صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 170

موضوع: ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

پیش فرض پاسخ : ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط maria_khoram نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من و همسرم قصد اقدام از طریق تمکن مالی رو داریم و در حال آماده سازی مدارکمون هستیم، چون وقتمون رو گرفتیم؛ فقط چون خودمون داریم کارامون رو انجام میدیم و وکیل یا موسسه ای پشت قضیه نیست خیلی استرس دارم که همه چی خوب و درست پیش بره!
    بعد از خوندن همه ی پرسش و پاسخ ها 2-3 تا نکته برام مبهمه:
    1- یه جا دوستان نوشته بودن که ترجمه آخرین مدرک تحصیلی هم برای اینکه نشون بدین شما اینجا تو کارتون خبره هستین و ... مفیده؛ واقعا تاثیر داره؟
    2- مورد بعدی اینکه بعد از اینکه مدارک رو از دارالترجمه بگیریم، قبل از ارائه به سفارت (روزی که وقت داریم) باید بریم قسمت تائید مدارک سفارت اسپانیا که برابر اصل کنه مدارک ترجمه شده رو؟! (اینم همینجا خوندم)
    سلام،
    در مورد شماره‌ی دوم بگم که نیازی به تاید مدارک یا اصطلاحا لگالایز نیست. اینطور بگم که مصاحبه و لگالایز مدارک از هم جدا هستن. شما با مدارکی که از ترجمه‌چی می‌گیرید، مصاحبه‌تون رو در سفارت انجام میدین. فقط یه سری کپی از همه‌شون داشته باشید که اون‌ها رو به مصاحبه‌چی سفارت تحویل بدید تا اصل مدارک پیش‌تون باشه. برخی مدارک نیاز به لگالایز داره؛ نه برای روز مصاحبه، بلکه برای اینور تو اسپانیا که شاااااید به دردتون بخوره. به درد ما و اطرافیان ما که نخورد [ویزای دانشجویی بودیم]. حالا دو سه تا از مدارک رو میشه طبیعتا لگالایز کرد. برای لگالایز باید وقت جدا بگیرید از سفارت و اون مدارکی که مهر وزارت خارجه داره لگالایز میشه.
    در مورد سوال یک واقعا نمیشه به قطعیت گفت. بهتره در موردش سرچ کنید. حرف‌های ضد و نقیض تا دلت بخواد هست. خود کارمندهای سفارت هم شاااید بتونن جواب بدن.
    روز خوش.

سلام برای اینکه یک سالی هست تقریبا همه رو رجکت میکنند دیگه حسی نمیمونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت منابع انسانى بين الملل-دانشگاه تهران

سلام،
    خيلي ممنون از پاسخ كاملتون...
    چيزي كه مهر وزارت خارجه بخوره يكي سوء پيشينه س يكي گواهي سلامت...پس مرحله ي اول رو بريم فعلا تا ببينيم به اونجا ميرسه كارمون كه بخوايم براي اسپانيا لگالايز كنيم يا نه؟ شما با ويزاي دانشجويي رفتين و تبديل به اقامتيش كردين يعني؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

حق با شماس...نميدونم آدم بايد از چه راهي اقدام كنه كه نتيجه بگيره، من اينجا رو كه خوندم ديدم هيچ اصول و قاعده ي خاصي نداره ظاهرن!!! بي وكيل و با وكيل و با هر مبلغي از سرمايه ريجكتي ممكنه...

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

سلام
    كسي اخيرا از طريق ويزاي تمكن اسپانيا اقدام كرده؟
    آيا زمان مشخصي از سال بايد اقدام كرد مثل اتريش؟

رشته و دانشگاه

سلام،
    خيلي ممنون از پاسخ كاملتون...
    چيزي كه مهر وزارت خارجه بخوره يكي سوء پيشينه س يكي گواهي سلامت...پس مرحله ي اول رو بريم فعلا تا ببينيم به اونجا ميرسه كارمون كه بخوايم براي اسپانيا لگالايز كنيم يا نه؟ شما با ويزاي دانشجويي رفتين و تبديل به اقامتيش كردين يعني؟
    ببخشید بابت ریپلای با تاخیر. به پست من ریپلای نزده بودید، نوتیفیکیشن نیومده. من کلن دانشجویی بودم و اسپانیا نیستم دیگه. و خب کمی فرق هست بین اقدام برای ویزای دانشجویی و تمکن مالی. ولی در کل مدارک‌ لازم همه اوکی باشه و مصاحبه خوب انجام شه، احتمال مثبت بودن هست و نباید حس منفی داشته باشید در هر صورت چون کِیس‌های مختلف با هم فرق دارن نمیشه همه رو به یک دید نگاه کرد. و حتی می‌تونید کشورهای دیگه اروپا رو هم در نظر داشته باشید.
    ویرایش توسط soheil_r7 : December 17th, 2018 در ساعت 05:40 PM دلیل: یه جاییش رو یادم رفته بود!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    ببخشید بابت ریپلای با تاخیر. به پست من ریپلای نزده بودید، نوتیفیکیشن نیومده. من کلن دانشجویی بودم و اسپانیا نیستم دیگه. و خب کمی فرق هست بین اقدام برای ویزای دانشجویی و تمکن مالی. ولی در کل مدارک‌ لازم همه اوکی باشه و مصاحبه خوب انجام شه، احتمال مثبت بودن هست و نباید حس منفی داشته باشید در هر صورت چون کِیس‌های مختلف با هم فرق دارن نمیشه همه رو به یک دید نگاه کرد. و حتی می‌تونید کشورهای دیگه اروپا رو هم در نظر داشته باشید.

سلام و ممنون از پاسخ دهیتون، ما اقدامو کردیم، حالا ایشالا که جوابش مثبت باشه...
    فقط نمی دونم تو فرم TASA 790 مالیات که باید آنلاین پر بشه قسمت آدرس باید آدرس ایران بزنم یا اسپانیا؟؟؟
    خود سفارت هم زنگ زدم میگه باید بیاین اینجا شماره بگیرین سوالاتونو بپرسین...بهتره برم فکر کنم!

رشته و دانشگاه

سلام و ممنون از پاسخ دهیتون، ما اقدامو کردیم، حالا ایشالا که جوابش مثبت باشه...
    فقط نمی دونم تو فرم TASA 790 مالیات که باید آنلاین پر بشه قسمت آدرس باید آدرس ایران بزنم یا اسپانیا؟؟؟
    خود سفارت هم زنگ زدم میگه باید بیاین اینجا شماره بگیرین سوالاتونو بپرسین...بهتره برم فکر کنم!
    به امید اینکه مثبت باشه و خوشحال‌مون کنید.
    فکر می‌کنم این فرم باید باشه [لینک]. و چون فرم مالیاتی اسپانیاست باید آدرس اسپانیا رو بنویسید. اگر که آدرس دارید خب بحثش اصلا نیست که باید همون رو وارد کنید تا خیال تون راحت باشه. اگه که ندارید منم دقیق نمی‌دونم. ما این رو بعد از ورود به اسپانیا کامل کردیم برای تمدید اقامت از سه ماهه به یکساله. در این [لینک] هم یه راهمایی نوشته شده که می‌تونید استفاده کنید؛ اینجا هم گفته آدرس اسپانیا رو در فرمت اسپانیایی وارد کنید. به جای زنگ زدن به سفارت که بعید می‌دونم به جایی برسه [شاید هم روز خوبشون باشه و جواب بدن!]، به انگلیسی یه گوگل هم کنید، کلی مرجع خوب میاره برای اقامت و نیه در اسپانیا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خيلي ممنون از انرژي مثبت شما
    الان تقريبا همه چيز آماده س به جز بيمه مسافرتي كه اونو نميدونم بايد يك ساله بگيرم يا كوتاه مدت؟ چون اگر موافقت كنن ويزا يكساله ميشه و بيمه هم منطقيش اينه كه يك ساله باشه....
    در مورد تائيد مدارك هم امروز رفتم سفارت كه سوء پيشينه و گواهي سلامت رو تائيد كنن، اولا كه قسمت تائيد مدارك تعطيل بود، بعدم كه ازشون پرسيدم گفتن تا جواب ويزاتون نيومده مداركتون نياز به تائيد نداره. خيالم راحت شد!
    بليط هم يك طرفه و فقط رفت رزرو كردم، چون اونم كه در صورت صدور ويزا برگشتش مشخص نخواهد بود...
    خيلي اين چند وقته گوگل رو زير و رو كردم، اميدوارم با اطلاعاتي كه جمع كردم نقصي تو مدارك نداشته باشيم.

Junior Member

سلام، کسی در مورد فرآیند Homologation یا همسان سازی مدارک دانشگاهی اطلاعاتی داره در اختیار من بذاره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)