دوستان عجول نباشيد يكم صبور باشيد به آقا بابك هم وقت بديد مشكلات حل ميشن
    ویرایش توسط Saber : August 24th, 2009 در ساعت 10:27 AM

Junior Member

صفحات دير لود ميشه.

يه پيشنهاد:
    مشکلی که من هميشه داشتم اينه که برای بعضی تاپيک ها که مثلاً 30-40 صفحه شده اند چرا هر بار که تاپيک
    را باز ميکنيم بايد صفحه 1 باز بشه که ماله چند ماه قبل و يا يک سال قبل است؟ چرا به تاريخ جديد باز نميشه؟ مثلاً از صفحه آخر...
    هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ رسيدي که روش يه قفل بزرگ بود نترس و نا اميد نشو!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش يه ديوار ميذاشتن

Senior Member

در قالب قبلی هر کاربر علاوه بر username که برای login استفاده می کرد، یک نام هم انتخاب می کرد که اون نام به جای username در کنار ارسالهاش نمایش داده می شد. با انتقال به قالب جدید خود خود به خود اسم من حذف شده و username ام نمایش داده میشه. اگر اطلاعات مربوط به اسامی متنقل نشده لطفا انتقال بدید. اگر هم لازمه اطلاعات رو دوباره جایی وارد کنیم، نشون بدید کجاست. من که پیدا نکردم.

ApplyAbroad Hero

لطفا ٌ سال پذیرش رو در قسمت نتایج پذیرش اضافه کنید !
    ویرایش توسط rm_cpu : August 24th, 2009 در ساعت 04:57 PM
    goodbye forever

Junior Member

من هنوزم متوجه نشدم این تغییرات برای چی بوده ؟عملا تغییر محسوسی حس نمیشه و بلکه باعث سردرگمی بعضی کاربرا شده.

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط zhn نمایش پست ها
    مشکلی که من هميشه داشتم اينه که برای بعضی تاپيک ها که مثلاً 30-40 صفحه شده اند چرا هر بار که تاپيک
    را باز ميکنيم بايد صفحه 1 باز بشه که ماله چند ماه قبل و يا يک سال قبل است؟ چرا به تاريخ جديد باز نميشه؟ مثلاً از صفحه آخر...
    تو قسمت كنترل پنل من ، تنظيمات شخصي ميتونيد بگيد كه اول كدام بايد ، ليست براتون جديد ترين رو نشون ميده بدك نيست يك سري اونجا بزنيد.
    البته بعد تغييرات كه داديد تاييد رو زديد يك پيغام خطا ميده ولي تغييرات انجام ميشه .اون پيغام هم بزودي درست ميشه

Junior Member

Angry

هیچکدوم از پست هایی که قبلا bookmark کرده بودم (تو فروم قبلی) الان داخل اون صفحه نمیره.
    وقتی حقیقت آزاد نیست، آزادی حقیقت ندارد.
    ژاک پرهور

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

انجمن روال کاریش این بود که پست های گمراه کننده زده نشه تا کابران گیج نشن و بتونن سریع به خواسته هاشون برسن ولی بنظر من vbulletin و رنگ انجمن کاربرو خسته میکنه . انجمن پیشرفته تر و پیچیده تر شده تا حدی همچنین رنگ آبی SMF خیلی آرامش بخش تر بود .

پالاگین آخرین ارسال ها هم اگه به پایین index انجمن اضافه بشه خیلی عالی میشه .

یه مقدار هم سرعت بازشدن انجمن اومده پایین .

البته این نظر منه و ممکنه به علت عادت کردن به SMF این مشکلات برای من پیش اومده باشه
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط zhn نمایش پست ها
    صفحات دير لود ميشه.

..
    ربطی به vb نداره.تازه به نظرم بهترم شدن.البته باید کوکی ها توو Browser شما فعال باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط bigbelly2 نمایش پست ها
    هیچکدوم از پست هایی که قبلا bookmark کرده بودم (تو فروم قبلی) الان داخل اون صفحه نمیره.
    معلومه!باید دوباره پیداشون کنید.فک کنم با sub menu هایی که گذاشته شده خیلی هم سریعتر پیدا شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط gilbert3 نمایش پست ها
    من هنوزم متوجه نشدم این تغییرات برای چی بوده ؟عملا تغییر محسوسی حس نمیشه و بلکه باعث سردرگمی بعضی کاربرا شده.
    از لحاظ امنیتی و امکاناتی بینهایت از smf جلو هست.صبور باشید
    ----

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    انجمن روال کاریش این بود که پست های گمراه کننده زده نشه تا کابران گیج نشن و بتونن سریع به خواسته هاشون برسن ولی بنظر من vbulletin و رنگ انجمن کاربرو خسته میکنه . انجمن پیشرفته تر و پیچیده تر شده تا حدی همچنین رنگ آبی SMF خیلی آرامش بخش تر بود .

البته این نظر منه و ممکنه به علت عادت کردن به SMF این مشکلات برای من پیش اومده باشه
    میتونین استایل default رو انتخاب کنید که شبیه قبلی هست.
    بقیه سوالهاتون هم توو پاسخ های59 و 31 پاسخ داده شدن
    ویرایش توسط Araz.Darbandi : August 24th, 2009 در ساعت 12:45 PM
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)