صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 85

موضوع: نقل و انتقالات دانشجویان حین تحصیل بین کشورها، دانشگاهها و رشته های علوم پزشکی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : نقل و انتقالات دانشجویان حین تحصیل بین کشورها، دانشگاهها و رشته های علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط F4RBOD نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم ۴ پزشکی هستم و تا اینجا معدل بالا هم دارم (دانشگاه سراسری ). در مورد تحقیقات هم امکانشو دارم که تا تموم شدن علوم پایه یه کارایی بکنم .
    میخواستم بدونم شرایط برا رفتن بعد از علوم پایه چطوره برا اروپا مخصوصا . امکان انتقال واحد ها هست جایی ؟ اپلیکیشن میدن ؟
    ضمنا فقط پزشکی رو میخوام ادامه بدم قصد تغییر رشیه ندارم
    خیر چنین امکانی وجود نداره چون سیستم واحدی اروپا با ایران کاملا متفاوته و به نظر من این تصمیم از پایه غلط هست و کاملا به ضرر شما خواهد بود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نقل و انتقالات دانشجویان حین تحصیل بین کشورها، دانشگاهها و رشته های علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    خیر چنین امکانی وجود نداره چون سیستم واحدی اروپا با ایران کاملا متفاوته و به نظر من این تصمیم از پایه غلط هست و کاملا به ضرر شما خواهد بود.
    من پست های همین تاپیک رو که میخوندم می گفتن هست بعضی جاها ، یعنی اروپا حتما نیست؟
    توصیه شما چیه این که بعد از تموم کردن عمومی اقدام کنم؟

رشته و دانشگاه
    medicine

من پست های همین تاپیک رو که میخوندم می گفتن هست بعضی جاها ، یعنی اروپا حتما نیست؟
    توصیه شما چیه این که بعد از تموم کردن عمومی اقدام کنم؟
    من بهتون توصیه میکنم بعد از اتمام دوره عمومیتون برای تخصص اقدام کنید نه وققتون هدر میره نه هزینتون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    من بهتون توصیه میکنم بعد از اتمام دوره عمومیتون برای تخصص اقدام کنید نه وققتون هدر میره نه هزینتون.
    وقت که نابود میشه :/ رسما.
    7 سال عمومی
    2 سال طرح
    این 9 سال
    اگرم کسی تازه ورود کنه از این نوع تعهدی میشه 21 سال تعهد دیگه آدم پوسیده تا اون موقع.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedehr نمایش پست ها
    سلام
    من پزشكي عموميم رو تموم كردم و طرحمو ٣ماهه شروع كردم
    پروسه رزيدنتي و اين چيزا رو كلا بيخيال شدم چون نميخوام ٤٠سالم كه شد برم
    ميخوام برم واسه ادامه تحصيل توي يه رشته مرتبط اقدام كنم
    ميشه بهم كمك كنيد كه چه جوري؟كدوم دانشگا؟
    ممنون ميشم
    دکتر جان رشته مورد نظرت رو سرچ کن اسم دانشگاهها هم بالا میاد راحته بعدش توی سایتهای اساتید بگرد ببین توی چه فیلدهایی ریسرچ میکنن با توجه به رزومت براشون اپلای کن نتیجه میگیری.

Banned

سلام
    من دانشجوی ترم ۴ پزشکی هستم و تا اینجا معدل بالا هم دارم (دانشگاه سراسری ). در مورد تحقیقات هم امکانشو دارم که تا تموم شدن علوم پایه یه کارایی بکنم .
    میخواستم بدونم شرایط برا رفتن بعد از علوم پایه چطوره برا اروپا مخصوصا . امکان انتقال واحد ها هست جایی ؟ اپلیکیشن میدن ؟
    ضمنا فقط پزشکی رو میخوام ادامه بدم قصد تغییر رشیه ندارم
    باید از صفر شروع کنید این احتمال روی کاغذ شاید باشه ولی در عمل خیر! اونم با سیستم خیلی داغون ایران. اگر قصد مهاجرت داری به نظرم بیشتر از این وقتت رو داخل ایران تلف نکن! اگر قصد بازگشت به ایران داری برای کار حتی یک دلار هم در مسیر اپلای هدر نده! اینا اصول رشته پزشکی هستن به نظرم با توجه به هدف آینده
    چون ایران خوندن دیگه راهو برای مهاجرت تقریبا صد برابر سختتر میکنه
    خارج خوندن راهو برای زندگی کردن توی ایران با اون مدرک و ........ دویست برابر سخت تر.
    حالا دیگه فرد باید با توجه به هدفش تصمیم بگیره.

Banned

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در امریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    جدای اینکه احتمالا دانشگاهههای پزشکی امریکا شما رو نخواهند پذیرفت، وزارت بهداشت ایران هم چنین اجازه ای به شما نمیده.
    قبلا دوره اسارت وزارت بهداشت 9 سال بود! اسمشم طرح بود جدیدا شده 21+7 سال اسمشم تعهد شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط epistem نمایش پست ها
    باید از صفر شروع کنید این احتمال روی کاغذ شاید باشه ولی در عمل خیر! اونم با سیستم خیلی داغون ایران. اگر قصد مهاجرت داری به نظرم بیشتر از این وقتت رو داخل ایران تلف نکن! اگر قصد بازگشت به ایران داری برای کار حتی یک دلار هم در مسیر اپلای هدر نده! اینا اصول رشته پزشکی هستن به نظرم با توجه به هدف آینده
    چون ایران خوندن دیگه راهو برای مهاجرت تقریبا صد برابر سختتر میکنه
    خارج خوندن راهو برای زندگی کردن توی ایران با اون مدرک و ........ دویست برابر سخت تر.
    حالا دیگه فرد باید با توجه به هدفش تصمیم بگیره.
    خوب من قصدم موندن خارج از ایران هست و اگه عمومئرم بمونم برا تخصص می خوام برم ، و از اوال شروع کردنم زیاد مشکلی ندارم که شروع کنم اما با توجه به سنم که مشمول خدمتم ، لیسانس هم ندارم ، به من مجوز تحصیل میده نظام وظیفه؟

رشته و دانشگاه
    medicine

خوب من قصدم موندن خارج از ایران هست و اگه عمومئرم بمونم برا تخصص می خوام برم ، و از اوال شروع کردنم زیاد مشکلی ندارم که شروع کنم اما با توجه به سنم که مشمول خدمتم ، لیسانس هم ندارم ، به من مجوز تحصیل میده نظام وظیفه؟
    ببینید دوست عزیز با توجه به اینکه سیستم واحدی اروپا با ایران تفاوت داره اصلا بیشتر واحدهای شما تطبیق داده نمیشه و ممکنه بهتون حتی اجازه ندن که از اول شروع کنید. من خودم میخواستم از یه کشور اروپایی عضو شینگن به یه کشور دیگه اروپایی انتقالی بگیرم واحدهای من رو قبول نکردن دیگه حالا شما میخوای از ایران انتقالی بگیری که هنوز بدتر.

Banned

هر کشوری میخواید زندگی کنید از همون اول همشو همونجا بخونید در غیر این صورت مسیرتون یه چیزیه توی مایه های هفت خان رستم. کشورها در صدور اجازه کار برای اتباعی که غیر از کشور خودشون خوندن و در کشور دیگری پزشکی خوندن بسار سختت گیر هستن و سیاستگذاری سیستمهای بهداشتی به کار گیری فارغ التحصیلان همون سیستم توی کشورشون هست نه دانش آموختگان سیستم های درمانی دیگه چون استانداردهای خودشون رو دارند .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)