صفحه 4 از 28 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 276

موضوع: زندگی در اکوادور

پیش فرض پاسخ : زندگی در اکوادور

کشور اکوادور برای کار به اسپانیایی نیازی نداره؟ منظورم رشته های دیگه مثل بخش ساختمانی مثل معماری...یا برای رشته معماری چند زبان لازم دارن؟
    راستی سفارت چقدر طول میکشه مدارک تایید کنه؟
    ویرایش توسط bahman20 : January 27th, 2017 در ساعت 10:15 AM

Junior Member AV2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical Engineering/QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    کشور اکوادور برای کار به اسپانیایی نیازی نداره؟ منظورم رشته های دیگه مثل بخش ساختمانی مثل معماری...یا برای رشته معماری چند زبان لازم دارن؟
    راستی سفارت چقدر طول میکشه مدارک تایید کنه؟
    برای ویزای کار تا اونجایی که من می دونم مدرک ب1 اسپانیایی لازم دارید. برای بخش ساختمانی اگه مربوط به معماری باشه آلمانی هم نیاز دارید اگه بخواید تو بهترین شرکت ها کار کنید ولی خارج از معماری مربوط به قسمت های دیگه عمرانی بهترین شرکت ها اینجا چینی هستن و همون انگلیسی قشنگ کارتون رو راه میندازه

Junior Member

درود بر شما
    امیدوارم خوب باشید
    بنده مثل شما مهندسی پزشکی خوندم و زبان اسپاینایی هم را تا حد B1 یادگرفتم.وانگلیسی را در حد آیلتس 5 هستم تجربه کار در شرکت تصویر برداری و دندانپرشکی را هم دارم. پرسش بنده اینه که
    آیا امکانش وجود داره که شما به بنده کمک کنیدواسه جاب آفر ؟
    سپاس از شما

رشته و دانشگاه

سلام، خواهش میکنم کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم ، تا حالا جایی رزومه فرستادین؟ سرچ کنید تو گوگل لیستشو واستون میاره، واسه مصاحبه ومراحل بعدش هم کمکی بود درخدمتم، واسه اینکه کارتون جلو بیوفته مدارکتون رو به اسپانیایی ترجمه کنید وببرید سفارت اکوادور واستون تایید کنند، حداقل اینجوری با یه سفر توریستی اینور وحدود ۷۵۰ دلار میتونید اقامت دایمی از طریق تخصص بگیرید، اونم خودتون بدون نیاز به وکیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AV2020 نمایش پست ها
    سلام، خواهش میکنم کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم ، تا حالا جایی رزومه فرستادین؟ سرچ کنید تو گوگل لیستشو واستون میاره، واسه مصاحبه ومراحل بعدش هم کمکی بود درخدمتم، واسه اینکه کارتون جلو بیوفته مدارکتون رو به اسپانیایی ترجمه کنید وببرید سفارت اکوادور واستون تایید کنند، حداقل اینجوری با یه سفر توریستی اینور وحدود ۷۵۰ دلار میتونید اقامت دایمی از طریق تخصص بگیرید، اونم خودتون بدون نیاز به وکیل
    اگر مدارک تحصیلی رو ترجمه کنیم و به تایید سفارت برسونیم..سو پیشینه رو هم بگیریم..پاسپورت معتبر و ... هم داشته باشیم..توریستی بیاییم اکوادور . از اونجا می توانیم خودمون برای اقامت از طریق تخصص دانشگاهی اقدام کنیم؟ من شنیده ام که اگر توریستی بیاییم کاری نمی شه کرد و باید برگردیم از خود تهران اقدام کنیم..خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.

سلام یک سوال داشتم
    میخواستم وضعیت رشته ی مهندسی کامپیوتر در اکوادور به چه شکل هست ؟
    و یا کلا حوزه ی مهندسی فناوری اطلاعات
    میخوام ببینم به صرفه هست من بیام اونجا؟ کارمون ارزش داره؟
    کسی هم دیدین اونجا این رشته رو بخونه یا خیر؟!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط joworks نمایش پست ها
    اگر مدارک تحصیلی رو ترجمه کنیم و به تایید سفارت برسونیم..سو پیشینه رو هم بگیریم..پاسپورت معتبر و ... هم داشته باشیم..توریستی بیاییم اکوادور . از اونجا می توانیم خودمون برای اقامت از طریق تخصص دانشگاهی اقدام کنیم؟ من شنیده ام که اگر توریستی بیاییم کاری نمی شه کرد و باید برگردیم از خود تهران اقدام کنیم..خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.
    بله می تونید. مراحل هم به این صورته که اول باید برید Senescyt واسه تایید مدارک دانشگاهیتون بعد که تایید شد ببرید وزارت علوم اکوادور ودرنهایت نامه بهتون میدن میرید اداره مهاجرت. فقط یه چندتا نکته، انگلیسی هیچکی حتی در حد سلام هم بلد نیست تو هیچکدوم ازین اداره ها! حتما تمام مدارکتون تایید سفارت اکوادور رو داشته باشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2030 نمایش پست ها
    سلام یک سوال داشتم
    میخواستم وضعیت رشته ی مهندسی کامپیوتر در اکوادور به چه شکل هست ؟
    و یا کلا حوزه ی مهندسی فناوری اطلاعات
    میخوام ببینم به صرفه هست من بیام اونجا؟ کارمون ارزش داره؟
    کسی هم دیدین اونجا این رشته رو بخونه یا خیر؟!
    برای تحصیل اشتباه محض شایدم یکم اونورتره بیاید اکوادور!!! بازار کار دو رشته ای که اشاره کردید بسیار خوبه ولی یه چیزی که هست واسه کار از ایران اپلای کنید، اومدن و دنبال کار گشتن با ویزای توریستی دردسر های خودشو داره که کم هم نیست. تو اینترنت سرچ کنید به راحتی بانک مشاغل اکوادور رو میتونید پیدا کنید. در اونجا پرونده تشکیل بدید و مدارکتون رو اپلود کنید. کارفرماها باهاتون تماس میگیرن یا خود سیستم هر روز به صورت اتومات افر های فیلد های مشابه یا دقیقا همون فیلد کار رو براتون میفرسته (ایمیل)

بهترین بانک های شغلی هم عبارتند از: https://www.computrabajo.com.ec/

http://www.multitrabajos.com/

بازم سوالی بود درخدمتم

سلام
    1- این کشور کجا میشه ؟؟
    2- رابطه این کشور با کانادا و آمریکا و اتحادیه اروپا چطور هست ؟؟
    3- آیا کشورهایی که ایران رو تحریم کردن، این کشور هم جزو کشورهای تحریمی هست ؟؟
    4- حداقل حقوق برای رشته های مهندسی رو از چه سایتی میشه پیدا کرد ؟؟
    5- در این کشور با ایرانی ها خوب هستند ؟؟ مسائل نژاد پرستی.
    6- مالیات بر درآمد در این کشور چقدر هست ؟؟
    7- برای سرمایه گذاری چقدر سرمایه نیاز هست ؟؟
    8- سایت سفارت این کشور رو اگر اطلاع دارید، ممنون میشم لطف کنید.
    9- از نظر امنیت و دزدی و غیره به چه صورتی هست ؟؟
    10- مالیات بر ملک معمولا چقدر هست ؟؟

ممنونم

با سلام خدمت دوستان عزیز و عرض سپاس بابت به اشتراک گذاشتن مطالب ارزشمندشان ، من چند سوال مهم داشتم . کسی از دوستان میتونه در مورد مهاجرت تخصصی به اکوادور به سوالاتم پاسخ بده؟لازم به ذکر هست که سوالات من فراتر از سوال و جواب های گفته شده تا این لحظه می باشد . ممنون از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)