صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 170

موضوع: ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

ممنون بابت همین راهنماییهای خوبتون . شنیدم بعد از ورود از این طریق امکان کار کردن برای کسی یا جایی رو نداریم اما آیا میشه مغازه یا رستورانی رو اجاره کرد و خودمون مشغول به کار بشیم؟

Junior Member

[QUOTE=sharp2660;2497277]ممنون بابت همین راهنماییهای خوبتون . شنیدم بعد از ورود از این طریق امکان کار کردن برای کسی یا جایی رو نداریم اما آیا میشه مغازه یا رستورانی رو اجاره کرد و خودمون مشغول به کار بشیم؟[/QUOTE

سلام آره نمبشه ولی بعد از سال اول همونجا درخواست ویزای با کار میدی و میتونی کار کنی همونجا

سلام یعنی این ویزای کار بعد از سال اول اجازه میده برای کسی کار کنیم یا خودمون میتونیم کاری راه بندازیم؟
    دوستان گفتند حضور 6 ماه لازم هست آیا این شرط برای تمامی اعضاخانواده است یا سرپرست ؟
    ببخشید زیاد میپرسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    سلام یعنی این ویزای کار بعد از سال اول اجازه میده برای کسی کار کنیم یا خودمون میتونیم کاری راه بندازیم؟
    دوستان گفتند حضور 6 ماه لازم هست آیا این شرط برای تمامی اعضاخانواده است یا سرپرست ؟
    ببخشید زیاد میپرسم

من فقط میدونم میشه کار کرد احتمالا بشه برای خودتونم کار کنین و اینکه نمیدونم شرایط زبان بلد بودن برای کسی کار کنین هست یا نه. برای تمام اعضای خانواده هست. خواهش میکنم

سلام، امروز با یک دفتر صحبت کردم. اگر همه چیز اکی باشه قرارداد میبندیم،
    گفتند وقتی قرارداد بستیم و پول و مدارک دادم باید وکیلشون که توی اسپانیا هست یک نامه از وزارت خارجه اسپانیا برای سفارت توی تهران بگیره.
    آیا همچنین نامه ای وجود داره؟

Junior Member

سلام، امروز با یک دفتر صحبت کردم. اگر همه چیز اکی باشه قرارداد میبندیم،
    گفتند وقتی قرارداد بستیم و پول و مدارک دادم باید وکیلشون که توی اسپانیا هست یک نامه از وزارت خارجه اسپانیا برای سفارت توی تهران بگیره.
    آیا همچنین نامه ای وجود داره؟
    با سلام مجدد. من همه ی راه هایی که شما الان میخوای بری و تابستون رفتم .حتی مقدار مالیاتی هم که باید بدی و در آوردم . پیشنهاد میکنم اول خودتون اقدام کنین اگه نشد بدین به وکیل .

نقل قول نوشته اصلی توسط aliseidi نمایش پست ها
    با سلام مجدد. من همه ی راه هایی که شما الان میخوای بری و تابستون رفتم .حتی مقدار مالیاتی هم که باید بدی و در آوردم . پیشنهاد میکنم اول خودتون اقدام کنین اگه نشد بدین به وکیل .
    این قضیه نامه درسته ؟ یا نه؟

Junior Member

این قضیه نامه درسته ؟ یا نه؟
    من چیزی به عنوان نامه نشنیدم . وکیل 2 تا کار میکنه برای شما. 1. وقت سفارت رو خودش میگیره که قانونی باشه و فرم هارو خودش پر میکنه. 2. اجاره ملک باید از طرف وکیل باشه خودتون مستقیم نمیتونین اجاره کنین و اجاره نامه قانونی میشه.

Junior Member

درود و وقت خوش دوستان اگه لطف کنید و جواب بنده رو تا جایی که اطلاع و تجربه دارین به بنده بدین:

بنده قصد دارم از طریق تمکن مالی برای اقامت مالی اسپانیا اقدام کنم. و نمیدونم آیا با همسر، و تنها فرزندم که بالای 18 سال سن دارد میتوانم از طریق تمکن مالی اقدام کنم یا خیر. وکلا میگن میشه و سفارت که تماس گرفتم میگه فرزند بالای 18 سال نمیشه! و اصلا این پروسه رو اگه خودم بخوام اقدام کنم از کجا باید شروع کنم؟
    پیشاپیش سپاسگزارم از محبتتون و پاسختون

سلام دوستان این سوال شاید تکراری باشه ولی جوابش خیلی مهمه
    وقتی از روش تمکن مالی وارد شدید یکسال دوسال ... موندید خوب یواش یواش خرج ها بیشتر میشه ؛ آدم به این فکر می افته یک کار رو کاسبی راه بندازه اونجا هم خرج خودش کمتر شه هم سرش گرم شه.
    آیا با اقامت از این طریق امکان راه انداختن کار رو کاسبی هست بعد یکی دوسال؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)