صفحه 10 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    بله اینجا هستم
    ببینید همه جا خوب و بد هستش اینجا هم همینطوره
    اینجا مردمش مثل اروپا سرد نیستن خیلی گرم و خوش برخورد هستن تا جایی که بتونن کمکتون میکنن، خیلی راحت خارجی هارو قبول میکنن
    اینجا آب و هواش عالیه بهترین آب و هوا رو پایتختش داره از آمریکا زیاد اینجا میان خصوصا شهر کوئنکا بی نظیره، محصولات کشاورزی و دریایی بی نظیری داره، آمریکا مشتری اینجاست و جالبه که پاسپورتشو نمیفروشه
    البته نظر شخصیمه ساختار شهری آمریکای لاتین براساس طبیعت هستش
    ببینید کار بستگی به رشته داره به نظرم شاخه های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و برق اینجا اوضاعش خوبه خصوصا پایتخت برای بعضی رشته ها شهرهای دیگه
    شما میتونید هر اداره ای دلتون میخواد حضوری برید اگر به کسی نیاز نداشته باشن خیلی محترمانه میگن نه
    نظرم اینه که اینجا آدم دلش برای کشورش خیی تنگ نمیشه یا به اصطلاح نمیگه غربت این هم از خوبیه مردمان خونگرمه
    این جماعت امریکا لاتین دست از صادرات مدل برنمیدارن
    خیلی ممنونم از پاسخ گوییت آقا بهمن ، خوشحالم که به من و دوستان دیگه کمک میکنید.
    آقا بهمن من مدرک خاصی ندارم یه فوق دیپلم کامپیوتر دارم و حقیقتش هیچ امیدی به کار پیدا کردن از طریق مدرکم ندارم ، خانومم مدرک لیسانس حقوق داره که به مدرک اونم امیدی ندارم . انتظار حقوق و مزایای آن چنانی ندارم فقط همین که بتونم توی اکوادور زندگی کنیم و کَم نیاریم و بتونیم گذاران زندگی کنیم و به حداقل آزادی های فردی و آب و هوای درست و حسابی دسترسی پیدا کنیم. حالا شغل هایی مثل فروشندگی یا نمیدونم کارگری رانندگی یا هرچی ... هم باشه خوبه چون توی ایرانم همچین شغل درست و حسابی ای ندارم . یعنی برای کسایی که مدرک خاصی ندارن هیچ امیدی نیست؟!
    در مورد زبان اسپانیایی هم داریم یاد میگیریم و انشالله میخوایم حدود 1 سالی که روی زبان اسپانیایی کار کردیم اون موقع اقدام به مهاجرت کنیم و یه مقدار پول حدود 10 تا 15 هزار دلار هم با خودمون بیاریم اکوادور تا بتونیم حدود 1 سال هم اونجا باشیم تا زبان بیشتر یاد بگیریم و کار پیدا کنیم. به نظر شما به یه همچین برنامه ریزی ای امیدی هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط stryk3r نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسخ گوییت آقا بهمن ، خوشحالم که به من و دوستان دیگه کمک میکنید.
    آقا بهمن من مدرک خاصی ندارم یه فوق دیپلم کامپیوتر دارم و حقیقتش هیچ امیدی به کار پیدا کردن از طریق مدرکم ندارم ، خانومم مدرک لیسانس حقوق داره که به مدرک اونم امیدی ندارم . انتظار حقوق و مزایای آن چنانی ندارم فقط همین که بتونم توی اکوادور زندگی کنیم و کَم نیاریم و بتونیم گذاران زندگی کنیم و به حداقل آزادی های فردی و آب و هوای درست و حسابی دسترسی پیدا کنیم. حالا شغل هایی مثل فروشندگی یا نمیدونم کارگری رانندگی یا هرچی ... هم باشه خوبه چون توی ایرانم همچین شغل درست و حسابی ای ندارم . یعنی برای کسایی که مدرک خاصی ندارن هیچ امیدی نیست؟!
    در مورد زبان اسپانیایی هم داریم یاد میگیریم و انشالله میخوایم حدود 1 سالی که روی زبان اسپانیایی کار کردیم اون موقع اقدام به مهاجرت کنیم و یه مقدار پول حدود 10 تا 15 هزار دلار هم با خودمون بیاریم اکوادور تا بتونیم حدود 1 سال هم اونجا باشیم تا زبان بیشتر یاد بگیریم و کار پیدا کنیم. به نظر شما به یه همچین برنامه ریزی ای امیدی هست ؟
    خواهش میکنم
    خانم شما با قانون فعلی میتونه اقامت بگیره
    شما سعی کن برنامه نویسی قوی کنی
    اینجا شهر به شهر اوضاع فرق میکنه!
    نظر شخصیم اینه که فروشندگی در مراکز خرید اوضاع خوبی داره و به طبع اجاره ها گرونه و فست فود اینجا جواب دهیش خوبه، سوپرمارکت هم بد نیست خوبه
    شما سعی کن دوره های فست فود،آشپزی و بهتره دوره های پرورش مثل توت فرنگی (محصولات زود بازده) ببینید
    اینجا فقط اسپانیایی حرف نمیزنن انگلیسی هم تا یه حدی بلدن شما بیا اینجا بعد از کارهایی مثل پیدا کردن آپارتمان و... یه جا پیدا کنید و کار شروع کنید، دیگه 1 سال اینجا برای زبان وقت گذاشتن به نظرم وقت هدر دادنه شما نهایت یه اکوادوری پیدا میکنید که براتون کار کنه

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس آسیب شناسی اجتماعی دارم
    30 سالمه

با پول کم آیا میشه به اکوادور مهاجرت کرد؟ مثلا با 7 میلیون
    یا کمی بیشتر ؟

هزینه هواپیما به اکوادور چقدر هست؟ ویزا ترانزییتی لازمه؟ راحت میدن؟

دنبال زندگی سطح بالا نیستم فقط برای گذر عمر میخوام برم
    یعنی اول میخواستم برم اروپا دیدم باید سال ها تو کمپ باشم فایده نداره - با اکوادور آشنا شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    خانم شما با قانون فعلی میتونه اقامت بگیره
    شما سعی کن برنامه نویسی قوی کنی
    اینجا شهر به شهر اوضاع فرق میکنه!
    نظر شخصیم اینه که فروشندگی در مراکز خرید اوضاع خوبی داره و به طبع اجاره ها گرونه و فست فود اینجا جواب دهیش خوبه، سوپرمارکت هم بد نیست خوبه
    شما سعی کن دوره های فست فود،آشپزی و بهتره دوره های پرورش مثل توت فرنگی (محصولات زود بازده) ببینید
    اینجا فقط اسپانیایی حرف نمیزنن انگلیسی هم تا یه حدی بلدن شما بیا اینجا بعد از کارهایی مثل پیدا کردن آپارتمان و... یه جا پیدا کنید و کار شروع کنید، دیگه 1 سال اینجا برای زبان وقت گذاشتن به نظرم وقت هدر دادنه شما نهایت یه اکوادوری پیدا میکنید که براتون کار کنه

سلام و وقت بخیر جناب بهمن گرامی

عذر میخوام میشه درباره مدارس هم راهنمایی کنین؟
    میخوام بدونم مثلا یه مدرسه دو زبانه خوب برای دوره راهنمایی برای یکسال تحصیلی حدودا چقدر هستش؟
    ضمنا درباره امنیت برای بچه ها و کلا خانواده و زندگی در اونجا میشه نظرتون رو بدونم؟
    (عمده نگرانیم بخاطر فرزندم هستش ؛ مطالبی که توی نت هست یا صرفا شنیده های افراد خیلی سردرگم میکنه آدمو و قطعا به کارآمدی دیده ها و تجارب اشخاص نیست .)

در ضمن خیلی ممنون از اینکه اطلاعاتتون رو به اشتراک میذارین دوست عزیز و ممنون بابت راهنمایی های قبلی.

Junior Member

سلام
    از دوستاني اكوادور تشريف دارن كه اطلاعات كاملي دارن خواهشمنديم اطلاعات اوليه كاملي بدن
    كشور در چه رنجيه؟
    برا زندگي با خانواده خوبه؟
    زبان چه مدت طول ميكشه ياد بگيري؟
    هزينه چگونس؟
    با مدرك ليسانس كار گير مياد؟
    برا بچه ها چطوره؟
    و...

Junior Member

کار های اقامت میشه خودمون انجام بدیم؟
    زبان اسپانیایی خیلی سخت؟ چند وقته میشه راه بیوفتی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nassar1128 نمایش پست ها
    کار های اقامت میشه خودمون انجام بدیم؟
    زبان اسپانیایی خیلی سخت؟ چند وقته میشه راه بیوفتی؟
    همه ی کار های اقامت رو خیلی راحت میتونید انجام بدید.
    زبان اسپانیایی هم به نظر من هم خیلی آسونه هم خیلی شیرینه.
    از فارسی و انگلیسی و عربی خیلی راحت تره

Junior Member

سلام
    ممنونم از پاسخ خوبتون در يك وبلاگ خوندم مراحلش رو ولي بعضي از كارها مثل اجاره منزل و ادارات نياز به كمك دارن و شنيدم زبان انگليسي زياد بلد نيستن به هر حال ما كه تصميممون رو گرفتيم و احتمال زياد اقدام بكنيم يكم بيشتر تحقيق بكنم بد نيست
    زبان اسپانيايي رو در ايران هم ميشه شروع كرد
    حالا امار بگيريم ببينم وكيل چقدر ميگيره
    ضمنا هزينه هاي بليط خيلي بالاس و احيانا به ويزاي ترانزيت نياز داريم
    اگر كسي مايل هست ميتونيم كاربا هم شروع كنيم

Junior Member

سلام آحه چرا اونجا ملت اونها خودشون فراریند و دنبال مهاجرت دوستان! الکی هزینه چی را میکنید؟ من خودم دوست اکوادوری دارم . من نمی فهمتون!

Junior Member

درود بر شما دوست عزيز
    نميدونم چرا حتي كسايي هستند كه تو كانادا يا انگليس هم زندگي مي كنن مي گن چرا مي خوايد بياين !!
    اگر مشكل داره بگيد ؟ اگر بده بگين؟ ما اطلاعات كافي نداريم شما كمك كنين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)