صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 170

موضوع: ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

سلام
    کسی میدونه برای اقامت تمکن بیمه نامه چی ببریم دیگه بیمه ایران و قبول نمیکنن و باید از اسپانیا بگیریم و هزینش بسیار بالاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadpod نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    ضمن عرض تبریک
    خواستم ازتون خواهش کنم روند کارتون به چه صورت بود؟ چقدر زمان برد و اینکه تو ایران خودتون اقدام کردین یا با وکیل؟
    چه مدارکی ارائه کردین؟
    چون من برا پدرم میخوام اقدام کنم، خواستم ببینم چیکار باید بکنم

ممنون از لطقتون
    سلام و عرض ادب.ممنوم.من با یک شخصی اینجا قرارداد بستم ابتدا هم 5 هزار یورو دادم اما اون شخص یک سال کار مارو طول داد و در نهایت هم فقط فرم های اولیه رو پر کرد و وقت سفارت گرفت و بعدش هم که شکایت و شکایت کشی.بعد از اون هم خودم تو گوگل سرچ کردم وقت انگشت نگاری گرفتم رفتم اونجا خودم دنبال خونه گشتم و البته با لطف خدا تونستم تو موعد مقرر خونه بگیرم و انگشت نگاری کنم.شما میتونین خودتون نسبت به تکمیل فرم ها و ارسالشون اقدام کنین و برای اطمینان با تعدادی وکیل اسپانیایی مکاتبه کنین و ازشون بخواین با هزینه خیلی کمتر از کسایی که تو ایران با کلاهبرداری این کار رو میکنن شمارو راهنمایی کنن.ولی در کل میتونین خودتون این کار رو انجام بدین.مدارک هم سند ملکی حد اقل 3 تا داشته باشین.مدارک شغلی که نشون بده کاری پویا و درامدی خوب دارین.زیاد هم اغراق نکنین.و یک حساب بانکی با گردش حساب خوب و حد اقل 300 میلیون موجودی.باز سوالی بود در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    سلام ممكنه دوستاني كه وكيل اسپانيايي ميشناسيد، لطف كنن اطلاعات وكيل رو براي اخذ ويزاي تمكن اسپانيا به من بديد؟سپاسگذارم
    سلام.میتونین تو گوگل سرچ کنین کلی موسسه میاره.میتونین باهاشون مکاتبه کنین و شرایطتون رو بگین و بهترین رو انتخاب کنین.فقط توجه کنین موسسه ترجیها تو شهری باشه که تو سفارت وقتی ازتون پرسیدن کجا میخوای بری ،بهشوم میخوای بگی و میخوای اونجا بمونی.قیمت هایی که میدن خیلی متفاوته.اولا دقت کنین هزینه بالا الکی ندن.د.ما دقیق فرایند کار رو بپرسین.سوما حتما بهشون برا تخفیف بگین تو ایمل هاتون.من برا کارا انگشت نگاری مکاتبه کردم از 100 یورو تا 650 یورو قیمت دادن.آخرم خودم مجانی بدون کمک وکیل انجام دادم کلا هم هزینم 20 یورو حدودا شد.اون 650 یورویی هم چونه زدم 100 یورو تخفیف داد که البته کاریم بهش ندادم.باز سوالی بود در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriaebneali نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.ممنوم.من با یک شخصی اینجا قرارداد بستم ابتدا هم 5 هزار یورو دادم اما اون شخص یک سال کار مارو طول داد و در نهایت هم فقط فرم های اولیه رو پر کرد و وقت سفارت گرفت و بعدش هم که شکایت و شکایت کشی.بعد از اون هم خودم تو گوگل سرچ کردم وقت انگشت نگاری گرفتم رفتم اونجا خودم دنبال خونه گشتم و البته با لطف خدا تونستم تو موعد مقرر خونه بگیرم و انگشت نگاری کنم.شما میتونین خودتون نسبت به تکمیل فرم ها و ارسالشون اقدام کنین و برای اطمینان با تعدادی وکیل اسپانیایی مکاتبه کنین و ازشون بخواین با هزینه خیلی کمتر از کسایی که تو ایران با کلاهبرداری این کار رو میکنن شمارو راهنمایی کنن.ولی در کل میتونین خودتون این کار رو انجام بدین.مدارک هم سند ملکی حد اقل 3 تا داشته باشین.مدارک شغلی که نشون بده کاری پویا و درامدی خوب دارین.زیاد هم اغراق نکنین.و یک حساب بانکی با گردش حساب خوب و حد اقل 300 میلیون موجودی.باز سوالی بود در خدمتم
    سلام
    خیلیممنونبابتپاسختون
    یعنیمیفرمایینباویزایزشینگناولتشریفبردینبراخونهوهمونجاانگشتنگاریانجامشد؟
    باایناقامتحقتحصیلدادهمیشه؟
    کارت اقامت یکسالست؟ و اینکه شرایط تمدیدش رو جسارتا میدونین؟ به اقامت دائم ختم میشه؟
    آیاخونهبایدخریداریبشهیااجارههممیشه؟
    منپدرمبازنشستستومیخوامبراشاقدامکنم،آیامنیکهخودمازدواجکردمودوتابچهدارممیشهتوکیسایشونبیامباهزینهاضافییابایدجدااقدامکنم؟سرمایهحدود۳میلیارده
    سوالآخرماینکهسطحزبانمیخوانیابدونزبانهمشدنیه؟

یکدنیاممنونبابتوقتیکهمیذارین

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriaebneali نمایش پست ها
    عرض تبریک ، میشه بفرمایید آیا قبلا ویزا شنگن داشتید و اگر داشتید مربوط به چند وقت قبل بوده ؟ بنده قبلا دو تا شنگن داشتم که آخریش از اسپانیا و اواخر سال 2015 بوده ، بنظر شما اول یک شنگن توریستی جدید بگیرم از اسپانیا یا فرقی نمیکنه ؟

خوشبختانه با ویزای تمکن مالی من موافقت شد چیزی که خیلی برام عجیب بود این بود که ظرف یک هفته جواب ویزا رو دادند ! من وکیل نداشتم و خودم اقدام کردم بیخود پول وکیل ندید .

نقل قول نوشته اصلی توسط Suppoman نمایش پست ها
    خوشبختانه با ویزای تمکن مالی من موافقت شد چیزی که خیلی برام عجیب بود این بود که ظرف یک هفته جواب ویزا رو دادند ! من وکیل نداشتم و خودم اقدام کردم بیخود پول وکیل ندید .
    سلام
    ضمن عرض تبریک

اگرممکنه صندوق پیامتون رو چک بفرمایین

ممنون

Junior Member

سلام
    من یکسال هست که اقامت گرفتم و برای تمدید به زودی میرم و کارتم و تمدید میکنم
    اگر وکیل ومشاور حاذق خاستید با من هماهنگ کنید تضمینی بهتون معرفی میکنم
    nikoolenaroshan@gmail.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت منابع انسانى بين الملل-دانشگاه تهران

سلام به همگى
    دوستانى كه تجربه ى دريافت ويزاى تمكن مالى داشتن ميشه در مورد تهيه بيمه راهنمايى كنن لطفا؟
    من نميدونم چجورى و از كجا بايد بيمه هاى اسپانيايى رو خريدارى كرد و اينكه مدتش چقدر بايد باشه؟

ضمنا تعداد روزهايى كه داخل فرم درخواست ويزا زدين چقدر بوده؟

ممنون ميشم راهنمايى كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Suppoman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    روزتون بخیر
    تبریک میگم بابت اوکی شدن اقامتتون
    من و همسرم میخوایم از طریق تمکن مالی مهاجرت کنیم به اسپانیا
    وکیلها هزینه سنگینی میگیرن
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چیکار کردید برای گرفتن اقامت تمکن مالی و مراحل رو بهم بگید
    سپاسگزارم از محبتتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)