صفحه 11 از 28 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

نقل قول نوشته اصلی توسط snaans نمایش پست ها
    سلام آحه چرا اونجا ملت اونها خودشون فراریند و دنبال مهاجرت دوستان! الکی هزینه چی را میکنید؟ من خودم دوست اکوادوری دارم . من نمی فهمتون!
    رضایت از زندگی و کشور و کار و .... یه چیز کاملا نسبی هستش ، یعنی 100% بستگی به خودِ طرف داره ، مثلا یکی توی ایران کاملا از زندگیش راضیه ولی شاید یکی توی آمریکا یا اروپا به هیچ وجه راضی نباشند یا بالعکس ، اینکه مردم اونجا دارن بعضی هاشون مهاجرت میکنند کاملا یه چیز طبیعیه و دلیل نمیشه یه کشوری چون دارن یه تعدادی از مردمش مهاجرت میکنند افتضاح باشه، از طرفی خب مشخصه که از نظر اقتصادی و فرهنگی و ... هیچ وقت مثل اروپا نیست ولی باز از بی هیچی بهتره . مثلا همین ترکیه همسایه خودمون کلی ایرانی بهش مهاجرت کردند توی همین 5 سال اخیر مخصوصا ، کسایی بهش مهاجرت میکردند دوست داشتند مستقیم برن آمریکا یا اروپا ولی نمیتونستند و به حداقل آزادی های فردی و اجتماعی و ... اکتفا کردند و به امید اینکه بتونند بعد از چند سال به یه کشور بهتری برن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunications engineering

از دوستان عزیزی که در اکوادور زندگی میکنند کسی هست که با مدرک تحصیلی مهاجرت کرده باشه؟اگر هست لطف کنه مراحل کار و موانع کار رو در اختیار بقیه قرار بده.پیشاپیش ممنون

Junior Member

بله ترکیه کجا اکوادور کجا! کلی مزیت داره ترکیه و اون را اقتصادهای ورشکسته امریکای مرکزی مقایسه میکنید. من اینو از این رو گفتم که عاقلانه نیست این همه هزینه برای کشوری که خود متخصصان مثلا صنعت نفتش بی کارند بعد دیدم بچه های مهندسی شیمی اومدند پیام گذاشتند. امریکای جنوبی ها و علی الخصوص اکوادور مردمان بسیار بسیار مهربونی داره من واقعا ازشون محبت دیدم مخصوصا از دوست اکوادوری خودم ولی خوب دلیل نمیشه کشور خوبی برای مهاجرت باشه. به هر قیمتی مهاجرت نکنید. مهاجرت همیشه خوب نیست.از ما گفتن بود خواه پند گیرید خواه ملال
    نقل قول نوشته اصلی توسط stryk3r نمایش پست ها
    رضایت از زندگی و کشور و کار و .... یه چیز کاملا نسبی هستش ، یعنی 100% بستگی به خودِ طرف داره ، مثلا یکی توی ایران کاملا از زندگیش راضیه ولی شاید یکی توی آمریکا یا اروپا به هیچ وجه راضی نباشند یا بالعکس ، اینکه مردم اونجا دارن بعضی هاشون مهاجرت میکنند کاملا یه چیز طبیعیه و دلیل نمیشه یه کشوری چون دارن یه تعدادی از مردمش مهاجرت میکنند افتضاح باشه، از طرفی خب مشخصه که از نظر اقتصادی و فرهنگی و ... هیچ وقت مثل اروپا نیست ولی باز از بی هیچی بهتره . مثلا همین ترکیه همسایه خودمون کلی ایرانی بهش مهاجرت کردند توی همین 5 سال اخیر مخصوصا ، کسایی بهش مهاجرت میکردند دوست داشتند مستقیم برن آمریکا یا اروپا ولی نمیتونستند و به حداقل آزادی های فردی و اجتماعی و ... اکتفا کردند و به امید اینکه بتونند بعد از چند سال به یه کشور بهتری برن.

Junior Member

بله به عنوان کسی که اکوادور نرفته ولی دوست امریکای جنوبی مرکزی زیاد داشته میگم بله همه حرفاتون راجع به خونگرمیشون درست. خونگرمی در میان ملت به ترتیب اکوادور بولیوی پرو و تاحد زیادی مکزیک و آرژانتین و شیلی و در نهایت برزیل و کلمبیا (برزیلی ها و کلمبیا کمتر هست این حالت توشون) موج میزنه اما مردم خونگرم روستاهای ایران هم هستند ولی ما چرا نمیریم روستا زندگی کنیم؟ چون استانداردهایی برای زندگی داریم که در زندگی شهری بدست می آید من باشم بخوام مهاجرت کنم به هر قیمتی میرم ترکیه (هرموقع دلم گرفت بیام ایران هرچند ترکها با ایرانیها خوب نیستند)چرا راه دور بروم و جایی که خودشون توی اقتصادشون موندند و صادر میکنند. میوه های خاصی داره اکوادور و هوای محشر و استوا و کوه و اقیانوس همه چی در یک کشور جمع و جور! برای تفریح بهترین جاهاست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    بله اینجا هستم
    ببینید همه جا خوب و بد هستش اینجا هم همینطوره
    اینجا مردمش مثل اروپا سرد نیستن خیلی گرم و خوش برخورد هستن تا جایی که بتونن کمکتون میکنن، خیلی راحت خارجی هارو قبول میکنن
    اینجا آب و هواش عالیه بهترین آب و هوا رو پایتختش داره از آمریکا زیاد اینجا میان خصوصا شهر کوئنکا بی نظیره، محصولات کشاورزی و دریایی بی نظیری داره، آمریکا مشتری اینجاست و جالبه که پاسپورتشو نمیفروشه
    البته نظر شخصیمه ساختار شهری آمریکای لاتین براساس طبیعت هستش
    ببینید کار بستگی به رشته داره به نظرم شاخه های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و برق اینجا اوضاعش خوبه خصوصا پایتخت برای بعضی رشته ها شهرهای دیگه
    شما میتونید هر اداره ای دلتون میخواد حضوری برید اگر به کسی نیاز نداشته باشن خیلی محترمانه میگن نه
    نظرم اینه که اینجا آدم دلش برای کشورش خیی تنگ نمیشه یا به اصطلاح نمیگه غربت این هم از خوبیه مردمان خونگرمه
    این جماعت امریکا لاتین دست از صادرات مدل برنمیدارن

نقل قول نوشته اصلی توسط oldgamer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس آسیب شناسی اجتماعی دارم
    30 سالمه

با پول کم آیا میشه به اکوادور مهاجرت کرد؟ مثلا با 7 میلیون
    یا کمی بیشتر ؟

هزینه هواپیما به اکوادور چقدر هست؟ ویزا ترانزییتی لازمه؟ راحت میدن؟

دنبال زندگی سطح بالا نیستم فقط برای گذر عمر میخوام برم
    یعنی اول میخواستم برم اروپا دیدم باید سال ها تو کمپ باشم فایده نداره - با اکوادور آشنا شدم
    هزینه ویزا و سدولا 415 دلاری میشه
    50 دلاز هزینه بررسی پرونده میگیرن
    کلا زیر 1000 دلار تمام میشه
    در مورد ویزا ترانزیت یه پست گداشتم
    آب و هوای کیتو، امباتو، کوئنکا، مانتا، سالیناس خیلی خوبه خصوصا کیتو بی نظیره
    کلا کشور گرونی نیست

Junior Member

اقا بهمن سلام
    مي خواستم از وضعيت كار و زندگي در انجا بپرسم
    آيا اين چيزي كه دوستان ميگن حقيقت داره كه در پستاي قبلي گزاشتن و همه رو ناميد كردن؟
    بدرد زندگي خانوادگي و پيشرفت بچه ها نمي خوره؟
    كار انجا گير نمياد؟ من نگاه كردم امارها نشون ميده نرخ بيكاريش خيلي كمه

Junior Member

سلام آقای بهمن
    از اینکه برای راهنمایی هم وطنان وقت میگذارید صمیمانه سپاس گزاریم.
    ممکنه آزانسی که بلیط را تهیه فرمودید معرفی کنید.
    قیمت بلیط تا اکوادور رفت و برگشت چقدر پرداخت کردید؟
    با تشکر
    ویرایش توسط ali2310 : February 24th, 2018 در ساعت 12:45 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط paeez1961 نمایش پست ها
    از دوستان عزیزی که در اکوادور زندگی میکنند کسی هست که با مدرک تحصیلی مهاجرت کرده باشه؟اگر هست لطف کنه مراحل کار و موانع کار رو در اختیار بقیه قرار بده.پیشاپیش ممنون
    نوع ویزام حرفه ایی و براساس مدرک تحصیلی هستش
    وزارت علوم
    اداره پلیس و بعد اداره مهاجرت
    همین!

Junior Member

یه جا خوندم 1800 دلار فقط قیمت بلیط هواپیما میشه برای هر نفری که از ایران بخواد بره اکوادور ! درسته آقا بهمن ؟
    یعنی 1800 * 5 = 9 میلیون تومن به ازای هر نفر

نقل قول نوشته اصلی توسط stryk3r نمایش پست ها
    یه جا خوندم 1800 دلار فقط قیمت بلیط هواپیما میشه برای هر نفری که از ایران بخواد بره اکوادور ! درسته آقا بهمن ؟
    یعنی 1800 * 5 = 9 میلیون تومن به ازای هر نفر
    بیش تر هم هست!
    مسیر اسپانیا ارزونتره ولی ویزا ترانزیت میخواد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)