صفحه 20 از 28 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDADSAMIMI نمایش پست ها
    سلام به همگی. منم در مورد ترجمه مدارک سوال دارم. پیش مترجم مورد تایید سفارت اسپانیا رفتم گفت ترجمه ما برای سفارت اکوادور ممکنه قابل قبول نباشه و ایراد بگیرن و ریجکت بشین. خود سفارت اکوادور هم مترجم مورد تایید تو سایتش معرفی نکرده. حالا برای ترجمه مدارک چکار باید کنم؟ جای خاصی هست که مورد تایید اکوادور باشه یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    تا جایی که ما میدونیم مترجم معرفی نمیکنن فقط مدارک ترجمه رسمی شده تایید می کنن
    حالا با سفارت یه تماسی بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    تا جایی که ما میدونیم مترجم معرفی نمیکنن فقط مدارک ترجمه رسمی شده تایید می کنن
    حالا با سفارت یه تماسی بگیرید
    ممنون از راهنمایی. اگر جواب گرفتم همینجا اطلاع رسانی میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hombre نمایش پست ها
    دوستان سلام

من به صورت ریموت و فریلنس با شرکت های مختلف کار می‌کنم که به لطف شرایط خاص کشور الان درامد واقعی ندارم (انتقال پول غیر ممکنه و اصن کار هم کم شده)

آیا من با ورود به اکوادور با پاسپورت ایرانی یه جا رو سه ماهه اجاره کنم و یه حساب بانکی اکوادوری باز کنم برای دریافت درامدم؟ نیاز و علاقه به کار تو خود اکوادور ندارم.

اگر این نشد، دوستی فرمودن که دوره زبان اسپانیایی ثبت نام کنیم ارزون هم هست. می‌تونیم با ویزای توریستی بریم اول دانشگاه رو ببینیم بعد ثبت نام کنیم و ویزای تحصیلی بگیریم؟ و این که در اون صورت میشه حساب بانکی باز کرد یا خیر.

ممنون و درود بر شما
    ببینید همه ی بانک های اکوادور براتون حساب باز نمیکنه
    وقتی قسمت ملیت انتخاب میکنن میبینن که ما تحریم هستیم حساب باز نمیکنن
    برای حساب هم ویزا میخواد با توریستی کارتون پیش نمیره
    با مدرک کارشناسی میتونید ویزا بگیرید که اولش 2 ساله میدن
    بیشتر بانک های اینجا گواهش اشتغال به کار میخوان فقط یه بانک نمیخواست اسمش produbanco خیابان آمازون شهر کیتو یکی از شعبه های خوبش اونجاست بیشتر بچه ها اونجا حساب باز کردن
    یه نمونه مثال میزنم اینکه قسمت ملیت واسم کارمند بانک عراق انتخاب کرد!!! و واسه یکی از بچه ها خود ایران انتخاب کرد!!!

Junior Member

با سلام و تشکر از راهنماییهاتون
    میشه لطفا بفرمایید برای شروع گرفتن اقامت اکوادور لازمه که از کشور خودمون اقدام کنیم یا میتونیم توریستی بیایم و تو مدت سه ماهی که اونجا هستیم پیگیر کارمون باشیم؟و اینکه ایا تو این مدت 3 ماه که به صورت توریست هستیم میتونیم بچه مون رو تو مدرسه ثبت نام کنیم یا اول باید مراحل قانونی تموم بشه بعد؟
    ضمنا ایا شما شرکت معتبری برای انجام کارهای اقامت پیشنهاد میکنید؟
    یک دنیا سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Hsvahideh نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از راهنماییهاتون
    میشه لطفا بفرمایید برای شروع گرفتن اقامت اکوادور لازمه که از کشور خودمون اقدام کنیم یا میتونیم توریستی بیایم و تو مدت سه ماهی که اونجا هستیم پیگیر کارمون باشیم؟و اینکه ایا تو این مدت 3 ماه که به صورت توریست هستیم میتونیم بچه مون رو تو مدرسه ثبت نام کنیم یا اول باید مراحل قانونی تموم بشه بعد؟
    ضمنا ایا شما شرکت معتبری برای انجام کارهای اقامت پیشنهاد میکنید؟
    یک دنیا سپاس
    خودتون میتونید انجام بدید خیلی آسونه
    اول مدرک میبرید وزارت علوم
    بعد اداره مهاجرت اتفاقا نزدیک هم هستن
    مدرسه بعید میدونم گیر بدن اگر گیر دادن نهایت مدارک خودتونو نشون بدید مثل نامه وزارت علوم
    اصلا به ایرانی های داخل اکوادور اعتماد نکنید خصوصا اونایی که موسسه هستن اصلا هرگز انتظار نداشته باشید حقیقت به شما بگن فقط هدفشون پوله فقط پول

Junior Member

با سلام
    دوستان میشه لطف کنید بگید کدوم دارالترجمه مورد تایید هست و اینکه برای کسی که لیسانس یا فوق لیسانس داره آیا مدرک دیپلم و ریز نمرات هم نیاز هست ؟

با سلام
    دوستان میشه لطف کنید بگید کدوم دارالترجمه مورد تایید هست و اینکه برای کسی که لیسانس یا فوق لیسانس داره آیا مدرک دیپلم و ریز نمرات هم نیاز هست ؟
    سلام. دارالترجمه های اسپانیایی کم هستن تو تهران. یه سرچ کنید لیستشون میاد. ولی هیچکدوم مستقیمن مورد تایید سفارت اکوادور نیست تا جایی که من کشف کردم. بالاترین مدرک جواب کار رو میده. منکه مدارک دیپلمم رو ندادم ترجمه.

با سلام
    مترجم معرفی نمیکنن فقط ترجمه رسمی میخوان
    لیسانس ناپیوسته باشه کاردانی حتما لازمه
    و تا جایی که میدونم ارسد چون ناپیوسته است بقیه مدارک دانشگاهی میخوان
    پس اگر لیسانس دارید با همون مدرک اقدام کنید بهتره هزینه پایین میاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDADSAMIMI نمایش پست ها
    سلام. دارالترجمه های اسپانیایی کم هستن تو تهران. یه سرچ کنید لیستشون میاد. ولی هیچکدوم مستقیمن مورد تایید سفارت اکوادور نیست تا جایی که من کشف کردم. بالاترین مدرک جواب کار رو میده. منکه مدارک دیپلمم رو ندادم ترجمه.
    بالاترین مدرک برای اخذ اقامت کفایت میکنه ، ولی دوستانی که دیپلم فنی و حرفه ای دارن داخل پرونده شون یه عالمه مدرک فنی و حرفه ای هستش که با ترجمه ی اونا و همراه بردنشون به اکوادور برای پیدا کردن کار میتونی کمک کنه . ( اینو دوستانی که اکوادور هستند توصیه کردند ).

نقل قول نوشته اصلی توسط stryk3r نمایش پست ها
    بالاترین مدرک برای اخذ اقامت کفایت میکنه ، ولی دوستانی که دیپلم فنی و حرفه ای دارن داخل پرونده شون یه عالمه مدرک فنی و حرفه ای هستش که با ترجمه ی اونا و همراه بردنشون به اکوادور برای پیدا کردن کار میتونی کمک کنه . ( اینو دوستانی که اکوادور هستند توصیه کردند ).
    تو پست های قبل گفتم اگر کسی مثلا کارشناسی ناپیوسته باشه کاردانی لازمه
    کارشنایی پیوسته ها این مشکل ندارن
    به مدرک دیپلم نیاری نیست
    دقت کنید برای اقامت حداقل مدرک کارشناسی هستش
    اوضاع کار از ایران بدتره خیلی مهترمانه میگن نمیخواییم یا میگن فردا باهاتون تماس میگیریم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)