صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 156

موضوع: اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

من شیراز امتحان دادم. اسپیکراش افتضاح بود. پایین ترین نمره لیسینگ رو گرفتم.

Senior Member

در مورد مشهد كسي اطلاعاتي داره مه ازمونش كجا برگذار ميشه و سطح امتحان به چه صورته ؟
    CIO :3/9
    PER :27/11 ، AOR: 9/12 ،MR: 12/8
    Visa:jan 2014

Junior Member

[QUOTE=pariisan;1801489]در مورد مشهد كسي اطلاعاتي داره مه ازمونش كجا برگذار ميشه و سطح امتحان به چه صورته ؟[/QUOTE

دوست عزیز سلام. من 25 اکتبر ایرسافام در مشهد امتحان دادم. بی تعارف و تبلیغ می گم که واقعا عالی بود. نظم جلسه، نور و گرمایش ؛ تازه روزی که من امتحان داشتم چون مشهدی نبودم و روز قبلش هتل اومده بودم صبح که رفتم امتحان یادم رفت پاسپورت و کارت ملی را از هتل بگیرم و تازه رسیدم موسسه فهمیدم و اونا هم با وجود دیسیپلین کاری شون اجازه دادن که بیام داخل و حتی اجازه دادن که برم امتجان بدم . من کپی رنگی پاسورتم را داشتم. ویط جلسه هم که مدارکم رسید . از نظر کیفیت صدا ، گوشی ها عالی است. یک دستگاه کوچیک که هدفون بهش وصل است روی میز شما است که می تونید صدا را تنظیم کنید . میز و صندلی ها هم خیلی خوب و راحت هستند. درباره مراحل قبل از اسپکینگ که من ساعت 4 عصر همون روز امتحان اسپیک داشتم که خیلی منظم و خوب بود . در واقع 2-3 نفر از خود موسسه ایرسافام تهران اومده بودند و کلیه مراحل چک-این را اونها با یک دستیار مشهدی انجام می دادند. ساختمان موسسه بسیار خوب و مدرن است. در روز امتحان آرام باشید و قبل اسپیک هم ریلکس باشید حتی کمی هم با مسیول چک - این شوخی کنید که خیلی موثر است . من باهاشون برای عسکم یک مقدار شوخی کردم که بدونن ریلکسم. اگزمینر اسپیک هم از تهران می آد. حتی مسیول توضیحات روز امتحان کتبی هم آقایی است که از تهران می آد و کاملا لهجه بریتیش داره. اگه واسه شما هم همون باشه . خلاصه جو امتحان خیلی مثبت است . من که اصلی ترین مدارکم با تاخیر رسید روز آزمون مشکلی نداشتم ، شما هم حتما راحت خواهید بود. موفق باشید . من نمره ام 7 شد اورال و 7.5 اسپیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان
    اینجا کسی هست که امتحانش مشهد باشه؟ میخواستم ببینم چطور هست مرکز مشهد ایرسافام؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط G1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینجا کسی هست که امتحانش مشهد باشه؟ میخواستم ببینم چطور هست مرکز مشهد ایرسافام؟
    سلام.
    من 25 اکتبر مشهد آزمون داشتم. همه چی خیلی خوب بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام.
    من 25 اکتبر مشهد آزمون داشتم. همه چی خیلی خوب بود.
    نمره رایتینگ و اسپیکینگ همونطوری که فکر میکردید شدید؟

Junior Member

سلام دوستان. کسی تجربه ای در مورد برگزاری امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد شیراز داره؟ بنظر شما وضعیت نمره speaking و writing در شیراز چطوره؟
    بین دانشگاه آزاد شیراز و ایرسافام تهران کدامیک را پیشنهاد می کنید؟
    ممنون که راهنمایی می کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

سلام به همه دوستان. ببخشید من میخواستم برای آزمون 27 جون دانشگاه آزاد شهر همدان ثبت نام کنم. سوالم اینه مثل اصفهان برای پارت لیسنینگ هدفون در اختیار داوطلب قرار میدن؟ با توجه به اینکه بار اول یا دومه درین شهر داره آزمون آیلس دانشگاه آزاد برگزار میشه، منطقیه اونجا امتحان داد؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب منو بده.
    ویرایش توسط liliumx7 : May 8th, 2015 در ساعت 01:48 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

سلام

کسی اینجا آیلتس ایرسافام اصفهان در تاریخ 25 آپریل شرکت کرده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

سلام. نظرتون درباره آزمون آیلتس ایرسافام که در شیراز برگزار میشه چی هستش؟ ممنون میشم اگر تجربه ای در مورد برگزاری آزمون آیلتس در شیراز دارید ، در اختیار من و بقیه دوستان قرار بدید. تشکر.