صفحه 6 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

نقل قول نوشته اصلی توسط AV2020 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. من اکوادور زندگی می کنم. هر سوال یا راهنمایی لازم باشه خوشحال میشم کمک کنم
    با سلام

بسیار ممنون از لطفی که میکنید.

سوالی از خدمتتون داشتم و اون اینکه در برخی سایتهای تبلعاتی به تناوب دیدم که کلاسهایی در اکوادور جهت یادگیری ربان اسپانیایی موجود هست که مدت آنها معمولا 6 ماهه اعلام شده.

می خواستم بدونم آیا امکان این وجود داره که با ویزای توریستی وارد بشیم و در این کلاسها ثبت نام کنیم و یا ویزای دیگه ای مورد نیازه.

و اینکه در صورت اطلاع ،لطفا لینک دانشگاهها، کالج ها و یا موسساتی که دوره های زبان اسپانیایی برگزار میکنند بفرستید.

باز هم از لطفتون ممنونم

Junior Member

با سلام . ممنون که پاسخ سوالاتمو در پست قبلیم دادین فقط چند تا سوال دیگه برام پیش اومده
    1- آیا پس از تحویل مدارک 2-4 ماه زمان میبره که تایید بشیم؟( میدونید این زمان به چه علتی هست؟)
    2- آیا مصاحبه هم داره واسه ویزا؟ ( مثلا امکان رد شدن در پروسه تایید ویزا وجود داره؟)
    3- آیا میتوان مدارک را از ایران فرستاد و بعد از گذشت بازه 2-4 ماه شخصا به اکوادور رفت؟
    من همه پیج های قبلی رو خوندم اما متوجه نشدم جواب سوالاتمو اگه ممکنه یکم دقیقتر توضیح بدید.
    منظورم اینه که اگر حتما باید حضوری بریم واسه تایید، این 2-4 ماه رو چکار میتونیم بکنیم، کار میشه کرد؟ یا باید منتظر بمونیم؟

Junior Member AV2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical Engineering/QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazgolbazi نمایش پست ها
    با سلام

بسیار ممنون از لطفی که میکنید.

سوالی از خدمتتون داشتم و اون اینکه در برخی سایتهای تبلعاتی به تناوب دیدم که کلاسهایی در اکوادور جهت یادگیری ربان اسپانیایی موجود هست که مدت آنها معمولا 6 ماهه اعلام شده.

می خواستم بدونم آیا امکان این وجود داره که با ویزای توریستی وارد بشیم و در این کلاسها ثبت نام کنیم و یا ویزای دیگه ای مورد نیازه.

و اینکه در صورت اطلاع ،لطفا لینک دانشگاهها، کالج ها و یا موسساتی که دوره های زبان اسپانیایی برگزار میکنند بفرستید.

باز هم از لطفتون ممنونم
    سلام. ببینید شما کلا 90 روز ویزای توریستی دارید، کلاس های زبان اسپانیایی زیادی هست که بسته به بودجه ومساییل دیگه می تونید انتخاب کنید. بله حتی میتونید ویزای یکساله یا بیشتر هم بگیرید اگه برای دوره زبان اسپانیایی در دانشگاه ثبت نام کنید که هم معتبرتره هم ارزون تر universidad catolica رو ببینید دوره هاش هر ترم تقریبا 2.5 ماه و هر ترم 300 دلار که با ثبت نامش می تونید راحت سدولا ( کارت ملی اکوادور) دریافت کنید در واقع وقتی وارد میشید با مدارک لازم از طرف دانشگاه به اداره مهاجرت مراجعه می کنید و ویزای دانشجویی برای شما صادر میشه که فک کنم بازم همون 450 دلار باشه و بعدش هم سدولا. از نظر کالج ومدارس آموزش اسپانیایی آزاد من موسسه DON QUIJOTE رو معرفی میکنم ولی اون ها کمکی در گرفتن ویزای دانشجویی به شما نمیکنن ولی موسسه فوق العاده حرفه ای هست .

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jiomanjy نمایش پست ها
    با سلام . ممنون که پاسخ سوالاتمو در پست قبلیم دادین فقط چند تا سوال دیگه برام پیش اومده
    1- آیا پس از تحویل مدارک 2-4 ماه زمان میبره که تایید بشیم؟( میدونید این زمان به چه علتی هست؟)
    2- آیا مصاحبه هم داره واسه ویزا؟ ( مثلا امکان رد شدن در پروسه تایید ویزا وجود داره؟)
    3- آیا میتوان مدارک را از ایران فرستاد و بعد از گذشت بازه 2-4 ماه شخصا به اکوادور رفت؟
    من همه پیج های قبلی رو خوندم اما متوجه نشدم جواب سوالاتمو اگه ممکنه یکم دقیقتر توضیح بدید.
    منظورم اینه که اگر حتما باید حضوری بریم واسه تایید، این 2-4 ماه رو چکار میتونیم بکنیم، کار میشه کرد؟ یا باید منتظر بمونیم؟
    سلام.
    1- نه این پروسه صدور کارت سدولا هست وگرنه پروسه صدور ویزاتون 1 ماه بیشتر طول نمیکشه، منتها بستگی به نوع ویزای درخواستیتون داره
    2- نه بابا اصن همش روتین ، مصاحبه ای هم درکار نبود واسه ویزای کار . فقط تحویل مدارک. بهترین کار اینه که یه روز به اداره مهاجرت مراجعه کنید، همون طبقه همکف دست چپ یه میز هست که یه آقای بسیار خوش برخوردی هست، ازش راجع به کتگوری ویزاتون سوال کنید یه فرم بهتون میده که مدارک لازم توش نوشته. یه 100متر جلوتر از اداره مهاجرت یه کافی نت هست که اگه بخواید در ازای 4-5 دلار کمکتون میکنه واسه پرکردن و فرم ها. فقط نکته مهمش اینه که روز مراجعه مدارکتون ناقص نباشه. بقیه اش ام به این صورته که 200 دلار بعد پروسه( شامل تحویل مدرک و گرفتن عکس وانگشت نگاری در اداره مهاجرت هست) 250 دلار هم روز تحویل که ایمیل تاییدش واستون میاد که درچه تاریخی برید پاس و ویزاتونو تحویل بگیرید
    3- باید وکیل داشته باشید ولی به هر حال به وجود شما نیازه، کار چون ویزای کار ندارید خیر ، میتونید بگردید و از زندگی لذت ببرید و اسپانیاییتون رو تقویت کنید

سلام .من سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.به نظر شما اگر بخوام به اکوادور مهاجرت کنم و از طریق تخصص اقدام کنم و ویزا بگیرم بعد بیام اکوادور و اونجا در کالجی برای یادگیری زبان اسپانیایی ثبت نام کنم بعد از چند ماه اونقدری راه میفتم به لحاظ زبان که بتونم کار پیدا کنم و در این مدت برای داشتن یک زندگی متوسط دو نفره چقدر پول لازمه؟اگر ابتدا کالج ثبت نام کنم و با ویزای دانشجویی بیام آیا امکان تغییر نوع ویزا بعد از چند ماه وجود داره و اصلا این کار منطقیه؟ و سوال آخر آیا اگر کلا به اسم تحصیل اقدام کنم واسه مقطع دکترا دانشگاه های اکوادور به مقطع دکترا فاند میدن یا نه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط karimi_pishran نمایش پست ها
    سلام .من سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.به نظر شما اگر بخوام به اکوادور مهاجرت کنم و از طریق تخصص اقدام کنم و ویزا بگیرم بعد بیام اکوادور و اونجا در کالجی برای یادگیری زبان اسپانیایی ثبت نام کنم بعد از چند ماه اونقدری راه میفتم به لحاظ زبان که بتونم کار پیدا کنم و در این مدت برای داشتن یک زندگی متوسط دو نفره چقدر پول لازمه؟اگر ابتدا کالج ثبت نام کنم و با ویزای دانشجویی بیام آیا امکان تغییر نوع ویزا بعد از چند ماه وجود داره و اصلا این کار منطقیه؟ و سوال آخر آیا اگر کلا به اسم تحصیل اقدام کنم واسه مقطع دکترا دانشگاه های اکوادور به مقطع دکترا فاند میدن یا نه
    پاسخ تمامی سوالاتتون در پست ها قبل هست دوست عزیز، لطفا بخوانید! اما در مورد ویزای دانشجویی با توجه به سفارت اکوادور که تنبل ترین سفارت در ایران هست و دانشگاه های بی کیفیت اینجا یه مقدار بعیده

سلام دوستان کسی میتونه یک موسسه خوب معرفی کنه که ما برای اکوادور اقدام کنیم ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میتونه یک موسسه خوب معرفی کنه که ما برای اکوادور اقدام کنیم ممنونم
    من دوتا موسسه معتبر ومشهوری که میشناسم در اکوادور اینا هستن:

http://www.ecuaassist.com/visaservices

http://www.villagranlara.com/en/

Junior Member

سلام به همگی
    دوستان با پول کم مثلا 5 میلیون - 7 میلیون یا 10 میلیون میشه اقدام کرد برای اکوادور؟
    شرایط زندگی چطوره؟

یه وبلاگ پیدا کردم خانومی که اموادور زندگی میکنه از تجربیاتش گفته
    http://ecuador.blog.ir/

سلام...دوستانی که برای اکوادور اقدام کردن در مورد بلیط هواپیما چه تجربیاتی دارن؟
    خودم پیگیری هایی که کردم از سفارت کلمبیا با پرو جفتشون گفتن با پاسپورت ایرانی ویزا ترانزیت لازم نیست حتی از اویانکا پرسیدن اونم گفتش از سفارت بپرسید!
    بعضی از سایت های فروش بلیط دیدم پرواز مستقیم از ونزوئلا به کیتو بود...حالا واقعی هستش یا سر کاریه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)