صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 156

موضوع: اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : مراكز برگزاري آزمون ielts مربوط به سازمان سنجش در اصفهان تبريز و مشهد

من هم مشهد امتحان دادم. همه چی خوب بود. speaking examiner ها هم یکی australian و دیگری english بودن که هر دو خانم و خانم انگلیسی IELTS manager بود.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

پیش فرض پاسخ : مراكز برگزاري آزمون ielts مربوط به سازمان سنجش در اصفهان تبريز و مشهد

سلام. من 27 فوریه اصفهان امتحان دادم. ممتحن ها و اسه speaking ایرانی نبودن و خیلی خوب بودن. امتحان توی هتل عباسی برگزار شد. شرایط امتحان خیلی عالی بود . به نظر من قسمت reading سخت بود و بقیه قسمتها خوب بودن.
    اگه از جزئیات امتحان یا شرایطش یا سفر به اصفهان سوالی دارین من در خدمتم

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

دوستان اصفهانی..........اخیرا سنتر اصفهان شنیده میشه که ممتحن ها سخت گیری های بی موردی میکنند...اگه تجربه یا حرف و حدیثی راجب این مساله هست لطفاً هرچه زودتر اعلام کنید...آزمون رو باید توی سنتر تهران رزرو کنم اگه اصفهان خطری باشه؟؟؟

چون اصفهان به شهر من نزدیک تر است میخواهم آنجا امتحان بدهم. لطفا دوستانی که اطلاع دارند پاسخ دهند:
    1. محل انجام امتحان در شهر اصفهان؟
    2. چون از شیراز ممکن است بیایم، آیا امتحان در یک روز تمام میشود یا باید مدتی را در اصفهان زیبا باشم؟
    3. ساعتی که باید در محل امتحان بود؟
    4. اگر توصیه ای باشد صد ممنون میشوم!

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    چون اصفهان به شهر من نزدیک تر است میخواهم آنجا امتحان بدهم. لطفا دوستانی که اطلاع دارند پاسخ دهند:
    1. محل انجام امتحان در شهر اصفهان؟
    2. چون از شیراز ممکن است بیایم، آیا امتحان در یک روز تمام میشود یا باید مدتی را در اصفهان زیبا باشم؟
    3. ساعتی که باید در محل امتحان بود؟
    4. اگر توصیه ای باشد صد ممنون میشوم!
    دوست خوب در مورد محل امتحان در سایت ایران ایلتس توضیح داده. امتحان کتبی در یک روز و شفاهی نیز حداکثر یک هفته قبل از اونه. ساعت هم میگن 7 باید اونجا بود.اما 8 هم باشی منعی نیست. توصیه هم اینکه اینارو ول کن.فقط زبان بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

امتحان توی هتل شاه عباسی برگزار میشه، و امتحان شفاهی توی خیابان نظر شرقی هست(البته اینطوری بود اسفند 88) و اینکه امتحان شفاهی ممکنه تا 1 هفته قبل یا 1 هفته بعد از امتحان کتبی باشه و این از الان مشخص نمیشه. امتحان خود من شنبه بود و شفاهی 2شنبه. توی سایت سنجش کامل میگه کی زمان امتحان شفاهیتون برگزار میشه

Junior Member

با سلام و خسته نباشيد. اين تايم زماني ثبت نام ايلتس در سنجش چرا مال تهران رو فقط اعلام كرده و مشهد و اصفهان رو براي ابان و بعد از اونو اعلام نكرده. من با همه مركز ها (تهران-اصفهان-مشهد)تماس گرفتم گفتن همينه و شايد در مشهد و اصفهان اصلا برگزار نشه . ميخواستم ببينم جايي هست كه بصورت حتمي بدونه كه ايا در شهرستان ها اين امتحان برگزار ميشه يا نه (ابان و ماه هاي بعدي) چون تايم هاي قبليش يه دفيي پر شد و من نتونستم در مشهد
    ثبت نام كنم. با تشكر
    ویرایش توسط shad : July 3rd, 2010 در ساعت 11:07 AM دلیل: منتقل شده

Member shad آواتار ها

پیش فرض مراكز برگزاري آزمون IELTS مربوط به سازمان سنجش در اصفهان تبريز و مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط arash66 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد. اين تايم زماني ثبت نام ايلتس در سنجش چرا مال تهران رو فقط اعلام كرده و مشهد و اصفهان رو براي ابان و بعد از اونو اعلام نكرده. من با همه مركز ها (تهران-اصفهان-مشهد)تماس گرفتم گفتن همينه و شايد در مشهد و اصفهان اصلا برگزار نشه . ميخواستم ببينم جايي هست كه بصورت حتمي بدونه كه ايا در شهرستان ها اين امتحان برگزار ميشه يا نه (ابان و ماه هاي بعدي) چون تايم هاي قبليش يه دفيي پر شد و من نتونستم در مشهد
    ثبت نام كنم. با تشكر
    سلام
    تاریخ های موجود بعد از آبان شهر مشهد اینا هستند:
    30-Oct-2010
    4-Dec-2010
    11-Dec-2010
    موفق باشید.
    ویرایش توسط shad : July 3rd, 2010 در ساعت 11:09 AM
    Inactive

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

پیش فرض مراكز برگزاري آزمون IELTS مربوط به سازمان سنجش در اصفهان تبريز و مشهد

سلام خسته نباشید
    دوستان من میخواستم واسه مهر مشهد ثبت نام کنم .حالا میبینم کلا مشهد تو تقویمش (ایران آیلتس) نیست! کلا حذفش کردن! کجا رفته پس؟
    یعنی از این به بعد فقط اصفهان و تهران برگزار میشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین./
    ویرایش توسط shad : July 3rd, 2010 در ساعت 11:11 AM
    Life is too good to complain!

Member shad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مراكز برگزاري آزمون IELTS مربوط به سازمان سنجش در اصفهان تبريز و مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    دوستان من میخواستم واسه مهر مشهد ثبت نام کنم .حالا میبینم کلا مشهد تو تقویمش (ایران آیلتس) نیست! کلا حذفش کردن! کجا رفته پس؟
    یعنی از این به بعد فقط اصفهان و تهران برگزار میشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین./
    اگر به این جا برید (که خود سایت آیلتس سنجش هم بهش لینک داده) و توی قسمت location ایران رو سرچ بزنید می بینید که هنوز سنتر مشهد رو به عنوان مرکز برگزاری آزمون می یاره و همچنین تاریخ های امتحان رو هم مشخص کرده.
    حالا می تونید به شماره تلفنی که از مرکز مشهد اون جا هست تلفن کنید و سوالتونو بپرسید.لطفا نتیجه ش رو هم این جا بگید تا بقیه کاربران هم استفاده کنند.

موفق باشید.
    Inactive