صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 191

موضوع: نظر شما راجع به تغییر ظاهر و امکانات فروم چیست؟

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020 نمایش پست ها
    کلا خیلی سخته این فروم ، یا من خنگ شدم یا این نرم افزار مثل موبایل های samsung میمونه که آدم اصلا نمی تونه باهاش کار کنه. چرا وقتی موبایل هایی با کاربری راحت user friendly مثل sonyericsson یا nokia هست آدم بره سراغ یه نمونه بد؟ حالا این حکایت کیست؟ :
    حالا حکایت ماست! یه چیز راحت رو ول کردیم به خاطر چند تا امکانات جدید سراغ مدلی اومدیم که یه ضرب رو nerve ادم هست!
    واقعا جریان تغییر این فروم هم مثل خیابون ولیعصر هست که یه طرفه کردنش! هم خود اهالی بیچاره شدن هم مردمی که گذر می کردند هم مسئولین و پلیس ها!!!! بابا چرا باید سر یه تغییر همه رو زا براه کرد؟
    اگر تغییر راحتی بده خوبه نه اینکه سختی بده و باید باهاش اینقدر کار کرد که لمش رو یاد گرفت.
    من یه عنوان یه عضو این فروم با 480 پیام با این تغییر مخالفم.
    به امید موفقیت برای دوستان.

چرا یه نظر سنجی نمی گذارید ببینید چند نفر مخالفند و چند تا موافق؟
    سخت؟!!منظورتون چیه؟چند امکان؟بارها گفته شده که vb با هیچ فروم ساز دیگه تو دنیا قابل قیاس نیس.شما توو همین ایرانش میتونه ببنی95%از vb استفاده میکنن.در صورتی که همین smf رایگانه اما بالای این vb باید 100$ اینها خرج کرد.!
    والا این خیلی نامرد یهست ما همینجوری یه بند به این vb بدبخت گیر بدیم!
    کمی صبور باشید!
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

ApplyAbroad Hero

Talking

کلا خیلی سخته این فروم ، یا من خنگ شدم یا این نرم افزار مثل موبایل های samsung میمونه که آدم اصلا نمی تونه باهاش کار کنه. چرا وقتی موبایل هایی با کاربری راحت user friendly مثل sonyericsson یا nokia هست آدم بره سراغ یه نمونه بد؟ حالا این حکایت کیست؟ :
    حالا حکایت ماست! یه چیز راحت رو ول کردیم به خاطر چند تا امکانات جدید سراغ مدلی اومدیم که یه ضرب رو nerve ادم هست!
    واقعا جریان تغییر این فروم هم مثل خیابون ولیعصر هست که یه طرفه کردنش! هم خود اهالی بیچاره شدن هم مردمی که گذر می کردند هم مسئولین و پلیس ها!!!! بابا چرا باید سر یه تغییر همه رو زا براه کرد؟
    اگر تغییر راحتی بده خوبه نه اینکه سختی بده و باید باهاش اینقدر کار کرد که لمش رو یاد گرفت.

منم با حرف این دوستمون موافقم (البته شاید با ادبیات صحبت ایشون شاید خیلی موافق نباشم).
    سری که درد نمیکنه دستمال نمی بندند !!
    هزینه ی زیادی شده ، وقت زیادی صرف شده و نظرات متعددی رد و بدل شده ، اما با یه جمع بندی مزایا و معایب این فروم و فروم قبلی میشه به این نتیجه رسید که قبلی بیشتر کار دوستان رو راه می انداخت .
    البته رنگ ظاهری فروم و اشکال نیم فاصله و ... قابل حله .....

حالا با توجه به اینکه باید از این ظاهر جدید استفاده کنیم ، من یه پیشنهاد دارم ، اگه یکی از دوستان عزیز بیاد و امکانات این فروم رو در بخش راهنما قرار بده و در یک قسمت جداگانه کارهایی که در ظاهر قبلی میشد انجام داد رو در اینجا توضیح بده بدک نیست (خودم حاضرم در این زمینه به مدیران عزیز کمک کنم)

البته یه چیزی هم هستش ، بابا جون ! فیل که نمی خواهید هوا کنید ، کم کم دستتون میاد

یه پیشنهاد هم برای بابک عزیز دارم : خیلی از دوستان مایلند که به فروم کمک مالی کنند ، خیلی ها هم هستند که می خواهند از یک سری امکانات VIP استفاده کنند (مثل چت و مشاوره و .... ) ، اگه بتونید این چنین امکانات اضافی رو در قابل دریافت مبلغ ناچیزی پول انجام بدید هر دو گروه راضی میشند ( هر چند می دونم که اگه این بحث شروع بشه داد خیلی ها در میاد .... چون بعضی ها به همین دو تا تبلیغ سایت هم گیر می دهند .... )
    ویرایش توسط rm_cpu : August 25th, 2009 در ساعت 07:28 PM دلیل: "زمینه" رو اشتباه نوشته بودم !
    goodbye forever

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

به نظر من کارایی فروم خیلی بهتر شده ... امکاناتش هم خیلی خوب شده و بهش چیزای زیادی اضافه شد ...
    اما خب برای کسایی که خیلی وقته با قبلی کار می کردند و زیاد هم بچه های فروم بازی نیستند یه ذره زمان می بره که دستشون بیاد چی رو باید چی کار کنند ...

در هر صورت من از بابک خان تشکر می کنم ..

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

منم به عنوان یه عضو قدیمی با نزدیک به 2000 پیام با این تغییر کاملا موافقم.
    شما داری فقط ظاهر رو میبینی. از باطن خبر نداری. اگه smf از vb بهتر بود هیچ آدم عاقلی نمیومد فروم smf مجانی رو ول کنه بره کلی پول پای vb بده. من از همون روز اول هم گفتم تمام فرومهای حرفه ای vb هستن ولی خوب اینکار خرج داشت. تفاوت تو امکانات مدیریتی، امکانات امنیتی و امکانات ظاهری خود فروم قابل مقایسه نیست. پس فردا یکی بیاد فروم رو هک کنه شما میای جواب بدی؟ حتما یه چیزی هست که فروم پولی شده دیگه. ضمنا این قضیه بازگشت ناپذیر هست فقط باید رو این فروم کار بشه و یه سری امکانات بهش اضافه بشه تا مثل فروم قبلی بشه. همه چیز اولش سخته ولی یواش یواش عادت میکنید.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M

خیلی خوبه مرسی... ولی کلا وقتی فروم رو با 4-5 سال پیش (yahoo group) مقایسه می کنم به نظرم اون موقع فضا vibrant تر بود... نمی دونم چرا...

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    منم به عنوان یه عضو قدیمی با نزدیک به 2000 پیام با این تغییر کاملا موافقم.
    شما داری فقط ظاهر رو میبینی. از باطن خبر نداری. اگه smf از vb بهتر بود هیچ آدم عاقلی نمیومد فروم smf مجانی رو ول کنه بره کلی پول پای vb بده. من از همون روز اول هم گفتم تمام فرومهای حرفه ای vb هستن ولی خوب اینکار خرج داشت. تفاوت تو امکانات مدیریتی، امکانات امنیتی و امکانات ظاهری خود فروم قابل مقایسه نیست. پس فردا یکی بیاد فروم رو هک کنه شما میای جواب بدی؟ حتما یه چیزی هست که فروم پولی شده دیگه. ضمنا این قضیه بازگشت ناپذیر هست فقط باید رو این فروم کار بشه و یه سری امکانات بهش اضافه بشه تا مثل فروم قبلی بشه. همه چیز اولش سخته ولی یواش یواش عادت میکنید.

حالا همه حرفهای من بد! چرا یه نظر سنجی نمیزارید؟
    دقیقا رفتار ما متاسفانه ایرانی وتر هست ، هیچ وقت نمی خواهیم از نظرات دیگران استفاده کنیم و روی نظر خود پافشاریم.
    به امید بهبودی فروم
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

بهتر نیست بحث خوب بودن یا بد بودن رو به آدمین بسپاریم.
    این جریان مثل همون پنیره و موشه میمونه .
    حالا ببینید شما کدوم شخصیت هستید

ApplyAbroad Champion

پیش فرض چرا تغییر ضروری بود

متاسفانه دوستان بعضی وقت‌ها نظرات غیرکارشناسی می‌دهند و فقط به خاطر این که به چیزی عادت کرده بودند و حالا مثلا جای اون لینک عوض شده، اعتراض می‌کنند که تغییرات غیرضروری بود و ...
    در واقع به سه دلیل عمده ما ناچار شدیم که از SMF که نرم‌افزاری مجانی بود و چند سال تجربه کار کردن باهاش رو داشتیم دست بکشیم و به سراغ vB بریم.
    ۱. SMF مشکلات امنیتی داشت و یک بار هم کم مونده بود که یکی از همین مشکلات امنیتی کار اساسی دستمون بده که البته با چندین ساعت کار و پیگیری مشکل برطرف شد.
    ۲. SMF از نظر امکانات مدیریتی بسیار ضعیف‌تر از vB هست و تیمی که از SMF نگهداری می‌کنه بسیار کند عمل می‌کنه و بیش از یک ساله که قراره نسخه دوم این نرم‌افزار بیرون داده بشه و هنوز هم که هنوزه این اتفاق نیافتاده. بسیاری از امکاناتی که قراره در نسخه دوم smf ارائه بشه از سال‌ها قبل در vB وجود داشت.
    ۳. مشکلات scalability که عملا باعث می‌شه که smf برای فروم‌های بزرگ خوب عمل نکنه. این مشکل با زیاد شدن تعداد کاربران و پست‌های فروم داشت خودش رو نشون می‌داد و استفاده از یک نرم‌افزار بهتر قبل از بروز مشکلات جدی ضروری بود.

متاسفانه تقریبا تمام این دلایل از دید کاربران عادی مخفیه و شما هیچ وقت این مشکلات درگیر نمی‌شید و ظاهرا بعضی‌ها فکر می‌کنند که من دوست داشتم شما و خودم رو اذیت کنم که نرم‌افزار رو تغییر دادم.
    به هر حال، امیدوارم که توضیحات بالا تا حدی بیان کننده دلایل انتقال از فروم قبلی به فروم جدید باشه. از همه کاربران هم می‌خواهم که در این زمینه صبر و حوصله بخرج بدهند و یک هفته‌ای از فروم جدید استفاده کنند و بعد در موردش نظر بدهند. واضحه که استفاده از بسیاری از وسائل در روزهای اول ممکنه سخت باشه، اما به تدریج استفاده ازش رو یاد خواهید گرفت. من هم سعی می‌کنم اشکالات خرده ریزی که وجود داره رو برطرف کنم تا به تدریج نرم‌افزار بی‌نقصی داشته باشیم.

به نظر من که بهتر شده
    ممنون از مدیران سایت

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

به نظر من خیلی بهتر و جذاب تر از قبل شده

از همه دست اندر کاران سایت و بر و بچزی

که از اقصی نقاط ِ ! دنیا زحمت کشبدند تا این سایت به اینجایی که هست، برسه ، خیلی تشکر می کنم
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)