صفحه 2 از 28 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

نقل قول نوشته اصلی توسط hana نمایش پست ها
    سلام من هم فوق لیسانس مهندسی شیمی با 14 سال سابقه کار هستم وقصد دارم با همسر و دو دختر کوچکم به اونجا مهاجرت کنم وشما گفتید پیشنهاد شغلی داشتید آیا برای من شانس پیشنهاد شغلی هست واینکه درآمد ها هزینه زندگی رو کفاف میده وازلحاظ بهداشتی و درمانی چطوره؟ممنون میشم پاسخ بدین ممنون
    اگر در هر صورت قصد رفتن به آمریکای جنوبی رو دارید،انتخابتون بین این کشورها باشه:
    آرژانتین،شیلی،اروگوئه،مکز یک،برزیل
    +در آمریکای جنوبی هیچ چیز مهمتر از زبان نیست.
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

Junior Member

سلام ممنون از راهنماییتون من اکوادور رو انتخاب کردم چون برای ایزانی ها ویزا نمیخواد و بعد از سه سال میتونی اقامت بگیری و تقریبا راه اندازی کسب وکاراونجا شنیدم راحتتره واینکه با اقامت اونجا میتونی به کشورهای دیگه امیکای جنوبی بدون ویزا بری و کارکنی درسته؟

Junior Member

سلام ببخشید شما ازچه شرکتی پیشنهاد شغلی داشتید درمورد رشته من مهندسی شیمی با 14 سال سابقه کار میشه پیشنهاد شغلی گرفت؟

Junior Member AV2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical Engineering/QIAU

من از یه شرکت تجهیزات رادیولوژی تونستم جاب افر بگیرم، درمورد اقامت و کارت ملی اکوادور(سدولا) بین 3-6ماه طول میکشه بتونین بگیرین.مدرک ب2 اسپانیایی بگیرید اگر تافل وایلتس هم داشته باشین راحت میتونین کار پیدا کنین، اما واسه درامد خیلی خوب سابقه کار وچیزای دیگه هم دخیلن

Junior Member

من آيلتس 6 دارم چه كاري و درچه زمينه اي با توجه به رشتم كه خدمتتون گفتم احتمالش هست پيدا كنم و درآمدش چقدراست حدوداو اينكه شما از ايران براي پيشنهاد شغلي اقدام كرديد و يا اونجا دنبال كار گشتيدوالن از حقوقتون راضي هستيد؟
    راستي چون من دو تا دختر دارم از نظر امنيت و فساد اخلاقي اوضاع چطوره؟
    و اينكه اگر بخواي براي خودت كسب و كار مثلا غذا يا رستوران راه اندازي كني شرايطش راحته ؟چقدرسرمايه ميخواد؟درآمد داره كه خرج زندگيت و..دربيايد و بشه يك كمي هم پس انداز كرد؟ممنون كه پاسخگو هستيد

رشته و دانشگاه

من از ایران اقدام کردم، والا اپلای کنید واسه شغل اینکه معیار های اون شرکتی که اپلای کردید رو داشته باشید اون شرکت مشخص میکنه. بله من راضیم. امنیت خوبه ولی منظورتون رو از فساد اخلاقی نمیفهمم. ولی اگه مسلمون هستید این کشور جای مناسبی برای شما نیست، پیشنهاد من امارات و قطر هست. بستگی داره ، ولی معمولا با حدود 100-150 هزار دلار میشه یه کسب و کار خوب راه انداخت. یه مثال براتون بزنم، یه دوست فرانسوی دارم اینجا که 5 سال پیش با حدود 80 هزار یورو پرورش گل و گیاه راه انداخت الان نه تنها سرمایه اش از یک میلیون دلار بالاتره بلکه یکی از بهترین پرورش دهنده های گل و گیاه در اکوادور و آمریکای جنوبی هست. اگه بدونین دقیقا میخواین چیکار کنین و تو کارتون خوب باشین اینجا راحت پیشرفت میکنین. من علت اصلی که به اکوادور اومدم نیاز شدید مالی برای تامین هزینه تحصیل در آمریکا بود و خوشبختانه تا الان همونجوری پیشرفته که انتظار داشتم.

سلام
    اگه میشه بیشتر درمورده دانشگاه های اکوادور توضیح بدید
    سطحشون می ارزه درس بخونیم یا مدرکش ارزش نداره؟
    آخه من چند تادوستام میگن حتی از ایرانم بدتره !
    بعد کشور اکوادور بورسیه هم میکنه ؟
    بعدش جنابعالی چند سال هست اکوادورین ؟

با عرض سلام و تشکر بسیار
    میشه لطفا راهنمایی کنین مسیر پروازی به اکوادور که ویزای ترانزیت نخواد وجود داره؟
    قیمت بلیط و زمان پرواز هم اگه بگین ممنون میشم
    باز هم ممنون

رشته و دانشگاه

جواب همه ی سوالاتون در صفحه های قبلی هست دوست من

رشته و دانشگاه

والا قیمت بلیط خیلی متغیره، متاسفانه فعلا تمامی مسیر ها ویزای ترانزیت میخواد ولی ترانزیت کلمبیا بسیار راحت و بی دردسره ( گول این شرکت هایی که میگن بلیط براتون تهیه میکنن که ویزای ترانزیت نمیخواد رو نخورید، متاسفانه من چند نفر رو میشناسم که گول کلاهبرداری به اسم انجمن ایران- اکوادور رو خوردن و تو فرودگاه بوگوتا گیر کردن!!!) من حدود 42 ساعت طول کشید تا رسیدم. ولی اگه کسی از طریق اسپانیا یا هلند بتونه بیاد خیلی زمانش کمتر خواهد بود. در مورد ویزای ترانزیت کلمبیا هم چون در ایران سفارت نداره باهاشون از طریق ایمیل مکاتبه کنید ومدارک رو براشون بفرستین تا در ترکیه ویزای آماده رو تحویل بگیرید وبا خیال راحت سوار هواپیما بشید( الان آسونترین مسیر برای ما ایرانی ها همین مسیر تهران- استانبول- بوگوتا-کیتو هست)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)