صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 69

موضوع: کارت اقامت اسپانیا - Permiso de Residencia

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

Thumbs up کارت اقامت اسپانیا - Permiso de Residencia

درود به همه دوستای ساکن و یا عازم اسپانیا

لطفن هر سوالی که درباره کارت اقامت (پس از ورود به اسپانیا) دارید در این تاپیک مطرح کنید.

سپاس
    ویرایش توسط hatefrad : February 24th, 2013 در ساعت 12:27 AM

Junior Member fatima00 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of vigo, fisheries

Thumbs up کارت اقامت اسپانیا - Permiso de Residencia

سلام دوستان من دیروز رفتم سفارت جواب ویزای من و همسرم به عنوان همراه اوکی بود همه به من میگفتن ویزای همراه نمیدن اما به نظر من خواستن توانستنه فقط یه سوال برای تمدید ویزا اون ور عدم سوء پیشینه هم لازمه؟

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima00 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دیروز رفتم سفارت جواب ویزای من و همسرم به عنوان همراه اوکی بود همه به من میگفتن ویزای همراه نمیدن اما به نظر من خواستن توانستنه فقط یه سوال برای تمدید ویزا اون ور عدم سوء پیشینه هم لازمه؟
    تبریک دوست عزیز
    اینجا که میاین باید برای کارت اقامت اقدام کنید! و برای اون هم سوءپیشینه لازم نشد!
    من با خودم یه نسخه ترجمه تایید شده از سفارت آورده بودم ولی هیچ جا به کارم نیومد! بعد از 6 ماه هم که اعتبارش دیگه تموم شد
    نه گواهی سوء پیشینه و نه سلامت اینجا به دردم نخورد

سلام تبریک میگم
    برای تایید حرف دوستم ، به درد من هم نخورد ، رفتم تو اداره پلیس نشسته بودن داشتن آهنگ ریهانا گوش می دادن بعدش گفتن این دیگه چیه مگه تو قاتلی این چیزا رو میدی !!! اون وقت شکلات تعارف کردن و گفتن برو به سلامت کارتمم ماه بعد اومد . بله این گونه می باشد .

Junior Member fatima00 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of vigo, fisheries

سلام دوستاییی گلم مرسیییی که جوابمو میدین اینجا به آدم امید میده یه سوال دیگه واسه گرفتن کارت اقامت باید کجا بریم و کی؟به محض اینکه رسیدیم؟ من شهر ویگو پذیرش دارم برای کارای کارت اقامت باید بیام مادرید؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدین
    خواستن توانستن است.....

رشته و دانشگاه

سلام دوستاییی گلم مرسیییی که جوابمو میدین اینجا به آدم امید میده یه سوال دیگه واسه گرفتن کارت اقامت باید کجا بریم و کی؟به محض اینکه رسیدیم؟ من شهر ویگو پذیرش دارم برای کارای کارت اقامت باید بیام مادرید؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدین
    من چون مادریدم نمیدونم که توی بقیه شهرها قضیه چطوره! ولی میدونم که بعد از اینکه خونه گرفتی باید با قرارداد خونه ات بری به شهرداری و اونجا یه برگه بهت میدن که نشون میده تو رسما در فلان جا ساکنی!
    بعد با مدارکی مثل مدارک تحصیلی و پاسپورت و عکس و همین برگه هه و اینا باید بری اداره پلیس که برای کارت اقامتت اقدام کنی! البته برای رفتن به هر کدوم از این اداره ها باید از قبل وقت تعیین کنی، که میتونی توی اینترنت یه سرچ بکنی و انجام بدی
    احتمال اینکه لازم باشه بیای مادرید نزدیک به صفره

خیر به هیچ عنوان نیازی نیست بیاید مادرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : کارت اقامت اسپانیا - Permiso de Residencia

سلام
    یکی اول توضیح میده "کارت اقامت" چیه؟!
    منظور اقامتی هست که برای مدت زمان تحصیل اونجا داریم، یا از این اقامت هایی که مثلا بعد از تحصیل برای اینکه دنبال کار بگردی یا .......

اصلا چنین آپشنی داره اسپانیا که مثلا دانشجوی دکتری بعد از 3 سال بتونه اونجا اقامت دائم بگیره؟!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kittleboy نمایش پست ها
    سلام
    یکی اول توضیح میده "کارت اقامت" چیه؟!
    منظور اقامتی هست که برای مدت زمان تحصیل اونجا داریم، یا از این اقامت هایی که مثلا بعد از تحصیل برای اینکه دنبال کار بگردی یا .......

اصلا چنین آپشنی داره اسپانیا که مثلا دانشجوی دکتری بعد از 3 سال بتونه اونجا اقامت دائم بگیره؟!
    این کارت اقامت به صورت سالیانه تمدید میشه و روش اسم دانشگاه و رشته تحصیل و اینا قید شده و تا مدتی که دانشجو هستین تمدید میشه
    بعد از اون فکر میکنم اگه بتونین کار پیدا بکنین میتونین برای کار اینجا بمونین و دوباره کارت اقامت رو تمدید کنین
    فکر کنم یه بار 2 ساله و یه بار 5 ساله تمدید میکنن
    و بعدش شاید اقامت بدن
    من دقیق نمیدونم، مخصوصا عدد ها رو
    چیزی که میدونم اینه که خیلی هم راحت نیست

سلام
    منم دوستام همین کار رو کردن .... همینطور هستش. شما برای کار باید ویزاتونو از دانشجویی به کار تغییر بدین.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)