نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با دگرگون شدن ظاهر و اطلاعات مندرج در گذرنامه ی ایر

رأی دهندگان
10. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

10 100.00%
  • خیر

0 0%
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: اشتباهات موجود در گذرنامۀ ایرانی و نقد و بررسی آنها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wood and Paper Science

پیش فرض پاسخ : اشتباهات موجود در گذرنامۀ ایرانی و نقد و بررسی آنها

سلام دوستان ،
    من توی پاس خودم اسپل اسم پدرم و زدمhasan اما توی پاس خودش زده hassan
    البته توی فرم پرینت مالی(و حتما I20)از پدرم هم hassan نوشته ،ایا این مساله برام مشکل ایجاد میکنه؟(مثلا تو مصاحبه ی سفارت یا هر جای دیگه در اینده)
    ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام. من هم یه مشکل مشابه دارم
    من فامیلی ام "محمدی" هست و پسوندم "خارکشی".
    اما توی پاسپورتم محمدی خارکشی به صورن سرهم نوشته شده یعنی ایتجوری: (MOHAMMADIKHARKESHI) بدون هیچ فاصله ای بین فامیلی و پسوند.
    چون ترسیدم اشکال بگیرن برای دانشگاهی هم که اپلای کردم همونجوری سرهم نوشتم. ولی تو همه مدارکم مثل ترجمه شناسنامه، ریز نمرات و مدرک زبان و غیره جدا از هم نوشته شده.
    آبا ممکنه سفارت به این مساله گیر بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tehmilad نمایش پست ها
    سلام. من هم یه مشکل مشابه دارم
    من فامیلی ام "محمدی" هست و پسوندم "خارکشی".
    اما توی پاسپورتم محمدی خارکشی به صورن سرهم نوشته شده یعنی ایتجوری: (MOHAMMADIKHARKESHI) بدون هیچ فاصله ای بین فامیلی و پسوند.
    چون ترسیدم اشکال بگیرن برای دانشگاهی هم که اپلای کردم همونجوری سرهم نوشتم. ولی تو همه مدارکم مثل ترجمه شناسنامه، ریز نمرات و مدرک زبان و غیره جدا از هم نوشته شده.
    آبا ممکنه سفارت به این مساله گیر بده؟
    مشکلی نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتباهات و اشکالات پاسپورت ایرانی

سلام
    رفتم به یکی از کنسولگری ها و پاسم رو تمدید کردم, چون مهر های خروج در صفحه آخر پاس رو درست نگاه نکرده بوده یا خیلی مهر کم رنگ
    .بوده یکی از خروج هامو که آخرین خروجم نبوده به عنوان آخرین خروج زده در پاس جدید
    حالا هم تاریخ آخرین خروج و هم مرز خروج اشتباه هستند
    چکار کنم؟ تازه ۱۰۰ یورو هم برام خرج برداشته است.

نقل قول نوشته اصلی توسط g5t نمایش پست ها
    سلام
    رفتم به یکی از کنسولگری ها و پاسم رو تمدید کردم, چون مهر های خروج در صفحه آخر پاس رو درست نگاه نکرده بوده یا خیلی مهر کم رنگ
    .بوده یکی از خروج هامو که آخرین خروجم نبوده به عنوان آخرین خروج زده در پاس جدید
    حالا هم تاریخ آخرین خروج و هم مرز خروج اشتباه هستند
    چکار کنم؟ تازه ۱۰۰ یورو هم برام خرج برداشته است.
    با سلام

دوست عزیز شما خودتون توی فرم آخرین تاریخ خروج را پر میکنید و کپی میگیرید و میدید بهشون (من 6 ماه قبل تمدید کردم و همین کار را کردم)

در نتیجه این اشتباه احتمالا متوجه خودتون بوده و از طرفی هم مسئول کنسولی هم تو سیستم کنترل نکرده. در هر صورت باید تصحیح بشه والا به احتمال قوی در ورود به ایران به مشکل خواهید خورد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز شما خودتون توی فرم آخرین تاریخ خروج را پر میکنید و کپی میگیرید و میدید بهشون (من 6 ماه قبل تمدید کردم و همین کار را کردم)

در نتیجه این اشتباه احتمالا متوجه خودتون بوده و از طرفی هم مسئول کنسولی هم تو سیستم کنترل نکرده. در هر صورت باید تصحیح بشه والا به احتمال قوی در ورود به ایران به مشکل خواهید خورد.
    تا جائی که به یاد دارم در فرم های کنسولگری در فرانکفورت اصلا مرز خروج و تاریخ خروج نپرسیده بود.مجبورم کردی که یک بار دیگه برم و فرم ها رو بگیرم و درست حسابی نگاه کنم ببینم که چی نوشته توشون و برای تصحیح ببرم اگر که این کار رو به صورت توضیحات توش بنویسن

نقل قول نوشته اصلی توسط g5t نمایش پست ها
    تا جائی که به یاد دارم در فرم های کنسولگری در فرانکفورت اصلا مرز خروج و تاریخ خروج نپرسیده بود.مجبورم کردی که یک بار دیگه برم و فرم ها رو بگیرم و درست حسابی نگاه کنم ببینم که چی نوشته توشون و برای تصحیح ببرم اگر که این کار رو به صورت توضیحات توش بنویسن
    البته من به صورت دانشجویی تعویض کردم ولی تو فرم هم تاریخ شمسی و میلادی خروج را خواستند، هم مرز خروج را و هم کپی از همان مهر خروج را و بعد هم در پاسپورت درج شد.

در ورودی هم که ماه قبل به ایران داشتم از سیستم و از پاسپورت قبلی چک کردن و دستی مجددا نوشتن و مهر زدن ولی وقتی بردم گذرنامه که مهر بزنن و محدودیت را بردارن گفتن با سیستم جدید دیگه نیازی به این کار نیست.

من تو یک روستا به دنیا آمده ام و در فرم درخواست گذرنامه هم محل تولدم را روستا زدم. گذرنامه ای که برای من صادر شده محل تولد شهرستانی زده که این روستا در آن قرار دارد. تو شناسنامه هم در قسمت محل تولد ابتدا اسم شهرستان و سپس اسم روستا آورده شده است. آیا این بعدا مشکل زا نمی شود؟ یا روال به این صورت است؟ سپاس فراوان

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید .
    بعد از 3 سال که اتمام آخرین پاسپورتم گذشته بود مجددا درخواست پاسپورت جدید دادم
    اما همزمان نیاز به تغیر کارت پایان خدمتم که سال 1382 هست به کارت خدمت "هوشمند" شدم ( بنده 2 سال هم خدمت کردم از 80 تا 82 .

الان پاسپورتم برام رسیده فقط داخلش این جمله هست که متوجه دلیلش نمیشم :
    "دارنده گذرنامه فلان ودر تاریخ فلان تا فلان .. "فقط برای یکبار " مجاز به خروج میباشد !!!!
    این دلیلش چیه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

با درود و احترام،
    نام خانوادگی من تقی‌زاده قوژدی هست. متاسفانه در پاسپورت پسوند به نام خانوادگی چسبیده است و TAGHIZADEHGHOOZHDI نوشته شده است. الان در فایل کلاینت اینفو که برای سفارت پر می‌کنم، می‌توانم آن را به صورت درست TAGHIZADEH-GHOOZHDI بنویسم؟
    ممنون می‌شوم راهنمایی کنید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)