صفحه 26 از 28 نخستنخست ... 16171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

در پاسخ به پست کاربر jasminnak

در زمینه هنر تنها شهر هنری اکوادور شهر کوئنکا هستش که بیشتر صنایع دستی خودشونو دارن و بعید میدونم اگر مهارت بالایی نداشته باشیبد بهتون کار بدن
    رشته شما اگر مالزی یا حتی کشور های اطراف کار پیدا نشه مسلما تو قاره آمریکا خیلی خیلی سخت بتونید کار پیدا کنید و کلا به شما توصیه نمیشه
    برای زبان دانشگاه بهتره مثل کاتولیکا......ایرانی ها بیشتر اینجا میرن قیمت مناسبی داره

سلام دوستان بنده لیانس عمران 32 ساله با شش سال سابقه کار زبان در حد آیلتس 5 هستم همسرم ارشد میکروبیلوژی 27 ساله زبان ایشونم در حد خودم هست
    ما متقاضی اقامت اکوادر ودرآینده آمریکا هستیم مربی زبانم به من پیشنهاد داده که در صورت گرفتن مدرک مربی گری زبان انگلیسی و سابقه تدریس میتونم برای اکوادر ویزای کاری اقدام کنم و بعد از دوسال اقامت تبدیل به داِیم میشه و بعدش برای آمریکا میتونم اقدام کنم
    سوالات اینهاس ممنون میشم جواب بدید
    1- هزینه اخذ ویزا چقدر است ؟
    2-آیا به آمریکا میشه مهاجرت کرد پس از دریافت شهروندی اکوادر؟
    3-تو رشته ی خودم وخانمم میتونیم کار پیدا کنیم اونجا؟
    4- اگر مربی زبان انگلیسی بشم مدرک زبان اسپانیایی لازم نداره و چقدر سابقه تدریس باید داشته باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidhakimi نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده لیانس عمران 32 ساله با شش سال سابقه کار زبان در حد آیلتس 5 هستم همسرم ارشد میکروبیلوژی 27 ساله زبان ایشونم در حد خودم هست
    ما متقاضی اقامت اکوادر ودرآینده آمریکا هستیم مربی زبانم به من پیشنهاد داده که در صورت گرفتن مدرک مربی گری زبان انگلیسی و سابقه تدریس میتونم برای اکوادر ویزای کاری اقدام کنم و بعد از دوسال اقامت تبدیل به داِیم میشه و بعدش برای آمریکا میتونم اقدام کنم
    سوالات اینهاس ممنون میشم جواب بدید
    1- هزینه اخذ ویزا چقدر است ؟
    2-آیا به آمریکا میشه مهاجرت کرد پس از دریافت شهروندی اکوادر؟
    3-تو رشته ی خودم وخانمم میتونیم کار پیدا کنیم اونجا؟
    4- اگر مربی زبان انگلیسی بشم مدرک زبان اسپانیایی لازم نداره و چقدر سابقه تدریس باید داشته باشم؟
    هزینه اخذ ویزا برای هر نفر زیر 1000 دلاره کلا فکر نکنم برای دو نفر بیشتر از 1200 دلار بشه..هزینه ویزا..بررسی پرونده ..سدولا و....
    خود اکوادوری ها به راحتی نمیتونن ویزای آمریکا بگیرن تا جایی که میدونم کلا گرفتن ویزا با پاس اکوادوری راحتره تا پاس ایران..
    آمریکای جنوبی کلا اقتصاد قوی نداره واقعا ضعیف هستن اینجا کلی ساختمان ساخته شده هستش که خالیه واقعا نمیتونن بخرن اینکه میتونید کار پیدا کنید یا نه لازمه رزومه کاری در حد اروپا،کانادا و آمریکا داشته باشین شاید به شما یه کاری بدن تازه شاید..
    اینجا یه نفر فکر کنم مترجمی زبان خوند به سختی تونست کار پیدا کنه حالا شمارو نمیدونم پیشنهادم اینه که با گوگل مپ میتونید آموزشگاه های زبان پیدا کنید با واتس اپ باهاشون تماس بگیرید ببینید چی میگن ولی این جماعت کلا میگن رزومه بفرست فردا خبرت میکنیم!!!!!
    یه سری مسائل در نظر داشته باشید به شما میگن اسپانیایی یادبگیر میری سرکار دارن دروغ میگن میخوان پولتونو بگیرن خصوصا کسانی که میگن ما وکیلیم
    دلتنونو خوش نکنید میاییم اینجا کار پیدا میشه نه همچین خبری نیست اینجا ایرانی ها یا رستوران دارن در حد غذاخوری یا اینکه افتادن تو کار اقامت و.....کلا گولشونو نخورید که حسابی دروغ میگن به ما هم گفتن..

نقل قول نوشته اصلی توسط sinacj نمایش پست ها
    عجیبه که همه راجع امنیت حرف میزنن!!! اخه مگه‌نا امن تر از ایرانم جایی تو دنیا داریم؟؟!!! اره خب کشورای جنگ زده خب اره نا امن ترن ولی کشورای دیگ از نظر جرم و جنایت به گرد پای ایرانم نمیرسن پس اگه میخاین جایی مهاجرت کنین بیشتر نگران هزینه و اب و هوا و اینا باشید نه نگران امنیت چون هرکشور دیگه ای که بریم مطمئن باشید از ایران امن تره پس جای نگرانی نیست.
    شما وقتی تجربه ندارید چرا نظر میدید؟ دنیا فقط ایران-تهران نیست
    آمریکای جنوبی یعنی کارتل مواد..دزدی..تجاوز..امکانش هست یه دفعه غیبتون بزنه و کسی پیداتون نکنه!!

Junior Member

من قراره تا چند وقت دیگه ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومن دستم بیاد
    با این پول برا اومدن اکوادور میشه مثلا یه آپارتمان سوییتی چیزی خرید؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsantt نمایش پست ها
    من قراره تا چند وقت دیگه ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومن دستم بیاد
    با این پول برا اومدن اکوادور میشه مثلا یه آپارتمان سوییتی چیزی خرید؟
    شما واقعا فکر میکنید با 11 هزار دلار میشه خونه خرید جایی؟ خود ایران وقتی یه خونه کوچولو با این پول نمیتونه بخری چطور میخوای جای دیگه اونم با پول ایران خونه بخری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    شما واقعا فکر میکنید با 11 هزار دلار میشه خونه خرید جایی؟ خود ایران وقتی یه خونه کوچولو با این پول نمیتونه بخری چطور میخوای جای دیگه اونم با پول ایران خونه بخری؟
    بعد از اینکه اینجا پیام گذاشتم تو اینستا سرچ کردم درباره اکوادور . ایرانی پیدا کردم اونجا زندگی میکنه گفت بله میشه خرید سوییت و اومدید برا خرید مشکل زبان داشتید کمکتون میکنم
    حالا اون داره دروغ که اونجاست یا شما

Banned

بعد از اینکه اینجا پیام گذاشتم تو اینستا سرچ کردم درباره اکوادور . ایرانی پیدا کردم اونجا زندگی میکنه گفت بله میشه خرید سوییت و اومدید برا خرید مشکل زبان داشتید کمکتون میکنم
    شما ادامه بدید به این مسیر

ApplyAbroad Guru

شما نمونه آگهی های فروش خونه و زمین در کشورهای مختلف دنیا را میتونید در سایت realtor پیدا کنید. لینک زیر برای اکوادوره:

https://www.realtor.com/international/ec/

https://quito.olx.com.ec/departament...-venta-cat-367 این بهترین سایته واسه پیدا کردن یه ملک در اکوادور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)