نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: US visa

پیش فرض US visa

سلام دوستان
    من یک سئوال داشتم.زمانی که ما در اینجا توی تیر فارغ التحصیل میشیم و کلاسهامون در امریکا اوائل شهریور شروع میشن چطوری میتونیم سریعتر اقدام کنیم و طوری تنظیم کنیم که قبل از موعد مقرر اونجا باشیم.از دوستانی که این راه رو گزروندن خوشحال میشم کمک کنن و بگن بعد از اخذ پذیرش چطوری میتونیم سرعت ببخشیم خصوصا که صدور مدرک فارغ التحصیلی چه موقت و چه اصل کمی طول میکشه.
    ممنون. موفق باشین
    فرقی نمی کند که گودال کوچک آبی باشی ، یا دریای بیکران ،
    زلال که باشی ، آسمان در توست.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : US visa

اگر پذیرش شما الان دست‌تون رسیده به احتمال خیلی زیاد تا یک الی دو ما دیگه I-20 رو خواهید گرفت. من اگر جای شما بودم از همین الان برای گرفتن وقت سفارت اقدام می‌کردم و برای اواسط آوریل وقت می‌گرفتم. تا اون موقع حتما I-20 شما باید به دست‌تون رسیده باشه و مشکلی از این بابت نباید داشته باشید.
    در مورد مدرک هم همون طور که در فروم قبلا گفته شده، دانشگاه مقصد معمولا به شما حداقل یک ترم فرصت می‌ده تا اصل مدرک رو براشون ببرید و همون روزی که می‌رسید لازم نیست تا اصل مدرک رو ارائه بدهید. اگر با دانشگاه صحبت کنید به احتمال زیاد تا یک سال هم ممکنه به شما فرصت بدهند. فقط آخرین کارنامه خودتون رو که نشون می‌ده شما تمام واحدهای لازم برای گرفتن مدرک رو گذروندید همراه خودتون داشته باشید.

سلام
    خیلی ممنون. یعنی سفارت امریکا تو قبرس به عنوان مثال مدرک منو نمی خواد. فقط ریز نمره کامل کافیه. اخه ریز نمرات کامل ممکنه تا اواسط اوریل جور نشه اونو چیکار کنم. بعد چه طوری میتونم وقت سفارت بگیرم به صورت انلاین باید کار کنم یا از طریق اژانسها ???

ApplyAbroad Champion

برای سفارت ریز نمرات کافیه. خیلی‌های دیگه هم مثل شما بوده‌اند و هستند و مدرک اصلی‌شون موقع مصاحبه هنوز آماده نیست. آخرین ریزنمراتتون رو برای سفارت ببرید،‌ همون باید کافی باشه.
    برای گرفتن وقت سفارت هم اول خودتون آنلاین تلاش کنید که وقت بگیرید. اگر دیگه هیچ امیدی به گرفتن وقت نبود به آژانس‌ها مراجعه کنید. در مورد گرفتن وقت سفارت در فروم مطالب زیادی وجود داره. یک نگاهی بیاندازید.

ببخشید منظورتون همون سایت سفارت که پایینش نوشته انلاین وارد شین و فرمها رو پر کنیم. الان سخت میشه برای سفارت وقت گرفت که اینطور میگین. من اول با پذیرشم باید برم پاسپورت بگیرم دیگه درسته.به نظرتون اونو تو همین امسال قبل عید بگیرم.در ضمن ریز نمرات من 139 واحد پاس شدرو نشون میده.این کافیه؟ چون کاملش به اواسط اوریل نمیرسه. چیکار کنم اخر ??? ???

سلام
    اگر از دوستان کسانی هستند که جدیدا برای گرفتن ویزا در قبرس اقدام کردند و منتظر کلیرنس هستند اگه امکان داره جواب بدند من چند تا سئوال برام پیش اومده بود میخواستم راهنمائی بگیرم.
    ممنونم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

شما سوالات رو در تاپیک زیر که مربوط به clearance هست مطرح بکن بچه ها جواب می دن.

http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=1214.0
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد شیراز

سلام به همه دوستان
    من تازه در این سایت عضو شدم و زیاد وارد نیستم ولی یه سوال داشتم
    پدرم از طریق ازدواج ویزای آمریکا رو گرفته و چون زمانی که اقدام کردیم خواهرم هنوز 18 سالش تموم نشده بود به اونم ویزا دادن می گن که بابام به محض اینکه به آمریکا برسه بهش گرین کارت می دن من و داداشم بالای 22 سال هستیم و مجردیم می خواستم بدونم از روزی که بابام گرین کارتشو بگیره چه قدر طول می کشه من و داداشم بتونیم بریم ، کسی اطلاعات دقیقی داره که بتونه راهنماییم کنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی - دانشگاه شیراز

با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

آیا کسی از اوضاع و شرایط ویزای مهاجرت از طریق سفارت وین در اتریش اطلاعاتی داره چون ما قراره برای یک دوره علمی حدود یکسال اونجا باشیم می خوام بدونم کسی اونجا را تجربه کرده؟
    ممنون

Junior Member

برای گرفتن ویزای تحصیلی و از نوع J1 و نه H1 که اولی کوتاه مدت است بهتر است کدام سفارت اقدام کرد که موفقیت بیشتری را در پی داشته باشد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)