صفحه 21 از 28 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    تو پست های قبل گفتم اگر کسی مثلا کارشناسی ناپیوسته باشه کاردانی لازمه
    کارشنایی پیوسته ها این مشکل ندارن
    به مدرک دیپلم نیاری نیست
    دقت کنید برای اقامت حداقل مدرک کارشناسی هستش
    اوضاع کار از ایران بدتره خیلی مهترمانه میگن نمیخواییم یا میگن فردا باهاتون تماس میگیریم!
    اینکه گفتین اوضاع کار از ایران بدتره مقایستون با بازار کار حال حاضر ایرانه؟ چون الان اینجا هم وضع کار خیلی خوب نیست. شرکتها که کارشون کم شده و دارن تعدیل نیرو میکنن.(خودم کارمند هستم و دارم میبینم) کار آزاد هم که چند ماهی هست خیلی کساد شده کارشون. کلن همه صنفها کارشون کساده الان.اگر اونجا هم وضع در همین حد که خیلی جای نگرانی نیست برا ما.فقط میمونه زبان و یه حسنی که میتونه داشته باشه اینه که ارزش پولشون هر روز کم نمیشه، چیزی که ما تو ایران خیلی داریم باهاش دست و پنجه نرم میکنیم. مخصوصن این چند ماه و چند روز اخیر. البته این برداشت منه باید با تجربه دوستانی که اونجا زندگی کردن مقایسه کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDADSAMIMI نمایش پست ها
    اینکه گفتین اوضاع کار از ایران بدتره مقایستون با بازار کار حال حاضر ایرانه؟ چون الان اینجا هم وضع کار خیلی خوب نیست. شرکتها که کارشون کم شده و دارن تعدیل نیرو میکنن.(خودم کارمند هستم و دارم میبینم) کار آزاد هم که چند ماهی هست خیلی کساد شده کارشون. کلن همه صنفها کارشون کساده الان.اگر اونجا هم وضع در همین حد که خیلی جای نگرانی نیست برا ما.فقط میمونه زبان و یه حسنی که میتونه داشته باشه اینه که ارزش پولشون هر روز کم نمیشه، چیزی که ما تو ایران خیلی داریم باهاش دست و پنجه نرم میکنیم. مخصوصن این چند ماه و چند روز اخیر. البته این برداشت منه باید با تجربه دوستانی که اونجا زندگی کردن مقایسه کنیم.
    سلام دوست عزیز بنده هم به اکوادور به خاطر شرایط اب و هوایی و وضعیت مسافرتش به عنوان یک گزینه نگاه میکنم.
    ولی زیاد به حرف ایرانیان اونجا گوش ندید.
    این افراد تمایل شدیدی به سیاه نمایی دارند. و یک حالت خساست و ترس برای عدم حضور افراد در اون کشور.خب اگر بده شماها چرا اونجا موندید؟
    البته درامدهای توی اکوادور رو نمیتونید با کشورهایی مثل کانادا و اروپا و استرالیا مقایسه کنید ولی اگر ارامش و عدم استرس و ...براتون مهمه. اکوادور میتونه براتون یک گزینه خوب باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بنده هم به اکوادور به خاطر شرایط اب و هوایی و وضعیت مسافرتش به عنوان یک گزینه نگاه میکنم.
    این افراد تمایل شدیدی به سیاه نمایی دارند. و یک حالت خساست و ترس برای عدم حضور افراد در اون کشور.خب اگر بده شماها چرا اونجا موندید؟
    البته درامدهای توی اکوادور رو نمیتونید با کشورهایی مثل کانادا و اروپا و استرالیا مقایسه کنید ولی اگر ارامش و عدم استرس و ...براتون مهمه. اکوادور میتونه براتون یک گزینه خوب باشه
    همه ی ایرانی هایی که اونجا هستند اینطوری که میفرمایید نیستند، اتفاقا دوستانی هستند توی همین فروم که الآن توی اکوادور هستند و کلی به هموطنانشون کمک کردند و به جای اینکه سیاه نمایی بکنند و .... اتفاقا برعکس بهشون واقعیت ها رو گفتند و تا جایی که از دستشون بر میاد کمک میکنند. درسته درآمد های اروپا و آمریکا با اکوادور قابل مقایسه نیست ولی مخارج زندگی توی اکوادور خیلییییی پایینتر از اروپا و آمریکا هستش و اصلا قابل مقایسه نیست ! مثلا شما با ماهی 500 دلار میتونید راحت توی اکوادور توی بهترین نقطه ی شهر کیتو که مرکز کشورش هست زندگی کنید ولی توی اروپا و آمریکا برید بالای 2 3 هزار دلار !

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    این جملات شما را رو روی کم تجربگی و عدم شناخت کافی میزارم
    اکوادور حداقل برای خودم ارثیه نیست هر کسی دلش بخواد راحت میتونه بیاد، بمونه و اقامت بگیره
    شما اصلا دیدید اکوادور کجای دنیاست؟ اصلا میدونید این همه هزینه برای قاره آمریکا و نتیجه نگرفتن چه حسی داره؟
    اگر سیاه نمایی هستش تو همین تاپیک تبلیغ میکردم و شاید کار یه سری از کاربرارو انجام میدادم و هزینشو میگرفتم...
    شما تصور کنید یه عده میگن کملبیا خوبه!!!در صورتی دزد تشریف دارن و پولشون ارزشی نداره و تا دلتون بخواد مواد پیدا میشه...تو همین اکوادور چند بار اخبار نشون داد که مواد گرفتن...
    خیابان های کیتو مثلا مهد آرامش ساعت 7 به بعد خلوته خلوته...خب این یعنی آرامش و امنیت؟ملت میترسن بیان بیرون!!!
    همین بیچاره هایی که کارای اقامت انجام میدن از بی پولی افتادن به این کار اوایل میگفتن کار هست زبان یاد بگیر میری سرکار!!!وقتی ما رفتیم اونجا گفتن به اون صورت اینجا کار نیست اگه پول داری کار خودتو راه بنداز!!!میگفتن با 2000 دلار یه دکه میتونی بزنی!!!!!!
    شما داخل اکوادور خانم های زیادی میبینید که بچه دارن و پدرشون معلوم نیست کیه...
    تا زمانی که درست تحقیق نکردید درمورد کشوری نظر ندید و هرگز انتظار نداشته باشید کشورهای اون منطقه از هم بد بگن چون یک ریشه مشترک دارن...
    اگر پول دارید این همه کشور آلمان، فرانسه، کشورهای آسیایی چرا قاره آمریکا...فقط اسمه همین
    کشوری که اقامت راحت میده حتما یه ایراد اساسی داره

Junior Member

سلام من یک سوال دارم الان من هرسایتی رو چک میکنم بلیط پرواز واسه اکوادر نیست الی یکی دوتا تو رنج 20 ملیون تومان کسی میدونه از کجا باید بلیط بگیرم بعد لازمه بلیط برگشت هم بگیرم مشکلی نداره از اکوادور بلیط برگشت رو بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط TmZ نمایش پست ها
    سلام من یک سوال دارم الان من هرسایتی رو چک میکنم بلیط پرواز واسه اکوادر نیست الی یکی دوتا تو رنج 20 ملیون تومان کسی میدونه از کجا باید بلیط بگیرم بعد لازمه بلیط برگشت هم بگیرم مشکلی نداره از اکوادور بلیط برگشت رو بگیرم
    پروازهای مختلفی هست ترکیش داره ولی یه مقدار داستان داره بهتره ترانزیت کمتر از 12 ساعت تو کلمبیا و پاناما باشه
    مسیر روسیه هست
    مسیر هلند فقط ترانزیتش دردسره
    مسیر کاراکاس هست که به هیچ عنوان توصیه نمیشه
    بلیط برگشت لازمه داشته باشید در غیر این صورت اجازه پرواز نمیدن یا اینکه ویزای بلند مدت اکوادور داشته باشید
    یه نکته در نظر بگیرید که بلیط برگشت کمتر از سه ماه باشه که اگر پشیمون شدید دوباره پول بلیط ندین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    پروازهای مختلفی هست ترکیش داره ولی یه مقدار داستان داره بهتره ترانزیت کمتر از 12 ساعت تو کلمبیا و پاناما باشه
    مسیر روسیه هست
    مسیر هلند فقط ترانزیتش دردسره
    مسیر کاراکاس هست که به هیچ عنوان توصیه نمیشه
    بلیط برگشت لازمه داشته باشید در غیر این صورت اجازه پرواز نمیدن یا اینکه ویزای بلند مدت اکوادور داشته باشید
    یه نکته در نظر بگیرید که بلیط برگشت کمتر از سه ماه باشه که اگر پشیمون شدید دوباره پول بلیط ندین
    من دنبال بلیط با کمترین قیمت هستم کسی جایی رو میشناسه یا سایتی ممنون میشم راهنمایی کنید چون قصد ماندن ندارم فقط واسه یه کاری حدود 3 هفته باید اونجا باشم از اونجا که من دیدم ارزش نداره 20 میلیون واسه بلیط رفت برگشت بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط TmZ نمایش پست ها
    من دنبال بلیط با کمترین قیمت هستم کسی جایی رو میشناسه یا سایتی ممنون میشم راهنمایی کنید چون قصد ماندن ندارم فقط واسه یه کاری حدود 3 هفته باید اونجا باشم از اونجا که من دیدم ارزش نداره 20 میلیون واسه بلیط رفت برگشت بدی
    سایت هارو چک کردن قیمت ها واقعا بالاست!!!
    تا جایی که میدونم مسیر اسپانیا از همه ارزونتره
    مسیر هلند دردسر نداره ولی قیمتش بالای 20 و همینطور نیاز به ترانزیت برای رفت و برگشت
    ترکیش بلیط میفروشه ترانزیت هم تو پاناما و کلمبیا هستش که خیلی توصیه نمیکنم چون که شما رفت پرواز میکنی ولی از پرواز برگشت مطلع نیستی شاید اجازه سوار شدن ندن!!! مسیر پاناما احتمالش هست!!! اگر از ترکیش تمایل به خرید دارین بهتره از استانبول باشه تا از تهران
    فقط یه نکته اینکه مسیر روسیه-کوبا با سالوادور برای رفت ترانزیت کوبا احتیاجه و همینطور برای برگشت باز هم ترانزیت کوبا لازمه در غیر این صورت اجازه پرواز نمیدن!!!این قانون جدیدا اضافه کردن!!! این مسیر معمولا قیمت مناسبه
    مسیر اسپانیا با روسیه میشه قیمت مناسب پیدا کرد ولی دردسر خودشونو داره

بعد از ترجمه مدارک و تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه، کار تمومه و میتونیم مدارک رو بدیم سفارت؟ یجا خوندم تاییدیه بخش بین الملل دانشگاه هم میخواد. کسی اطلاع داره؟

Junior Member

سلام دوستان.از دوستانی که توی اکوادور هستند چندسوال داشتم..خواستم بدونم حداقل هزینه ی زندگی توی اکوادور چه مقدار در ماهه؟هزینه ی بلیط یک طرفه به اکوادور چقدره؟در کل کسانی که با مدرک تحصیلی رفتند و مقیم شدند چقدر هزینه کردن؟ممنون میشم جواب منو بدید دوستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)