صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 156

موضوع: اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

پیش فرض پاسخ : اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام
    كسي مي دونه جايي هست كه بشه امتحان آزمايشي براي آيلتس داد؟من يك ماه ديگه امتحان دارم و خيلي استرس دارم يه روز نتيجه امتحان هايي كه از خودم مي گيرم خوب مي شه يه روز نمي شه مي خوام قبل از اينكه برم امتحان بدم مطمئنم شم وضعيتم چطوره . مي شه راهنمايي كنيد؟
    واسه تست می تونید به موسسه زبان ایرانمهر مراجعه کنید. در مورد امتحان استرس نداشته باشید. اگه کتابهای Cambridge IELTS جلد 1 تا 7 رو تمرین کرده باشید کافیه. سوالات روز امتحان دقیقا شبیه همونها هست. من پیشنهاد نمی کنم قبل از امتحان جایی تست بدید چون ممکنه سوالات روز امتحان خیلی آسون تر از تست شما باشه و باعث تضعیف روحیه و ایجاد استرس بیشتر بشه. سطح زبان شما هر چقدر هم که باشه حداقل 3 ماه زمان می طلبه تا بهتر بشه. در مدت یک ماه تغییری نمی کنید پس نگران نباشید و خیلی به تست قبل از امتحان فکر نکنید

با سلام خدمت دوستان
    سوالی که داشتم اینه که چرا سنتر مشهد آیلتس رو تا مرداد تو تقویم سنجش براش خورده در حالی که برا تهران و اصفهان تا آبان هم داره.یعنی بعد مرداد دیگه تو مشهد امتحان آیلتس برگزار نمیشه؟؟؟
    با تشکر

ظاهرا سوالات مشهدمشکل امنیتی پیدا کرده فعلاتکلیفش معلوم نیست. جهت اطلاع بیشتر باهاشون تماس بگیرید. شماره تماس تو پست های قبلی اومده

سلام
    من سه ماهه كه دارم مي خونم، تست هاي كتابهاي cambridge رو خوب مي زنم ، ولي با كتاب Ielts practice plus 1&2 مشكل دارم تعداد جواب هاي اشتباهم حتي به 10-11 هم مي رسه ، براي همين دچار مشكل شدم و نمي دونم در چه حدي هستم، موسسه ايرانمهر كجا هست؟

Junior Member

سلام دوستان چند روزی هست که نمی تونم به سایت ایران ایلتس دسترسی پیدا کنم. مشکلی پیش اومده کسی شماره تلفنی از این موسسه می تونه در اختیارم بزاره

با تشکر فرآوان

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedlo نمایش پست ها
    سلام دوستان چند روزی هست که نمی تونم به سایت ایران ایلتس دسترسی پیدا کنم. مشکلی پیش اومده کسی شماره تلفنی از این موسسه می تونه در اختیارم بزاره

با تشکر فرآوان
    +98 21 22262039 (Special line)
    لابد اینترنت شما مشکل داره. وگرنه راحت باز میشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    +98 21 22262039 (Special line)
    لابد اینترنت شما مشکل داره. وگرنه راحت باز میشه...
    ممنونم که پاسخ دادید من اینترنت ADSL دارم با دو مرورگر چک کردم هر سایتی رو میتونم باز کنم جز سایت ایران ایلتس http://ielts.sanjesh.org/ حالا باید تماس بگیرم ببینم مشکل چیه

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی مولکولی

سلام
    من برای ایلتس جنرال می خواهم ثبت نام کنم. می خواستم ببینم اصفهان برای LISTENING هدفون داره؟کلا تهران بهتره یا اصفهان.؟من تافل رو اصفهان دادم. مرکز سپاهان. خیلی راضی بودم چون آزمایشگاه زبان داشت و هدفون.کسی می دونه که آیلتس هم در همان مرکز هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

من دیروز امتحان داشتم. شرایط محیطی هتل اسپینانس خوب بود سیستم صدا واضح بود.ولی اردی که داشت باد سیستم خنک کننده باعث میشد کریستالهای لوستر به هم بخورد و ایجاد صدا کنه. لیسنینگ متوسط بود . ریدینگ نسبتا سخت بود ولی رایتینگ خیلی راحت بود. ولی من کلا از امتحانم راضی نبودم

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

سلام، من ديروز30 جولاي هتل اسپيناس امتحان جنرال داشتم ، به نظرم خيلي خيلي ساده بود، كيفيت صداش هم خوب بود موقع ليسنينگ كولر رو خاموش كردن براي همين هيچ مشكلي نبود، اميدوارم هممون نمره خوب بگيريم ، فقط يه نكته كه يه كم بايد حواستون باشه، يه آقايي به اسم امير سعادت اونجا هست كه اگه يه كم سرت رو از رو برگه ات بياري بالا يا يه ثانيه مدادتو دير تر بذاري زمين سريع پاسپورت ها رو مي گيره و از امتحان محروم مي شيد، ديروز براي سه نفر اين اتفاق افتاد كه يه كم جو رو متشنج و استرس زا كرد، كلا هوس تقلب به سرتون نزنه