صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 156

موضوع: اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

پیش فرض پاسخ : مراكز برگزاري آزمون IELTS مربوط به سازمان سنجش در اصفهان تبريز و مشهد

سلام،
    ممنون از راهنماییتون.
    با شماره ی مشهد از سایت IELTS.sanjesh تماس گرفتم. گفتند که فعلا آزمونهای مشهد به تهران برگزار شده!. به جز 26 ام تیر که در مشهد هست و مابقیش تهران برگزار خواهد شد و البته معلوم هم نیست تا کی به همین وضع باشه.
    در ضمن برای پیگیری تاریخ و محل آزمون به سایت IELTS.sanjesh.org مراجعه کنین و نه به IELTS.org چون آپدیت نیست و خود اون خانومی که باهاشون صحبت کردم، گفتند اون سایت (آیلتس.سنجش) مربوط به ماست!
    پس دوستان توجه داشته باشید که شرکت در آزمون فقط در تهران و اصفهان امکان پذیر هست.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shad نمایش پست ها
    اگر به این جا برید (که خود سایت آیلتس سنجش هم بهش لینک داده) و توی قسمت location ایران رو سرچ بزنید می بینید که هنوز سنتر مشهد رو به عنوان مرکز برگزاری آزمون می یاره و همچنین تاریخ های امتحان رو هم مشخص کرده.
    حالا می تونید به شماره تلفنی که از مرکز مشهد اون جا هست تلفن کنید و سوالتونو بپرسید.لطفا نتیجه ش رو هم این جا بگید تا بقیه کاربران هم استفاده کنند.

موفق باشید.
    Life is too good to complain!

Member shad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مراكز برگزاري آزمون IELTS مربوط به سازمان سنجش در اصفهان تبريز و مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام،
    ممنون از راهنماییتون.
    با شماره ی مشهد از سایت IELTS.sanjesh تماس گرفتم. گفتند که فعلا آزمونهای مشهد به تهران برگزار شده!. به جز 26 ام تیر که در مشهد هست و مابقیش تهران برگزار خواهد شد و البته معلوم هم نیست تا کی به همین وضع باشه.
    در ضمن برای پیگیری تاریخ و محل آزمون به سایت IELTS.sanjesh.org مراجعه کنین و نه به IELTS.org چون آپدیت نیست و خود اون خانومی که باهاشون صحبت کردم، گفتند اون سایت (آیلتس.سنجش) مربوط به ماست!
    پس دوستان توجه داشته باشید که شرکت در آزمون فقط در تهران و اصفهان امکان پذیر هست.
    موفق باشید.

سایتی که من معرفی کردم سایت رسمی آیلتس هست که فهرست مراکزي که مجوزهاي بين المللي رو دارند ذکر کرده.همچنین شماره تماس و آدرس سنتر ها توش هست.
    در نتیجه سایت مرجع برای IELTS هست و مربوط به همه ی مرکز های برگزاری.

در مورد آپدیت بودن هم که متاسفانه سایت سنجش هم هیچ اطلاع رسانی راجع به این که امتحانات موقتا توی سنتر مشهد برگزار نمی شه، نکرده و شما تلفنی متوجه شدید!
    Inactive

Junior Member

با سلام سنتر تهران كه ميگه مشهد استاندارد ها رو رعايت نكرده كه امتحاناش حذف شده . حالا واقا دليل اينه يا چيزه ديگه معلوم نيست.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

خیلی برام عجیبه
    نماینده و برگزارکننده آیلتس توی ایران دانشگاه امام رضای مشهد هست
    اونوقت سنتر مشهد استاندارد ها رو رعایت نکنه خیلی تعجب برانگیره
    امروز یکی بهم گفت گویا سنتر مشهدsecurity problemsداشته
    حالا امنیت امتحان یا امنیت حوزه ی امتحانی رو نمی دونم دیگه

Junior Member

سلام
    دوستانی که مشهد امتحان دارند و مثل من 30 مرداد ثبت نام کردند دیگه برگزار نمیشه و اگر ثبت نام کردین میتونین modify کنین و شهر دیگه انتخاب کنین و ازتون پولی نباید کسر بشه ولی اگر درخواست پول کرد زنگ بزنین نمایندگی مشهد و بهتون یک شماره ی تهران میدن تماس که بگیرین باید درست کنند.
    موفق باشین.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض مراكز برگزاري آزمون IELTS مربوط به سازمان سنجش در اصفهان تبريز و مشهد

سلام چرا در برای امتحان آکادمیک آیلتس در شهر محدود شده

مثلا در تهران تا ماه Saturday 27 November 2010 تو لیست نشان می دهد .
    ولی برای اصفهان تا Saturday 25 September را نشان می دهد .
    ویرایش توسط shad : July 23rd, 2010 در ساعت 08:39 PM

پیش فرض پاسخ : اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

دوستان من پارسال IELTS جنرال رو تهران امتحان دادم و خوب هم بود. امسال به IELTS آکادميک احتياج دارم و راحت ترم که اصفهان امتحان بدم. کسی هست که اين اواخر اصفهان امتحان داده باشه و منو راهنمايي کنه که Examiner ها خوب هستند يا نه؟ راستش ايرانی و پاکستانی نباشن فکر می کنم بهتره و هيچ اطلاعی از اصفهان ندارم. ممنون می شم اگه کسی در موردش اطلاعاتی داره کمکم کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

سلام، من اسفند 88 اصفهان امتحان دادم، 2 تا امتحان گیرنده ها خیلی خوب بودن، واسه speaking من اصلا مشکل نداشتم چون خیلی روون و آروم و بدون لهجه (منظورم با لهجه خوب) صحبت میکرد. اون یکی هم به نظرم خوب بود. اگه سوال دیگه ای داری بپرس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

سلام، فكر كنم يه بحث با همين عنوان وجود داره، اونجا رو بگرديد، من خودم سنجش اصفهان امتحان دادم و خيلي راضي بودم.

سلام
    كسي مي دونه جايي هست كه بشه امتحان آزمايشي براي آيلتس داد؟من يك ماه ديگه امتحان دارم و خيلي استرس دارم يه روز نتيجه امتحان هايي كه از خودم مي گيرم خوب مي شه يه روز نمي شه مي خوام قبل از اينكه برم امتحان بدم مطمئنم شم وضعيتم چطوره . مي شه راهنمايي كنيد؟