نقل قول نوشته اصلی توسط parham1979p نمایش پست ها
. با سلام خدمت دوستان عزیز لازم شد مجددا این مطلب رو تکرار کنم. این روزا بازم شاهد این هستیم که بعضی از دوستان به آژانس های مختلف در ایران از جمله آژانسی رو که در کرج مستقر هست مراجعه میکنن و بعد از مراجعت به اکوادور متوجه میشن که به اصطلاح سرشون کلاه رفته و مبلغ وجه بلیت برگشت نصیب آژانس و یا دو موسسه کلاهبرداری که در کیتو اکوادور مستقر هستن و به اصطلاح پرونده مهاجرتی ایرانیا رو دست میگیرند و از این طریق جیب مردم ایران رو سرکیسه میکنن میشه و علاوه بر این بدبختانه این غیر ایرانیا مردم بیچاره رو از طریق مسیر مسکو کوبا السالوادور به اینجا میفرستن و باید ببینین چه مشکلاتی در طول مسیر سر ایرانیا میاد . وقتی میشه با یه مسیر بسیااااار مطمئن و راحت به اکوادور اومد پس چرا مسیر عجیب و غریب السالوادور رو انتخاب میکنین؟!!! دوستان یکم بیشتر تحقیق کنین . من در اکوادور زندگی میکنم و هر هم وطن خودم که تمایل به راهنمایی داره رو با کمال میل راهنمایی میکنم . مجددا خدمتتون عرض میکنم به صورت خصوصی به من پیغام بدین تا مسیر راحت اومدن به اکوادور و ریز کاری های اون رو خدمتتون عرض کنم. موفق و موید باشین.
دوست عزیز من از مسیر کوبا هاوانا امدم و راحت امدم با 6میلیون و 800..هزار تومن ..شما که هی میگید مسیر بهتر هست چرا اعلام نمیکنید دفیفا مسیر رو بگید چرا نمیگید تو پیام خصوصی هم گفتم میگی زنگ بزن ترکیش مگه ایرادی داره اینجا اعلام کنید پس حرف و عملتون یکی باشه...بعدشم مسیری که از هاوانا هست چه مشگلی داره من 1 ماه پیش به راحتی امدم و برگشتم ایران چرا بی دلیل حرق میزنید ..هر کی هر سوالی از مسیر داره همینجا بپرسه همینجا هم جواب میدم که همه استقاده کنن ... هم وطن خودم که تمایل به راهنمایی داره رو با کمال میل راهنمایی میکنم.....این حرفو به منم زدی گفتم ترکیش از کجا میره گقتی زنگ بزن ترکیش چرا دروغ میگی تو قصد کمک نداری قصد پیچوندن ملت رو داری