صفحه 9 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

نقل قول نوشته اصلی توسط parham1979p نمایش پست ها
    سلام واسه من که ۴ ماه و نیم زمان برد.دوستان کسی اطلاع داره که با گرفتن تابعیت هر کشوری دیگر غیر از اسپانیا، خود به خود تابعیت کشور اکوادور از دست خواهد رفت؟
    سلام دوست عزیز، ممکن هست خواهش کنم مراحل رو فقط بصورت فهرست بفرمائید، منظورم اینه که برای شروع از کجا باید شروع کرد، سفارت رفت؟ فرم ها رو از کجا باید تهیه کرد؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمائید.

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parham1979p نمایش پست ها
    سلام واسه من که ۴ ماه و نیم زمان برد.دوستان کسی اطلاع داره که با گرفتن تابعیت هر کشوری دیگر غیر از اسپانیا، خود به خود تابعیت کشور اکوادور از دست خواهد رفت؟
    4 ماه و نیم !! چه زیاد
    آقا نمیشه مدارک ترجمه شده رو برای سفارت اکوادور اسکن و ایمیل کرد ؟! آخه من شهرستان هستم و برام سخته برم تهران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rasol1357 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ممکن هست خواهش کنم مراحل رو فقط بصورت فهرست بفرمائید، منظورم اینه که برای شروع از کجا باید شروع کرد، سفارت رفت؟ فرم ها رو از کجا باید تهیه کرد؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمائید.

با تشکر
    سلام خدمت شما دوست عزیزم.
    دقیقا صفحات اول همین تایپیک رو بخونی به سوالات میرسی

Junior Member

سلام
    من تاییدیه مدارکمو گرفتم.سو پیشینه چقدر اعتبار داره؟واسه من الان 3 ماه از تاریخ وزارت خارجه و دادگستریش گذشته.اگه به فرض من یک ماه دیگه برم ،اگه سو پیشینه 6 ماه اعتبار داشته باشه ،2 ماهش میمونه.تو اکوادور اگه کارام بیشتر از 2 ماه طول بکشه چی میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashfield نمایش پست ها
    سلام
    من تاییدیه مدارکمو گرفتم.سو پیشینه چقدر اعتبار داره؟واسه من الان 3 ماه از تاریخ وزارت خارجه و دادگستریش گذشته.اگه به فرض من یک ماه دیگه برم ،اگه سو پیشینه 6 ماه اعتبار داشته باشه ،2 ماهش میمونه.تو اکوادور اگه کارام بیشتر از 2 ماه طول بکشه چی میشه؟
    سلام و وقت بخیر ...
    میخواستم بدونم سوء پيشينه تایید سفارت رو لازم داره یا نه؟
    ممنون بابت راهنماییتون...

نقل قول نوشته اصلی توسط dani1384 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر ...
    میخواستم بدونم سوء پيشينه تایید سفارت رو لازم داره یا نه؟
    ممنون بابت راهنماییتون...
    نسخه فارسی سفارت تایید نمیکنه فقط ترجمه رسمی و لازمه تایید بشه و حتما نسخه اصل فارسی به نسخه تایید شده الصاق بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    نسخه فارسی سفارت تایید نمیکنه فقط ترجمه رسمی و لازمه تایید بشه و حتما نسخه اصل فارسی به نسخه تایید شده الصاق بشه
    ممنون بابت پاسختون بله منظورم بعد از ترجمه بود که از نوشته شما متوجه شدم تایید سفارت رو لازم داره.
    عذر میخوام سوال دیگری هم دارم و اون تهیه بلیط از مسیری هست که مناسب باشه برای سفر به کیتو.
    ممنون میشم اگر مسیری که برای تهیه ویزای ترانزیت راحت تر باشه در نظر دارین رو بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dani1384 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون بله منظورم بعد از ترجمه بود که از نوشته شما متوجه شدم تایید سفارت رو لازم داره.
    عذر میخوام سوال دیگری هم دارم و اون تهیه بلیط از مسیری هست که مناسب باشه برای سفر به کیتو.
    ممنون میشم اگر مسیری که برای تهیه ویزای ترانزیت راحت تر باشه در نظر دارین رو بفرمایید.
    بابت ترانزیت یه سری سفارت اینجا رفتم
    پرو و کلمبیا ویزا ترانزیت نمیخواد
    شیلی تا 8 ساعت مشکلی نیست
    یه مسیر مناسب ایران-روسیه-پاناما- سان سالوادور و اکوادور هستش (یه آژانس میشناسم این مسیر بلیط میگیره)پاناما ویزا میخواد که این آژانس میگیره
    مسیر اسپانیا قیمتش خیلی مناسبه
    سعی کنید بلیط غیرقابل کنسل باشه و حتما برگشت و رزرو هتل داشته باشید

Junior Member

آقا بهمن شما خودتون در حال حاضر اکوادور هستید ؟
    من با خانواده ام که برای مهاجرت به اکوادور صحبت میکنم خیلی واکنش نشون میدن و تقریبا فک میکنند اکوادور یه جایی مثل افغانستان هستش و اوضاع کارو کاسبی خلی داغون هستش و فرهنگ مردمش خیلی پایینه و اینطور مسائل ، خیلی دوست دارم بدونم واقعا چه طوری هستش و بقیه که رفتن چه طوری خانواده هاشون رو راضی و متقاعد کردن ؟
    امکان پیدا کردن کار به صورت حضوری اصلا امکان نداره ؟! ( برای کسی که زبان اسپانیاییش بدک نیست )

نقل قول نوشته اصلی توسط stryk3r نمایش پست ها
    آقا بهمن شما خودتون در حال حاضر اکوادور هستید ؟
    من با خانواده ام که برای مهاجرت به اکوادور صحبت میکنم خیلی واکنش نشون میدن و تقریبا فک میکنند اکوادور یه جایی مثل افغانستان هستش و اوضاع کارو کاسبی خلی داغون هستش و فرهنگ مردمش خیلی پایینه و اینطور مسائل ، خیلی دوست دارم بدونم واقعا چه طوری هستش و بقیه که رفتن چه طوری خانواده هاشون رو راضی و متقاعد کردن ؟
    امکان پیدا کردن کار به صورت حضوری اصلا امکان نداره ؟! ( برای کسی که زبان اسپانیاییش بدک نیست )
    بله اینجا هستم
    ببینید همه جا خوب و بد هستش اینجا هم همینطوره
    اینجا مردمش مثل اروپا سرد نیستن خیلی گرم و خوش برخورد هستن تا جایی که بتونن کمکتون میکنن، خیلی راحت خارجی هارو قبول میکنن
    اینجا آب و هواش عالیه بهترین آب و هوا رو پایتختش داره از آمریکا زیاد اینجا میان خصوصا شهر کوئنکا بی نظیره، محصولات کشاورزی و دریایی بی نظیری داره، آمریکا مشتری اینجاست و جالبه که پاسپورتشو نمیفروشه
    البته نظر شخصیمه ساختار شهری آمریکای لاتین براساس طبیعت هستش
    ببینید کار بستگی به رشته داره به نظرم شاخه های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و برق اینجا اوضاعش خوبه خصوصا پایتخت برای بعضی رشته ها شهرهای دیگه
    شما میتونید هر اداره ای دلتون میخواد حضوری برید اگر به کسی نیاز نداشته باشن خیلی محترمانه میگن نه
    نظرم اینه که اینجا آدم دلش برای کشورش خیی تنگ نمیشه یا به اصطلاح نمیگه غربت این هم از خوبیه مردمان خونگرمه
    این جماعت امریکا لاتین دست از صادرات مدل برنمیدارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)