صفحه 7 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

به غیر از ترجمه آیا اصل سوء پیشینه لازم هستش که سفارت تایید کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس مهندسي تكنولوژي نرم افزار - آزاد رودهن

سلام، من 33 ساله هستم و ليسانس مهندسي كامپيوتر دارم و دانشجوي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد هستم. همسرم 36 ساله و ايشون هم ليسانس كامپيوتر دارن. 10 سال سابقه ي بيمه دارم و همسرم حدود 15 سال. يه پسر 13 ساله هم دارم. با يادگيري زبان اسپانيايي هم مشكلي ندارم. ميخوام از طريق مدرك دانشگاهي و يا كار اقدام كنيم. سوالم اينه
    1-من و همسرم بايد به صورت جدا اقدام كنيم؟
    2-ميتونيم براحتي كار پيدا كنيم(هر دو برنامه نويس كامپيوتر هستيم)؟
    3-چقدر سرمايه اوليه نيازه حدودا(البته به جز هزينه هاي دريافت اقامت)؟
    4-مدرسه ي ايراني هست براي پسرم؟
    5-امنيتش خوبه؟ كلا با وجود بچه شما مهاجرت به اكوادور رو پيشنهاد ميديد؟ من همه ش فكر ميكنم اونجا زلزله و سيل مياد و مردم از ايران فقيرترن!

من بيشتر دوست داشتم به كشورهاي حوزه ي اسكانديناوي بريم يا كانادا ولي فكر نميكنم هزينه ش رو بتونيم تامين كنيم و اينكه شرايطش سخته و هم ما سن مون بالا رفته.
    كلا كسي كه از ايران ميره پشميون نميشه؟ به صورت كلي ميپرسم. من الان توي ايران طبقه ي متوسط هستم و زندگيه آرومي دارم. با بي نظمي و بي اعصابي ايراني ها و نرخ تورم مشكل دارم و اينكه واقعا از فردا بيخبرم.
    همسرم تركيه رو پيشنهاد ميده ولي از نظر من محدوده خاورميانه نباشه بهتره و اينكه الان تركيه پر از مهاجر سوري و عراقيه. با اين اوصاف بنظرتون اكوادور بهتره؟
    ببخشيد سوالاتم زياد بود چون ميخوام خوندن زبان رو شروع كنم گفتم بپرسم كه بي راهه نرم.
    ممنون از وقتي كه ميزاريد.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط goldkavir نمایش پست ها
    سلام، من 33 ساله هستم و ليسانس مهندسي كامپيوتر دارم و دانشجوي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد هستم. همسرم 36 ساله و ايشون هم ليسانس كامپيوتر دارن. 10 سال سابقه ي بيمه دارم و همسرم حدود 15 سال. يه پسر 13 ساله هم دارم. با يادگيري زبان اسپانيايي هم مشكلي ندارم. ميخوام از طريق مدرك دانشگاهي و يا كار اقدام كنيم. سوالم اينه 1-من و همسرم بايد به صورت جدا اقدام كنيم؟ 2-ميتونيم براحتي كار پيدا كنيم(هر دو برنامه نويس كامپيوتر هستيم)؟ 3-چقدر سرمايه اوليه نيازه حدودا(البته به جز هزينه هاي دريافت اقامت)؟ 4-مدرسه ي ايراني هست براي پسرم؟ 5-امنيتش خوبه؟ كلا با وجود بچه شما مهاجرت به اكوادور رو پيشنهاد ميديد؟ من همه ش فكر ميكنم اونجا زلزله و سيل مياد و مردم از ايران فقيرترن! من بيشتر دوست داشتم به كشورهاي حوزه ي اسكانديناوي بريم يا كانادا ولي فكر نميكنم هزينه ش رو بتونيم تامين كنيم و اينكه شرايطش سخته و هم ما سن مون بالا رفته. كلا كسي كه از ايران ميره پشميون نميشه؟ به صورت كلي ميپرسم. من الان توي ايران طبقه ي متوسط هستم و زندگيه آرومي دارم. با بي نظمي و بي اعصابي ايراني ها و نرخ تورم مشكل دارم و اينكه واقعا از فردا بيخبرم. همسرم تركيه رو پيشنهاد ميده ولي از نظر من محدوده خاورميانه نباشه بهتره و اينكه الان تركيه پر از مهاجر سوري و عراقيه. با اين اوصاف بنظرتون اكوادور بهتره؟ ببخشيد سوالاتم زياد بود چون ميخوام خوندن زبان رو شروع كنم گفتم بپرسم كه بي راهه نرم. ممنون از وقتي كه ميزاريد.
    ببینید دوست من،الان قطعا دوستان موافق اکوادور هم اینجا هستن،اما من کلی میگم:امکان اینکه در آمریکای جنوبی به خاظر دلایل مفت حادثه ای براتون پیش بیاد زیاده!ببینید،اکثر دوستانی که میرن آمریکای جنوبی مجرد هستن،اما شما نه،شما حریف خودت هستی،زن و بچه چیکار کنن؟قرار نیست بری تو آلمان زندگی کنی،فرهنگ مردم پایینه،زن ها شدیدا در خطر هستن و... برو جای بهتر برادر من!حالا اگر خیلی دوست دارید آمریکای جنوبی زندگی کنید برزیل و آرژانتین به نظر حقیر بهتر هستن.
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس مهندسي تكنولوژي نرم افزار - آزاد رودهن

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    ببینید دوست من،الان قطعا دوستان موافق اکوادور هم اینجا هستن،اما من کلی میگم:امکان اینکه در آمریکای جنوبی به خاظر دلایل مفت حادثه ای براتون پیش بیاد زیاده!ببینید،اکثر دوستانی که میرن آمریکای جنوبی مجرد هستن،اما شما نه،شما حریف خودت هستی،زن و بچه چیکار کنن؟قرار نیست بری تو آلمان زندگی کنی،فرهنگ مردم پایینه،زن ها شدیدا در خطر هستن و... برو جای بهتر برادر من!حالا اگر خیلی دوست دارید آمریکای جنوبی زندگی کنید برزیل و آرژانتین به نظر حقیر بهتر هستن.
    ممنون از جوابتون. اميدوارم براي مهاجرت به كانادا موفق بشم.

سلام.من تجربه ای از اکوادور ندارم اما بخاطر کار پدرم که دامپزشک هستن و چند سال ناظر سلامت گوشت های وارداتی از برزیل بودن سابقه زندگی در برزیل رو داریم.در آمریکای جنوبی درسته مثل اروپا یا کانادا امنیت وجود نداره اما دیگه انقدر خفن هم نیست.کافیه خودون برخی مسایل رو رعایت کنید مثل ساعات تردد, نرفتن به محله های خلاف و رعایت مسایلی که در هر کشوری می تونه تضمین کننده امنیت افراد باشه.در ضمن چندتا برتری نسبت به اروپا وجود داره.اولا برخورد مردم که بسیار دوستانه است, دوما قانون خاک که باعث میشه اگر در کشورهای آمریکای لاتین بچه دار شید بچه از بدو تولد تابعیت اون کشور رو داشته باشه مثل آمریکا و کانادا در حالی که اروپا اینطور نیست, امکان گرفتن اقامت آسان و خیلی بیشتر از خیلی از کشورها حقوق خانم ها رعایت میشه (مثلا حتی در خیلی از کشورهای پیشرفته زنان بعد از ازدواج فامیلی همسرشون رو می گیرن در حالیکه در آمریکای جنوبی بچه ها فامیلی دارن که برگرفته از نام خانوادگی مادر و پدر هر دو است).موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط karimi_pishran نمایش پست ها
    سلام.من تجربه ای از اکوادور ندارم اما بخاطر کار پدرم که دامپزشک هستن و چند سال ناظر سلامت گوشت های وارداتی از برزیل بودن سابقه زندگی در برزیل رو داریم.در آمریکای جنوبی درسته مثل اروپا یا کانادا امنیت وجود نداره اما دیگه انقدر خفن هم نیست.کافیه خودون برخی مسایل رو رعایت کنید مثل ساعات تردد, نرفتن به محله های خلاف و رعایت مسایلی که در هر کشوری می تونه تضمین کننده امنیت افراد باشه.در ضمن چندتا برتری نسبت به اروپا وجود داره.اولا برخورد مردم که بسیار دوستانه است, دوما قانون خاک که باعث میشه اگر در کشورهای آمریکای لاتین بچه دار شید بچه از بدو تولد تابعیت اون کشور رو داشته باشه مثل آمریکا و کانادا در حالی که اروپا اینطور نیست, امکان گرفتن اقامت آسان و خیلی بیشتر از خیلی از کشورها حقوق خانم ها رعایت میشه (مثلا حتی در خیلی از کشورهای پیشرفته زنان بعد از ازدواج فامیلی همسرشون رو می گیرن در حالیکه در آمریکای جنوبی بچه ها فامیلی دارن که برگرفته از نام خانوادگی مادر و پدر هر دو است).موفق باشید
    سلام
    برزیل و اکوادور یکی نیستن.
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

Junior Member

اقای درچو شما تا حالا اکوادور رفتین که اینجوری قضاوت میکنین؟من ۲ سال تو ونزویلا که این همه ازش میترسن زندگی کردم.هیچ مشکلی هم نداشتم.والا تو ایران و تهران محله های خفن تری وجود داره که قول میدم هیچ کدومتون جرات نکردین پاتونو توش بگذارید.الکی جو منفی به دوستان ندید لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    عزیز من چرا وقتی اطلاعاتی نداری اظهار نظر می کنی!! اکوادر نا امنه برزیل امنه؟! اینو من به یک اکوادری بگم می خنده یه ساعت!

سلام
    دوستان این سایت کاریابی www.multitrabajos.com برای کار اقدام کردم جلوی یکی نوشته Aviso finalizado و جلوی یکی نوشته HV Leído یعنی قبول کردن؟
    بعد اینجا کار چطور مبشه پیدا کرد؟
    رشتم معماری و دفاتر انگلیسی یا همون خارجی چطوری میشه پیدا کرد؟

Junior Member

سلام به همه
    من چند ماهی هست که اومدم اکوادور
    برای تحصیل اومدم
    خوشحال میشم بتونم به سوالات جواب بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)