نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
بله اینجا هستم
ببینید همه جا خوب و بد هستش اینجا هم همینطوره
اینجا مردمش مثل اروپا سرد نیستن خیلی گرم و خوش برخورد هستن تا جایی که بتونن کمکتون میکنن، خیلی راحت خارجی هارو قبول میکنن
اینجا آب و هواش عالیه بهترین آب و هوا رو پایتختش داره از آمریکا زیاد اینجا میان خصوصا شهر کوئنکا بی نظیره، محصولات کشاورزی و دریایی بی نظیری داره، آمریکا مشتری اینجاست و جالبه که پاسپورتشو نمیفروشه
البته نظر شخصیمه ساختار شهری آمریکای لاتین براساس طبیعت هستش
ببینید کار بستگی به رشته داره به نظرم شاخه های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و برق اینجا اوضاعش خوبه خصوصا پایتخت برای بعضی رشته ها شهرهای دیگه
شما میتونید هر اداره ای دلتون میخواد حضوری برید اگر به کسی نیاز نداشته باشن خیلی محترمانه میگن نه
نظرم اینه که اینجا آدم دلش برای کشورش خیی تنگ نمیشه یا به اصطلاح نمیگه غربت این هم از خوبیه مردمان خونگرمه
این جماعت امریکا لاتین دست از صادرات مدل برنمیدارن
خیلی ممنونم از پاسخ گوییت آقا بهمن ، خوشحالم که به من و دوستان دیگه کمک میکنید.
آقا بهمن من مدرک خاصی ندارم یه فوق دیپلم کامپیوتر دارم و حقیقتش هیچ امیدی به کار پیدا کردن از طریق مدرکم ندارم ، خانومم مدرک لیسانس حقوق داره که به مدرک اونم امیدی ندارم . انتظار حقوق و مزایای آن چنانی ندارم فقط همین که بتونم توی اکوادور زندگی کنیم و کَم نیاریم و بتونیم گذاران زندگی کنیم و به حداقل آزادی های فردی و آب و هوای درست و حسابی دسترسی پیدا کنیم. حالا شغل هایی مثل فروشندگی یا نمیدونم کارگری رانندگی یا هرچی ... هم باشه خوبه چون توی ایرانم همچین شغل درست و حسابی ای ندارم . یعنی برای کسایی که مدرک خاصی ندارن هیچ امیدی نیست؟!
در مورد زبان اسپانیایی هم داریم یاد میگیریم و انشالله میخوایم حدود 1 سالی که روی زبان اسپانیایی کار کردیم اون موقع اقدام به مهاجرت کنیم و یه مقدار پول حدود 10 تا 15 هزار دلار هم با خودمون بیاریم اکوادور تا بتونیم حدود 1 سال هم اونجا باشیم تا زبان بیشتر یاد بگیریم و کار پیدا کنیم. به نظر شما به یه همچین برنامه ریزی ای امیدی هست ؟