صفحه 16 از 28 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

Banned

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

سلام به همه برو بچ این گروه مخصوصا عاشقان امریکای جنوبی

بببنید دوستان مقایسه کردن کشورهای این منطقه با اروپا و امریکا کاملا اشتباهه اینجا به طبیعت بکرشو مردم خونگرمش معروفه

مردم زیاد قانون مدار نیستن یه چیزی تو مایه های مردم خودمون

اقتصاد بسیار زیاد نوسان داره ولی بهتر از اقتصاد ایرانه چون جنگ و دعوا با کسی ندارن خبر از تحریم و بدبختی نیست یه مورد ونزوئلا بود که اونم به فنا رفت

مردم از ازادی اجتماعی و فرهنگی لذت میبرن که تو ایران به هیچ عنوان وجود نداره

اوضاع اقتصادی نه اینجا بلکه کل دنیا بهم ریخته پس انتظار غلطی با تجربه و دانشی که تو ایران دارید اینجا بتونید کار کنید

شما همین مدرک های مهندسی که گرفتی کجا بهتون کار میدن؟!!! وقتی تو کشور خودت ارزشی براش قائل نیستن جای دیگه هم به زحمت بتونی کار مرتبط پیدا کنی

حتی تو اروپا و امریکا هم همینطوره بیشتر ایرانی ها با مدرکشون نتوستن کار پیدا کنن واغلب رفتن سمت کارهای خدماتی

حالا تو امریکا جنوبی چون اقتصاد ضعیف تره همین کار خدماتی هم مردم خودشون با پول کم بر میدارن و نیازی عملا به شما ها نیست

چون تورم انچنانی ندارن معمولا مردم کمتر گرونی حس میکنن بر عکس ایران که فقط سال پیش نزدیک 30-35 درصد از ارزش پول ملی کشور محو شد!

زبان اسپانیانی و پرتقالی واجبه بلد نیستید اصلا سمت این کشورها نیایید

مسلما ایرانی بودن ما را چند پله عقب تر از بقیه قرار میده این یه واقعیت و ربطی به امریکای جنوبی نداره من از قزاقستان توریست دیدم که پاسپورت ایرانی ها رو مسخره میکرد!

اینجا باید اول زبان مسلط بشید بعد هم سعی کنید کارو کاسبی راه بیندازید پس عملا پول میخواهد

در کل اینجا هیچ وقت از ایران حال حاضر بدتر نبوده و نیست

بحث سر اینکه شما احتمالا جای اشتباهی اومدید و گرنه اینجا بهشت توریست هاست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها

بببنید دوستان مقایسه کردن کشورهای این منطقه با اروپا و امریکا کاملا اشتباهه اینجا به طبیعت بکرشو مردم خونگرمش معروفه

اقتصاد بسیار زیاد نوسان داره ولی بهتر از اقتصاد ایرانه چون جنگ و دعوا با کسی ندارن خبر از تحریم و بدبختی نیست یه مورد ونزوئلا بود که اونم به فنا رفت

اوضاع اقتصادی نه اینجا بلکه کل دنیا بهم ریخته پس انتظار غلطی با تجربه و دانشی که تو ایران دارید اینجا بتونید کار کنید

شما همین مدرک های مهندسی که گرفتی کجا بهتون کار میدن؟!!! وقتی تو کشور خودت ارزشی براش قائل نیستن جای دیگه هم به زحمت بتونی کار مرتبط پیدا کنی

حتی تو اروپا و امریکا هم همینطوره بیشتر ایرانی ها با مدرکشون نتوستن کار پیدا کنن واغلب رفتن سمت کارهای خدماتی

حالا تو امریکا جنوبی چون اقتصاد ضعیف تره همین کار خدماتی هم مردم خودشون با پول کم بر میدارن و نیازی عملا به شما ها نیست

چون تورم انچنانی ندارن معمولا مردم کمتر گرونی حس میکنن بر عکس ایران که فقط سال پیش نزدیک 30-35 درصد از ارزش پول ملی کشور محو شد!

مسلما ایرانی بودن ما را چند پله عقب تر از بقیه قرار میده این یه واقعیت و ربطی به امریکای جنوبی نداره من از قزاقستان توریست دیدم که پاسپورت ایرانی ها رو مسخره میکرد!

اینجا باید اول زبان مسلط بشید بعد هم سعی کنید کارو کاسبی راه بیندازید پس عملا پول میخواهد

ممنون از شما دوست عزیز.
    میشه بگید خودتون کجا تشریف دارید ؟
    یعنی حتی بعد از سپری کردن 1 یا 2 سال هم امیدی به پیدا کردن کارِ غیر مرتبط با مدرک ( کار های خدماتی و .... ) هم نیست ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط stryk3r نمایش پست ها
    ممنون از شما دوست عزیز.
    میشه بگید خودتون کجا تشریف دارید ؟
    یعنی حتی بعد از سپری کردن 1 یا 2 سال هم امیدی به پیدا کردن کارِ غیر مرتبط با مدرک ( کار های خدماتی و .... ) هم نیست ؟
    من پاسخ سوالتون تو متن دادم

معمولا کارهای خدماتی در کشورهای جهان اول مثل امریکا کانادا استرالیا آلمان و...را اکثرا مهاجران انجام میدن حالا میخواهد مهاجر آفریقایی باشه ایرانی یا سوری چون عملا چیزی بلد نیستن که بدرد اون جامعه بخوره

دلیلشم مشخصه چون سطح سواد و لایف استایل در این گشورها بالاست و مردمشون حداقل یه دیپلم دارن با همین یه مدرک خیلی راحت میرن سر کار
    ممکنه یکی بگه خب هم کلی مهندس داریم !!! سطح سواد ما هم بالاست بله متاسفانه این حرف درسته اما
    شما تا وقتی تو این کشورها کالجی، دانشگاهی یا حتی سرتیفیکت نگیرید خیلی سخته یا شایدم محاله بتونید کار پیدا کنید
    حتی اگر مقیم اونجا باشید یعنی مثلا گرین گارت امریکا رو هم داشته باشی اوضاعت خیلی فرفی نمی کنه
    حالا حساب کنید خود کشورهای امریگای جنوبی پر از مردمی که از سطح سواد پایینی برخورداران یعنی حتی مدرسه هم نرفتن پس اولویت با این هاست
    در ثانی حتی اگر اگر کار بتونید گیر بیارید هم پولی در مقابل با گشورهای جهان اول برای کارهای خدماتی داده نمیشه! یه چیزی تو مایه های ۱.۵ تا ۲ میلیون تومان

من تو کل صحبت هام خواستم کل داستان باز کنم
    مقایسه کلی بین ایران با بقیه کشورها نه فقط امریکای جنوبی
    و سعی کردم کمی ذهنیت شما دوستان نسبت به گل داستان روشن کنم

موفق باشید
    ویرایش توسط Hitman908 : March 22nd, 2018 در ساعت 03:21 PM

Junior Member

در ثانی حتی اگر اگر کار بتونید گیر بیارید هم پولی در مقابل با گشورهای جهان اول برای کارهای خدماتی داده نمیشه! یه چیزی تو مایه های ۱.۵ تا ۲ میلیون تومان
    کار تدریس و مارکتینگ همه جای دنیا هست. در کل کار پیدا کردن در کشورای ارزون یه شوخیه. باید بیزنس خودتو راه بندازی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط online نمایش پست ها
    کار تدریس و مارکتینگ همه جای دنیا هست. در کل کار پیدا کردن در کشورای ارزون یه شوخیه. باید بیزنس خودتو راه بندازی
    هزینه ی راه اندازی یه بیزنسِ ساده حداقل 30 هزار دلار میخواد . ما که همچین پولی نداریم . امیدمون به پیدا کردن کارِ آزاد حتی با حقوقِ پایین بود که اونم اینطوری که دوستان میگن باید آرزِشو با خودم به گور ببرم.

Junior Member

من اسفند همین سال گذشته یعنی 96 مدارک ترجمه شدم رو برای تایید به سفارت اکوادور در تهران تحویل دادم و الان منتظر تماس سفارتم. از دوستان کسی هست که تو شرایط من باشه؟ یعنی تو یک مرحله باشیم؟ اینو پرسیدم چون بنظرم اگه گروهی اقدام کنیم از تهیه بلیط گرفته تا جستجوی کار موفق تریم. حالا از دوستان کسی هست؟ خصوصا فکر کنم stryk3r دوست و هسفر مناسبی برای من باشه. منتظر نظرتون هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhmans نمایش پست ها
    من اسفند همین سال گذشته یعنی 96 مدارک ترجمه شدم رو برای تایید به سفارت اکوادور در تهران تحویل دادم و الان منتظر تماس سفارتم. از دوستان کسی هست که تو شرایط من باشه؟ یعنی تو یک مرحله باشیم؟ اینو پرسیدم چون بنظرم اگه گروهی اقدام کنیم از تهیه بلیط گرفته تا جستجوی کار موفق تریم. حالا از دوستان کسی هست؟ خصوصا فکر کنم stryk3r دوست و هسفر مناسبی برای من باشه. منتظر نظرتون هستم.
    با سلام خدمت شما دوست عزیزم. والا خیلی دوست داشتم با شما همسفر بشم منتها متاسفانه هنوز شرایط مهاجرت به اکوادور برام مهیا نشده.
    ویرایش توسط stryk3r : March 23rd, 2018 در ساعت 09:36 PM

Junior Member

سلام دوست عزیز من نمیدونم شما تو این مدت چه اتفاقاتی براتون افتاده و یا هدفتون از این حرفها چیه من خودم چند ماهی هست اینجا هستم و 90 درصد چیزهایی رو که شما گفتین دقیقا برعکسش برام پیش اومده واین چیزهایی رو که شما گفتین دراغلب کشورهای اروپایی و خود آمریکا هم حتی بدترش وجود داره مثلا اصلا برای ایجاد کسب و کار پیج و خم زیادی نداره و خیلیها رو من میشناسم که بدون ویزا هم دارن کار میکنن فقط دانستن زبان اسپانیایی یک برگ برنده بزرگ برای پیداکردن کار دراینجاست ونکته بعدی اینکه دوستان گول این شرکتها و وکلای مهاجرتی رو که 90 درصد حرفهاشون دروغه رو باور نکنن .مخصوصا یکی ازاینها که میگه تنها وکیل مهاجرتیه و دکتر هم میگه هست و تو سایت و کانالش یک مشت دروغ و فریبکاری رو داره به خورد مردم میده لطفا دوستان به زبان انگلیسی تحقیق کنید اطلاغات کاملی بهتون میده

نقل قول نوشته اصلی توسط hana نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من نمیدونم شما تو این مدت چه اتفاقاتی براتون افتاده و یا هدفتون از این حرفها چیه من خودم چند ماهی هست اینجا هستم و 90 درصد چیزهایی رو که شما گفتین دقیقا برعکسش برام پیش اومده واین چیزهایی رو که شما گفتین دراغلب کشورهای اروپایی و خود آمریکا هم حتی بدترش وجود داره مثلا اصلا برای ایجاد کسب و کار پیج و خم زیادی نداره و خیلیها رو من میشناسم که بدون ویزا هم دارن کار میکنن فقط دانستن زبان اسپانیایی یک برگ برنده بزرگ برای پیداکردن کار دراینجاست ونکته بعدی اینکه دوستان گول این شرکتها و وکلای مهاجرتی رو که 90 درصد حرفهاشون دروغه رو باور نکنن .مخصوصا یکی ازاینها که میگه تنها وکیل مهاجرتیه و دکتر هم میگه هست و تو سایت و کانالش یک مشت دروغ و فریبکاری رو داره به خورد مردم میده لطفا دوستان به زبان انگلیسی تحقیق کنید اطلاغات کاملی بهتون میده
    حرف هایی که گفته شد عین واقعیته و حداقل خودم دروغ نگفتم و هیچ هدفی جز کمک به مردمم ندارم
    خودم اول فکر میکردم این جماعت خوبن ولی خیلی آدم های دورویی هستن تو دلشون برید متوجه میشید که برای پول هر جنایتی ازشون سر میزنه و حتی این کشور و تقریبا تمامی کشورهای این قاره برنامه ایی برای پیشرفت ندارن
    اگر کسی بعد از میدان آرژانتین به سمت شمال و قبل از ترمینال ریوکوکا زندگی کنه جایی که پولدارها هستن فقط مشکلات کمتر دیده میشه و همینطور گوایاگیل سلطان مشکلات، بی فرهنگی، بی سوادی هستش...
    اکوادوری ها نژاد پرستن بفهمن خارجی هستید اصلا یا خیلی خیلی سخت کار میدن که باز کارو به خودشون میدن...
    کار خیلی خوب میخوایین راه بندازین قانون اکوادوری شامل حالش میشه و یه احوال جویی جانانه از کارافرین میکنه...

بخش هایی از حرف های شما درسته و یه بخش هایی نه
    اینجا خیلی تبلیغات کردن درصورتی که ما کشوری چهار فصل هستیم و طبیعت ما ملایم تر و دلنشین تره و اینجا طبیعت سخته
    ایرانی هایی بودن که کار خوب گرفتن چون تو کشور خوب با اقتصاد ایده ال و کار پیدا کردن طبق رشته خودشون و درصورتی که این ملت اصلا با دانشگاه میانه خوبی ندارن چون به خیابون اعتقاد دارن
    خیلی از کشورهای این قاره از ایران پایین تره مشکل اصلی ما اینه که نمیخواییم تو کشور خودمون کارافرین باشیم و به فکر یه کشور دیگه و مهاجرت به هر قیمتی افتادیم
    این جماعت اهل مسخره کردن هستن شک نکنید حداقل یه بار شمارو دست انداختن چون اصلا نه میدونن علم چیه نه برخورد چیه نه هیچی
    ایران هر چقدر بد باشه از کشورهای اینجا خیلی بهتره
    چون ما کشور خودمونو نشناختیم و فقط به فکر ایراد گرفتن و سرک کشیدن تو زندگی همدیگه هستیم
    اینجا آزادی ها رو کاغده نه تو واقعیت...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)