نقل قول نوشته اصلی توسط aminjet نمایش پست ها
سلام
ممنونم از وقتی که برای پاسخ به سوالات من گذاشتید.
اون بخشی از ماجرا که نمیشه بیش از 5 هزارتا برای هر نفر با خودت بیاری خیلی مشکل سازه. چون راه اندازی هر کاری سرمایه اولیه میخواد؟! هیچ راهی نیست که مثلا تعریف بشه که هدف از اوردن این پول سرمایه گذاریه یا هر چیز دیگه؟ تو کانادا هم گیر میدن بیش از 10000 دلار ولی یه فرم میدن که محل تأمین این پول و دلیل انتقالش به کشورشون رو خود اظهاری ازت می پرسن بعد از بررسی بهت میدنش با یه سری شروط و سلسله مراتبی.
خبر نداری تو اکوادر هم یه همچین چیزی هست؟
آخه اگه یه نفر بخواد به روش سرمایه گزاری اقامت بگیره نه از روش مدرک لیسانس. اونوقت بدون پول چطور سرمایه گزاری کنه؟
خواهش میکنم
اما در مورد پول شاید شما 5 هزار تا داشته باشید یا شاید بیشتر اصلا ازتون نپرسن که پول دارین یا نه!!خب معمولا میپرسن حالا شانسم بود گیر یه آدم سخت گیر افتادم ولی بهتره پول همراتون زیاد نباشه دید خوبی نسبت به ما ندارن پول زیاد میتونه خیلی حساسشون کنه خیلی..حالا شما پول زیاد داشته باشید اگر ازتون بگیرن و پس ندن نتیجش میشه فاجعه..
داخل فرودگاه تا جایی امکانش هست چیزی در مورد اقامت نگید و بهتره از همین شیوه اقامت با مدرک دانشگاهی اقدام کنید خیلی بهتره، برای اقامت با سرمایه گذاری فکر کنم الان شد 40 هزارتا که ظاهرا محدودیت خروج از کشور برداشتن ولی پول غیر قابل برداشت تا یه مدت مشخصی..
پول میشه انتقال داد با وسترن ولی کارمزدش بالاست برای یکی از بچه ها 12% کارمزدش شد..