صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 170

موضوع: ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

سلام

چند روز پیش یک پیامک برای من اومد که برای اقامت اسپانیا. خلاصه من یک روز قرار گذاشتم و رفتم اونجا و این شرکت ادعا میکرد که در کمتر از سه ماه اگر مدارک زیر داشته باشین ویزای Type D براتون میگیرد و بعد از ورود به اسپانیا کارت اقامت یکساله دریافت میکنین.

۱: گواهی بانک مبنی بر موجودی حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان و گردش مالی شش ماه آخر
    ۲: سند ملکی به ارزش حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان
    ۳: گواهی عدم سوء پیشینه
    ۴: گواهی سلامت جسمانی

شرکت میگفت که میتونه کمک کنه و هرکدام از شرایط نداشتین براتون جور کنه. ولی مهمترین قسمت قضیه اینجا هست که حق الزحمه شرکت چیزی حدود ۲۵۰۰۰ یورو یعنی چیزی حدود ۱۰۰ میلیون تومان. حالا من خودم میخواستم برم سفارت و از اونجا سوال و اقدام کنم. لطفا اگر از دوستان کسی تجربه داره و میتونه در این مورد کمکی کنه بگه.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

[QUOTE=rezazy;2340884]سلام

چند روز پیش یک پیامک برای من اومد که برای اقامت اسپانیا. خلاصه من یک روز قرار گذاشتم و رفتم اونجا و این شرکت ادعا میکرد که در کمتر از سه ماه اگر مدارک زیر داشته باشین ویزای Type D براتون میگیرد و بعد از ورود به اسپانیا کارت اقامت یکساله دریافت میکنین.

۱: گواهی بانک مبنی بر موجودی حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان و گردش مالی شش ماه آخر

شرکت میگفت که میتونه کمک کنه و هرکدام از شرایط نداشتین براتون جور کنه. ولی مهمترین قسمت قضیه اینجا هست که حق الزحمه شرکت چیزی حدود ۲۵۰۰۰ یورو یعنی چیزی حدود ۱۰۰ میلیون تومان. حالا من خودم میخواستم برم سفارت و از اونجا سوال و اقدام کنم. لطفا اگر از دوستان کسی تجربه داره و میتونه در این مورد کمکی کنه بگه.

Salam. Shoma ba neshun dadane inke tu banke khodetun mablaghe hududan 23000€ darin va ba madareke dige i ke goftan mitunin khodetun mostaghiman az sefarate spain eghdam konin. Age tedade bishtari sz qzaye khunevade bashan ham be ye nesbati kamtar mishe baraye unha, masalan nafare badi 15000 ta.. Daghugh yadam nis, ama
    in karie ke vakil ha ba chizi kamtar az 1000€ anjam midan. Man 4 sale spain zendegi mikonam o az in ghanum motmaenam. Khube age beporsin o say konin khidetun anjam bedin!

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط rezazy نمایش پست ها
    سلام

با تشکر
    100 میلیون تومان؟! واسه یه ویزای یکساله؟!
    عجب شیر تو شیری شده! دزدی تو روز روشن.
    دوست عزیز این مبلغ خیلی زیاده و منطقی نیست.
    با این مبلغ باید بهتون اقامت دائم بده. چه خبره؟!

ضمنا دریافت همون کارت یکساله که گفته هزار اما و اگر داره. داخل اسپانیا خودتون هستید و مشکلات مربوطه.

Junior Member

سلام به همه دوستان

من میخوام تجرباتم تا اینجا با دوستان در میان بذارم.

۱: ترجمه مدارک ملکی به ارزش حدود۳۵۰ میلیون تومان و حساب بانکی با موجودی حدود بالای ۳۵۰ میلیون تومان و گرفتن گواهی سلامت و عدم سوءپیشینه
    ۲: گرفتن وقت سفارت و تحویل مدارک
    ۳: بعد از ۲ هفته تماس گرفتن و برای مصاحبه حضوری رفتم و گفتن ۲ هفته دیگه جواب میدن
    ۴: امروز رفتم و جواب مثبت بود. باید بلیط و بیمه مسافرتی و با پاسپورت ببرم تا ویزا صادر کنن

تمام مخارج من تا اینجا حدود ۱ میلیون تومان شد

سلام به همه دوستان

من میخوام تجرباتم تا اینجا با دوستان در میان بذارم.

۱: ترجمه مدارک ملکی به ارزش حدود۳۵۰ میلیون تومان و حساب بانکی با موجودی حدود بالای ۳۵۰ میلیون تومان و گرفتن گواهی سلامت و عدم سوءپیشینه
    ۲: گرفتن وقت سفارت و تحویل مدارک
    ۳: بعد از ۲ هفته تماس گرفتن و برای مصاحبه حضوری رفتم و گفتن ۲ هفته دیگه جواب میدن
    ۴: امروز رفتم و جواب مثبت بود. باید بلیط و بیمه مسافرتی و با پاسپورت ببرم تا ویزا صادر کنن

تمام مخارج من تا اینجا حدود ۱ میلیون تومان شد
    درود بر شما
    در مورد این روش که آیا بعد دوسال اقامت قطعی میدن ؟
    ممنون میشم اگه در مورد این روش و میزان درصد اقامت بفرمایید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asalmaknoon نمایش پست ها
    درود بر شما
    در مورد این روش که آیا بعد دوسال اقامت قطعی میدن ؟
    ممنون میشم اگه در مورد این روش و میزان درصد اقامت بفرمایید؟

سلام. من هم تازه اقدام کردم و جواب ویزا هم مثبت شده. خودم اقدام کردم و از طریق هیچ موسسه ای هم اقدام نکردم. تا اونجایی که من شنیدم گرفتن اقامت دایم و پاسپورت ۱۰ سال زمان میبره.

Junior Member Dr_darya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmecy student in valencia university

نه عزیزم ۱۰ سال نیس ۶ سال هست پروسه

سلام. من هم تازه اقدام کردم و جواب ویزا هم مثبت شده. خودم اقدام کردم و از طریق هیچ موسسه ای هم اقدام نکردم. تا اونجایی که من شنیدم گرفتن اقامت دایم و پاسپورت ۱۰ سال زمان میبره.
    درود مجدد
    بسیار عالی/پیروز باشید
    اما بنده نمیدونم چرا جرات تنها اقدام کردن رو ندارم ... از اینکه برم اونجا و سرگردان بشم -با توجه به اینکه زبان اسپانیایی نمیدونم- به محض وررود هزارو یک مساله پیش میاد از اجاره مسکن و بیمه گرفته تا...
    یکی از دوستانم از طریق وکیل مهاجرت رفته الان 5 ماهی میشه اونجاست اما 45000 یورو با وکیل توافق کرده
    10000 تا اول داده
    10000 تا یکسال بعد
    25000 چهار سال بعد
    وکیل تمام کارهاش رو اونجا انجام داده
    اما خب به نظز من 45000 یورومیشه 190 ملیون تومان زیاده
    موندم چه کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asalmaknoon نمایش پست ها
    درود مجدد
    بسیار عالی/پیروز باشید
    اما بنده نمیدونم چرا جرات تنها اقدام کردن رو ندارم ... از اینکه برم اونجا و سرگردان بشم -با توجه به اینکه زبان اسپانیایی نمیدونم- به محض وررود هزارو یک مساله پیش میاد از اجاره مسکن و بیمه گرفته تا...
    یکی از دوستانم از طریق وکیل مهاجرت رفته الان 5 ماهی میشه اونجاست اما 45000 یورو با وکیل توافق کرده
    10000 تا اول داده
    10000 تا یکسال بعد
    25000 چهار سال بعد
    وکیل تمام کارهاش رو اونجا انجام داده
    اما خب به نظز من 45000 یورومیشه 190 ملیون تومان زیاده
    موندم چه کنم؟
    واقعا ایران بهترین کشور دنیا برای پول در آوردنه. برای یک ویزای یک ساله پول پیش یه خونه رو ازشون میگیرند و تازه خوشحالم هستند که کارشون درست شد و بعد ادعای باهوشی ایرانی هم گوش فلک رو کر کرده. برای همین ویزا به یه پاکستانی نصف این رو بگی حرف نمیزنه دیگه باهات. اینایی که انقدر پولدارند خوب یه کم جمع کنند با حدود 300 هزار دلار یه جا پاس دومینیکا بخرند بدون ویزا همه اروپا هم میشه رفت.
    خدمت دوستتون بگید هم سختی کار همون ویزای اوله وگرنه شما برسی اینجا که تمدید ویزا دیگه کسی پول وکیل نمیده. احتمالا چند وقت دیگه میفهمه چه کلاهی رفته سرش.

Junior Member

سلام ممنون ميشم بفرماييد براي تحويل مدارك اجاره نامه ملك در اسپانيا رو هم دادين ؟ اگر بله چطوري تهيه كردين ؟

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)