صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 170

موضوع: ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

پیش فرض پاسخ : ویزا و کارت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    این پست دارای الفاظ نژاد پرستانست باید تصحیح بشه ! شما وقتی اومدی بگو ایرانی هستی حتما بعد نتیجشو میبینی .... این دزدی ها و اینا هست اما این افرادی که شما با نفرت نام بردی ازشون اصولا بی آزارن ... اینا بیشتر تقصیر جیپسی ها و رومانیایی ها و همین کشورهای اروپای شرقی هستش .... افریقایی ها درسته تیره رنگ هستن اما برای زندگی خودشون خیلی خیلی تلاش میکنن ... شاید بیشتر از خیلی از ماها ... ببین صبح تا شب دارن روسری میفروشن واسه دو یورو .... گرچه اینم قانونی نیست ... یا پاکستانی ها رو ببین بعد از شیفت روز شب نوشیدنی می فروشن ....
    نمی دونم بقیه تجربه های شما از کجا میاد ! اما بارسلونا و مادرید خیلی خیلی امن تر از خیلی شهر های ایرانه ... متاسفانه ......... شما تا زبان کاتالان رو بلد نباشی ....... یا اسپانیایی ..... تفکر ایرانیه من من من من من از همه بهترم داشته باشی .. با کسی حرف نزنی ... زندگی نکرده باشین اینجا و فقط توریستی دو رور باشین اصلا نمیتونین جامعه رو حس کنین ... حتی نمی تونین تفاوت بین امریکای لاتینی ها و کاتالان ها و اسپانیایی ها رو تشخیص بدین ..............
    من در کل از دو چیز این اروپایی ها بدم بدم بدم بدم میاد ... یکی فینگ میکنن رو میز غذا یا رو به روت ..... یکی دیگه اینکه از بچگی یاد ندادن بهشون که داد نزنن وقتی می خوان حرف بزنن و مخصوصا اینکه تو محیط کاری باشن ... مورد دیگه اینه که در مورد مسلمانان خیلی خیلی دید منفی دارن ... فرقی نداره شما چه دینی دارین یا ندارید از ایران و کلا اونوری که باشین میگن که مسلمان و عرب تبارین ..... عرب اینجا یعنی از مراکشین چون دید دیگه ه ای ندارن اصلا ، نمی شناسن ........ مراکشی ها هم 99 درصد بی سواد و فرهنگ بسیار بسیار متفاوتی دارن ..... حتی با عرب های مصر یا لبنان یا سوریه هم قابل مقابسه نیستن .....

آیا می دونستین بیمه اجتماعی در کاتالونیا رایگان و خیلی با کیفیته ؟ با کارت کت سلوت ..... می دونستین دارو 95 تخفیف داره با این کارت سلامت ؟
    درود بر شما دوست گرامی
    شاید متن بنده رو با دقت مطالعه نفرمودین
    بنده فقط نقل قول کردم از دوستانی که توی اسپانیا زندگی میکنن و توصیه اونها رو نقل قول کردم و از دوستان مقیم خواستم که صحت یا عدم صحت مطالب رو برام روشن کنن
    در مورد نژاد و قوم و مسایل مربوط به آن شخصا با شما کاملا موافقم
    عرایض بنده در متن فوق صرفا سوال بود جهت آگاهی خودم بابت شنیده ها از دوستان و لاغیر
    و گرنه مسائل نژادپرستانه در هیچ فرقه و آیین و فرهنگی پسندیده نیست و نخواهد بود و با شما کاملا موافقم
    پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_darya نمایش پست ها
    ضمنا من از مادرید خبر چندانی ندارم خونه من تو مالاگا هستش و خونه رو خریدم البته با هزینه کمی و بقیه هم کاملا قسط یه خونه شیک دو خواب ۱۵۰ متری با استخر خریدیم

البته منها هزینه خونه ک ما نداریم در کل برای هر نفر ی زندگی متوسط با ۳۰۰۰ یورو در ماه میشه زندگی خوبی رو حتی بالاتر از متوسط داشت ولی درکل ب سبک خرج کردن خودتون داره من خودم با سه هزار تا عالی میگزرونم عملا مشکلی ندارم ولی تاکید کنم ماه های اول شما زبان بلد نیستی و مسلط نیستی به محیط و شرایط هزینه ها بیشتره ولی بعد ۲-۳ ماه اوکی میشه
    اصلاا نگران هزینه نباش
    شما اگه چند بار در ماه کشتی با لنج اجاره کنین ماهی سه تا میشه .. !!!! من با بلیط هواپیما و گردش و هر روز رستوران و پول بنزین و باشگاه و بیمه دندون خصوصی و بیمه خصوصی سلامت و بیمه ماشین و دوچرخه و غیره هزینه هام بالای 800 یورو نمیشه البته منهای کرایه خونم ........ .... اگر خرید مثلا از سواچ کنین هر ماه یا این جور خرجا ..... در کل بستگی به خرج کردن و شهر داره ... :-)

شما اگه چند بار در ماه کشتی با لنج اجاره کنین ماهی سه تا میشه .. !!!! من با بلیط هواپیما و گردش و هر روز رستوران و پول بنزین و باشگاه و بیمه دندون خصوصی و بیمه خصوصی سلامت و بیمه ماشین و دوچرخه و غیره هزینه هام بالای 800 یورو نمیشه البته منهای کرایه خونم ........ .... اگر خرید مثلا از سواچ کنین هر ماه یا این جور خرجا ..... در کل بستگی به خرج کردن و شهر داره ... :-)
    درود مجدد بر شما ...
    شما هم مالاگا تشریف دارین ...
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    مالاگا فقط برای تفریح و تعطیلات مناسبه ؟ یا برای زندگی داءم و تحصیل کودکان هم مناسبه؟ مدارس خوب و امکانات تحصیلی خوب برای کودکان داره ؟

مچکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط asalmaknoon نمایش پست ها
    درود مجدد بر شما ...
    شما هم مالاگا تشریف دارین ...
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    مالاگا فقط برای تفریح و تعطیلات مناسبه ؟ یا برای زندگی داءم و تحصیل کودکان هم مناسبه؟ مدارس خوب و امکانات تحصیلی خوب برای کودکان داره ؟

مچکرم
    من در ایالت کاتالونیا زندگی می کنم ... بله که مناسبه برای تحصیل فرزندانتون ... دانشگاه مالاگا برخی رشته ها قوی هست .... اما تحصیلات ابتدایی و متوسطه کلا خوبه در همه مدارس با سیستم های جدید آموزشی کار می کنن و بچه ها خوشحالن شادن .... مثل ایران نیست که ....
    من یادمه کلاس اول ابتدایی معلم بی سواد ما ازم سوالی پرسید بلد نبودم ... روانی منو با خدکش چوبی زد !!!!!!! خاطرات بد مدارس ایران یادم نمیره ...... برای دانشگاه و اینا بستگی به رشته داره .......

Junior Member Dr_darya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmecy student in valencia university

این پست دارای الفاظ نژاد پرستانست باید تصحیح بشه ! شما وقتی اومدی بگو ایرانی هستی حتما بعد نتیجشو میبینی .... این دزدی ها و اینا هست اما این افرادی که شما با نفرت نام بردی ازشون اصولا بی آزارن ... اینا بیشتر تقصیر جیپسی ها و رومانیایی ها و همین کشورهای اروپای شرقی هستش .... افریقایی ها درسته تیره رنگ هستن اما برای زندگی خودشون خیلی خیلی تلاش میکنن ... شاید بیشتر از خیلی از ماها ... ببین صبح تا شب دارن روسری میفروشن واسه دو یورو .... گرچه اینم قانونی نیست ... یا پاکستانی ها رو ببین بعد از شیفت روز شب نوشیدنی می فروشن ....
    نمی دونم بقیه تجربه های شما از کجا میاد ! اما بارسلونا و مادرید خیلی خیلی امن تر از خیلی شهر های ایرانه ... متاسفانه ......... شما تا زبان کاتالان رو بلد نباشی ....... یا اسپانیایی ..... تفکر ایرانیه من من من من من از همه بهترم داشته باشی .. با کسی حرف نزنی ... زندگی نکرده باشین اینجا و فقط توریستی دو رور باشین اصلا نمیتونین جامعه رو حس کنین ... حتی نمی تونین تفاوت بین امریکای لاتینی ها و کاتالان ها و اسپانیایی ها رو تشخیص بدین ..............
    من در کل از دو چیز این اروپایی ها بدم بدم بدم بدم میاد ... یکی فینگ میکنن رو میز غذا یا رو به روت ..... یکی دیگه اینکه از بچگی یاد ندادن بهشون که داد نزنن وقتی می خوان حرف بزنن و مخصوصا اینکه تو محیط کاری باشن ... مورد دیگه اینه که در مورد مسلمانان خیلی خیلی دید منفی دارن ... فرقی نداره شما چه دینی دارین یا ندارید از ایران و کلا اونوری که باشین میگن که مسلمان و عرب تبارین ..... عرب اینجا یعنی از مراکشین چون دید دیگه ه ای ندارن اصلا ، نمی شناسن ........ مراکشی ها هم 99 درصد بی سواد و فرهنگ بسیار بسیار متفاوتی دارن ..... حتی با عرب های مصر یا لبنان یا سوریه هم قابل مقابسه نیستن .....

آیا می دونستین بیمه اجتماعی در کاتالونیا رایگان و خیلی با کیفیته ؟ با کارت کت سلوت ..... می دونستین دارو 95 تخفیف داره با این کارت سلامت ؟
    خدمت دوست عزیزم عارض شوم ک درسته اسپانیایی ها دقیقا فرق بین ایرانی و عرب رو نمیدونن و حتی اپنها فکر میکنن ک ایران یک کشور عربه برای اینکه باشما بیشتر مثل ی ایرانی برخورد بشه تا یک عرب اونهم از نوع مراکشی بهتره بگید من از کشور پرشیا هستم اونها اکثرا فکر میکنن کشور پرشیا ی کشور جدا از ایرانه مثلاااا فرضااا ایران عربستانه و پرشیا ایران دقیقا برا اونا این مرز وجود داره ب شخصه ب همه میگم من پرشین هستم و بسیاااار ذوق زده میشن و باورشون نمیشه ک من از نسل پرشین باشم ولی کافیه بگم ایرلن ک همه یاد داعش و اونهمه ریش و اینا بیوفتن و بترسن

رشته و دانشگاه

بله اگر دقت کنین هم صحبت من پیرو تایید حرفتونه ولی خب برا خرید مبتونن برن فروشگاه پریما یا برشکا و زارا

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط asalmaknoon نمایش پست ها
    درود و عرض ادب
    اول از همه بسیار ممنون و سپاس که وقت میگذارید و راهنمایی می فرمایید
    6 ماه در سال باید اسپانیا باشید ... تا چنذ سال تا کارت اقامت دائم بگیرید ؟
    و دیگر اینکه روند ویزای شما به چه شکلی بود ائل تایپ d بود بهد اقامت یکساله و ...؟
    شما از طریق خرید ملک اقدام کردید ظاهرا اما حالا سفارت میگه از طریق خرید ملک نمیتونید اقامت بگیرید عوض شده اگه ممکنه روند اقامت گرفتن خودتونو توضیح بدین
    ممنون و سپاس ویژه
    ۱: ۶ ماه و سه روز حداقل در اسپانیا باید باشید
    ۲ بعد از ۵ سال و ۸-۹ ماه ینی سر راست ۶ سال اگر تو امتحان سیتی زنی قبول شدین میگیرین
    ۳ خیر از اول اقامت یکساله بهم دادن البته من وکیل اسپانیایی بسیار پیگیر داشتم ک تصادفا دوست بودیم
    ۴ از طریق ملک نمیشه اما چون شما داری مالیات ب اون کشور میدی و اسپانیا تو رکوده ملک بی تاثیر هم نیس بستگی ب سرمایتون داره هرچی بالاتر بهتر چون اسپانیا نیاز ب تزریق پول داره
    ۵ عذر میخوام دیر جواب دادم بسی درگیر مسابقاتمم سوال دیگری بود بگین از وکیلم میپرسم با چند روز تقدم و تاخر اعلام میکنم بهتون
    ۶ امتحان سیتیزنی سخته و برای شهروند اسپانیا و پاسپورتش ب پاس کردن اون امتحان احتیاجه دوستان گلم مد نظرشون باشه

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان و تشمر بابت راهنمايي
    لطفا اگه ميشه منو راهنمايي كنين كه چگونه و از كجا شروع كنم براي اخذ ويزاي اسپانيا؟
    مؤسسه يا وكيلي اگه ميشناسين ميشه معرفي كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_darya نمایش پست ها
    خدمت دوست عزیزم عارض شوم ک درسته اسپانیایی ها دقیقا فرق بین ایرانی و عرب رو نمیدونن و حتی اپنها فکر میکنن ک ایران یک کشور عربه برای اینکه باشما بیشتر مثل ی ایرانی برخورد بشه تا یک عرب اونهم از نوع مراکشی بهتره بگید من از کشور پرشیا هستم اونها اکثرا فکر میکنن کشور پرشیا ی کشور جدا از ایرانه مثلاااا فرضااا ایران عربستانه و پرشیا ایران دقیقا برا اونا این مرز وجود داره ب شخصه ب همه میگم من پرشین هستم و بسیاااار ذوق زده میشن و باورشون نمیشه ک من از نسل پرشین باشم ولی کافیه بگم ایرلن ک همه یاد داعش و اونهمه ریش و اینا بیوفتن و بترسن
    بله ، اما خودمونو نمی تونیم فریب بدیم که .. میگی پرشیا ، دید درستی ندارن چون هندی ها ؛ و پاکستانی ها هم همینو میگن میگن پرشن ! .... فکر می کنن ترکیه هستش .... بهترین حالت اینه که ندونن چیزی واسه همینم صحبت ها ادامه پیدا نمیکنه خیلی ....

با سلام
    ميتونيد dr-Darya , اطلاعات تماسي وكيلتون در اسپانيا رادر اختيار من بزاريد.
    من ميخوام به اتفاق همسرم و دختر ٤ ساله دوست داشتنبم از طريق تمكن مالي بياييم اسپانيا، در صورت خوب بودن شرايط با راه اندازي كسب و كار و خريد خانه اقامت دائم بگيريم.
    از لحاظ تمكن فكر ميكنم مشكلي نداشته باشم، درامد ثابت ٤٠٠٠ يوروي از طريق كرايه دو واحد تجاري دو يك واحد اداري و سود سپرده دارم. يه سري سوال دارم ، لطف بكنيد دوستان راهنمايي بفرمايند ، ممنون ميشم
    ١- من ٢ سند تجاري دارم، چطوري ارزششون به سفارت بايد نشون بدم.
    ٢- قبل از بردن مدارك براي سفارت حتما بايد خانه اي را احاره كرده باشيم؟ اگه بله خطوري امكان پذير
    ٣-كدام شهر را ميشه اقدام كرد ؟ ايا محدوديتي وجود داره؟ كدوم شهر شرايط بهتري براي زندگي و تجارت داره؟
    ٤-فقط بامراجعه حضوري بايد مقدمات كار را انجام داد؟ اگه بفرماييد درخواست چه نوع مداركي بكنيم ممنون ميشم
    ٥- داشتن چه امتيازاتي ، باعث ايجاد مزيت در پذيرفتن درخواست اقامت اوليه در اسپانيا ميشه؟
    با تشكر فراوان از دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)