صفحه 3 از 28 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

یه سری مسیر خودم دیدم به این صورت بود...
    استانبول-کاراکاس-پاناما-کیتو
    یه توقف کمتر از دو ساعت در پاناما فکر کنم در حد جابجایی هواپیما بود...
    ظاهرا مسیر لندن هم هست...
    مسیر ترکیه- برزیل هست ولی ظاهرا برزیل ویزا ترانزیت میخواد ولی داخل سایت سفارت برزیل در تهران نوشته توقف کمتر از دوازده ساعت ویزا نمیخواد...
    ویرایش توسط bahman20 : January 12th, 2017 در ساعت 04:22 PM

Junior Member AV2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical Engineering/QIAU

پاناما ویزای ترانزیت میخواید دوست من ( گول چیزی به اسم سوخت گیری رو نخورید)، پرواز کاراکاس هم قبلا از دمشق بود که تعطیل شد . کلا ونزوئلا رو بیخیال شید. قصه درازی داره. برزیل به اکوادور خیلی به ندرت بلیط هست در سال، معمولا با توقف در کلمبیاست

نقل قول نوشته اصلی توسط AV2020 نمایش پست ها
    پاناما ویزای ترانزیت میخواید دوست من ( گول چیزی به اسم سوخت گیری رو نخورید)، پرواز کاراکاس هم قبلا از دمشق بود که تعطیل شد . کلا ونزوئلا رو بیخیال شید. قصه درازی داره. برزیل به اکوادور خیلی به ندرت بلیط هست در سال، معمولا با توقف در کلمبیاست
    پرواز ها رو از سایت های فروش بلیط داخلی چک میکردم حتی پرواز مستقیم به کاراکاس بود...استانبول- کاراکاس
    مسیر مستقیم به کلمبیا طبق سایت های داخلی دیدم ولی از مسیر کلمبیا به کیتو همشون به احتمال زیاد ویزا ترانزیت میخواد...
    حالا برزیل سخت گیری زیادی داره؟
    ویرایش توسط bahman20 : January 13th, 2017 در ساعت 12:06 PM

سلام دوست عزیز میشه بگین شما چطوری اقدام کردین؟ من هرچی میگردم فقط موسسات اعزام این کارو میکنن بااین موسسه حقوقیا. آیا امکان اینکه خودمون اقدام کنیم هست بدون وکیل؟ میشه لینکی چیزی بدین؟ ممنون میشم.

رشته و دانشگاه

بله؛ چند راه واسه اینکار وحود داره. یکی که خودتون اقدام کنین، اسم تمامی شرکت هایی که توی رشتتون هستن رو پیدا کنید و باهاشون مکاتبه کنید و رزومتونو بفرستید. روش دوم اینه که توریستی بیاین اینجا و خودتون بگردید دنبال شغل. حالا چندتا مسئله هست. اگه زبان اسپانیایی بلد نیستید کلا دور اکوادور رو خط بکشین، چه زندگی چه کار چه تحصیل. من خودم روش اول رو انجام دادم چون ترجیح میدم کل قضیه دست خودم باشه. روش دوم یکم ریسکی هست ولی بستگی به فرد داره

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    پرواز ها رو از سایت های فروش بلیط داخلی چک میکردم حتی پرواز مستقیم به کاراکاس بود...استانبول- کاراکاس
    مسیر مستقیم به کلمبیا طبق سایت های داخلی دیدم ولی از مسیر کلمبیا به کیتو همشون به احتمال زیاد ویزا ترانزیت میخواد...
    حالا برزیل سخت گیری زیادی داره؟
    والا اگه پرواز مستقیم از برزیل موجود هست تو این تایم یه سر به سایت سفارت برزیل تو تهران بزنین نوشته دقیقا چه مدارکی میخواد حتی بعدشم میتونین تماس بگیرین خیلی خوش برخورد هستن. من میخواستم از برزیل بیام ولی خورد به داستان المپیک اصن بلیط نبود به ناچار از راه کلمبیا اومدم که اتفاقا بدم نبود.

بله؛ چند راه واسه اینکار وحود داره. یکی که خودتون اقدام کنین، اسم تمامی شرکت هایی که توی رشتتون هستن رو پیدا کنید و باهاشون مکاتبه کنید و رزومتونو بفرستید. روش دوم اینه که توریستی بیاین اینجا و خودتون بگردید دنبال شغل. حالا چندتا مسئله هست. اگه زبان اسپانیایی بلد نیستید کلا دور اکوادور رو خط بکشین، چه زندگی چه کار چه تحصیل. من خودم روش اول رو انجام دادم چون ترجیح میدم کل قضیه دست خودم باشه. روش دوم یکم ریسکی هست ولی بستگی به فرد داره
    ممنون از پاسختون. من اسپانیاییم چنگی به دل نمیزنه ولی انگلیسیم عالیه و درضمن رشتم ای تیه! اغلب جاهای دنیا برای رشته های ای تی و شبکه ایناشون انگلیسی زبان میخوان. بازم نمیشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. من اسپانیاییم چنگی به دل نمیزنه ولی انگلیسیم عالیه و درضمن رشتم ای تیه! اغلب جاهای دنیا برای رشته های ای تی و شبکه ایناشون انگلیسی زبان میخوان. بازم نمیشه؟
    والا من هی میگم بدون دانش اسپانیای دور آمریکای جنوبی رو خط بکشین باز دوستان یه چیزایی میگن ادم تعجب میکنه. من که اومدم اینجا هم در انگلیسی ضعیف نبودم! منم آیلتس داشتم. یه داستانی هست که شما اینجا با کسانی رقابت میکنید که هم رزومه بسیار قوی دارن وهم حداقل 4 زبان بلدن!!! قصد توهین ندارم فقط میخوام واقعیت رو بگم. فردی هست اینجا از سویس که به 4 زبان تسلط داره و 6-7 سال سابقه کار در ای بی ام داره. خوب مسلما شانس شما برای رقابت با ایشون کمه ولی نه اینکه صفر باشه، همونطور که گفتم شما میتونید شرکت هایی که در فیلد شما کار میکنن رو به راحتی در اینترنت پیدا کنید و با اون ها مکاتبه کنید. من فکر می کردم 3 زبان کافی باشه. الان تو شرکت مجبورمون کردن 3 ماه دوره آلمانی هم بگذرونیم!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

والا من هی میگم بدون دانش اسپانیای دور آمریکای جنوبی رو خط بکشین باز دوستان یه چیزایی میگن ادم تعجب میکنه. من که اومدم اینجا هم در انگلیسی ضعیف نبودم! منم آیلتس داشتم. یه داستانی هست که شما اینجا با کسانی رقابت میکنید که هم رزومه بسیار قوی دارن وهم حداقل 4 زبان بلدن!!! قصد توهین ندارم فقط میخوام واقعیت رو بگم. فردی هست اینجا از سویس که به 4 زبان تسلط داره و 6-7 سال سابقه کار در ای بی ام داره. خوب مسلما شانس شما برای رقابت با ایشون کمه ولی نه اینکه صفر باشه، همونطور که گفتم شما میتونید شرکت هایی که در فیلد شما کار میکنن رو به راحتی در اینترنت پیدا کنید و با اون ها مکاتبه کنید. من فکر می کردم 3 زبان کافی باشه. الان تو شرکت مجبورمون کردن 3 ماه دوره آلمانی هم بگذرونیم!!!
    دوست عزیز،یه چیزایی گفتید که من رو وادار به پاسخ می کنه!اولا یک سوئیسی به طور معمول از کودکی با سه زبان بزرگ میشه،پس زبان مادری نمی تونه افتخار باشه.دوم،زبان آلمانی دوره ی جوشکاری نیست،سه ماه الفبای آلمانی هم یاد نمیشه گرفت.دوست عزیز،ما درباره ی کشوری در حد اکوادور داریم صحبت می کنیم،کمتر آدمی از سال ها قبل برنامه ریری میکنه بره آمریکای جنوبی که بره زبونی رو یاد بگیره که تو بهترین کشورش خود اسپانیا،نمی تونه زندگی ای که در آمریکا و دیگر کشورهای انگلیسی زبون میتونه داشته باشه رو داشته باشه.پس معموما همه همون انگلیسی رو یاد می گیرن.لطفا دیگه مثال یک سوئیسی یا یک لاتین زبون که چند زبون صحبت می کنه نزنید،چون هنر این لاتین زبون ها اینه که میرن 3 تا زبون لاتین دیگه رو یاد می گیرن که واسشون زنگ تفریح هست.
    دوست عزیز mitragh،ایشون دارن بزرگ نمایی می کنن،هیچ کس تو اکوادور انتظار نداره شما در بدو ورود اسپانیایی صحبت کنید.بعد از یکی دوسال تحصیل در اونجا کامل راه میوفتید.

منبع:
    eu hablo sept lingue
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

رشته و دانشگاه

کی گفته هر سویسی با سه تا زبان بزرگ میشه؟ الان من کلی از همکارای سوییسیم نه فرانسوی می تونن حرف بزنن نه ایتالیایی چون در قسمت آلمانی زبان سوییس به دنیا اومدن!!!! متاسفم برای ادبیاتتون، والا من هم زمان در آمریکا و اسپانیا زندگی نکردم که بخوام نظر کارشناسی بدم. زبون جوشکاری نیست دوست من ولی وقتی با دستگاهای رادیولوژی و تصویر برداری کار می کنی که مستقیم از آلمان وارد میشه و برای تعمیر کاملترین کاتالوگ هاش و دوره هاش به زبان آلمانیه نه انگلیسی!! ایشون در مورد کار پرسیدن نه تحصیل !! شما از هزینه دانشگاه ها و وکیفیت تحصیل در اکوادور خبر دارید؟ 100% نه چون اگه داشتید همچین پیشنهادی به دوستمون نمی کردید!!!!! حرفتون درمورد لاتین زبون ها از جمع بستن تا اون لحن تمسخر آمیزش بماند! آدم یاد ترامپ میوفته. چقدر خوبه راجع به چیزایی که نمی دونیم و راجع به جاهایی زندگی نکردیم نظر ندیم. ضمن اینکه هدف ازین صفحه به اشتراک گذاشتن تجارب و تا اونجایی که میشه کمک کردن در زمینه هایی باشه که اطلاع داریم نه تمسخر نژاد یا کشوری !!!!!!! من واسم نه تنها شرم نیست که یه هموطن اینجا ببینم و کاری ازدستم بربیاد انجام بدم بلکه باعث افتخارم خواهد بود! نیازی به تحقیر و تمسخر هیچ آدمی رو هم در زندگیم ندارم چون با فرهنگی که بزرگ شدم در تضاده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)