نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: موسسه رياضيات دكتر غلامحسين مصاحب - دانشگاه تربیت معلم

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض موسسه رياضيات دكتر غلامحسين مصاحب - دانشگاه تربیت معلم

سلام ..
    من یه تز ارشد پیدا کردم که توی اینترنت زده باید برم کتابخونه موسسه رياضيات دكتر غلامحسين مصاحب ... بعد کلی جا زنگ زدم پیدا کردم که کجاست .. اما انگار دارن نقل مکان می کنند و من فقط شنبه رو وقت دارم که برم اونجا ... که قبل از نقل مکان کردنشون بتونم تز رو یه نگاهی بندازم وگرنه می ره تا دو سه ماه دیگه ...

اما یه مشکل دیگه هم دارم :
    چون دانشجوی دانشگاه تهرانم ، یا باید عضو غدیر باشم ، یا باید معرفی نامه ببرم از دانشگاه ...

کسی تربیت معلمی اینجا هست ؟
    یا کسی که عضو غدیر باشه و بتونیم با هم یه هماهنگی هایی انجام بدیم ! ..
    کسی می دونه این مدل معرفی نامه گرفتن ها چقدر طول می کشه ؟
    اگر برم از طریق دانشگاه خودمون عضو غدیر بشم ، چقدر طول می کشه که کارتشو بگیرم و بتونم برم کتابخونه موسسه مصاحب !

لطفآ تا جمعه به من خبر بدین تا با هم صحبت کنیم ...

پیش فرض پاسخ : موسسه رياضيات دكتر غلامحسين مصاحب - دانشگاه تربیت معلم

سلام
    ببین من تا دلت بخواد ریاضی تربیت معلم و دانشجو رشته های دیگر سراغ دارم فقط بگو چه کاری از دسته من بر میاد که واست انجام بدم.
    راستی نمی دونی تربیت معلم تهران یا کرج؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

Talking پاسخ : موسسه رياضيات دكتر غلامحسين مصاحب - دانشگاه تربیت معلم

نقل قول نوشته اصلی توسط some14myself نمایش پست ها
    سلام ..
    من یه تز ارشد پیدا کردم که توی اینترنت زده باید برم کتابخونه موسسه رياضيات دكتر غلامحسين مصاحب ... بعد کلی جا زنگ زدم پیدا کردم که کجاست .. اما انگار دارن نقل مکان می کنند و من فقط شنبه رو وقت دارم که برم اونجا ... که قبل از نقل مکان کردنشون بتونم تز رو یه نگاهی بندازم وگرنه می ره تا دو سه ماه دیگه ...

اما یه مشکل دیگه هم دارم :
    چون دانشجوی دانشگاه تهرانم ، یا باید عضو غدیر باشم ، یا باید معرفی نامه ببرم از دانشگاه ...

کسی تربیت معلمی اینجا هست ؟
    یا کسی که عضو غدیر باشه و بتونیم با هم یه هماهنگی هایی انجام بدیم ! ..
    کسی می دونه این مدل معرفی نامه گرفتن ها چقدر طول می کشه ؟
    اگر برم از طریق دانشگاه خودمون عضو غدیر بشم ، چقدر طول می کشه که کارتشو بگیرم و بتونم برم کتابخونه موسسه مصاحب !

لطفآ تا جمعه به من خبر بدین تا با هم صحبت کنیم ...

سلام ، راستش برای صادر شدن کارت غدیر 2 تا 4 هفته وقت لازم هست ولی اگر بتونید 1نامه ای همون شنبه از کتابخانه مرکزی دانشگاهتون بگیرید ببرید موسسه اسناد و مدارک علمی ایران ، فکر کنم سر چهارراه انقلاب فلسطین هستش، چون اونا کارتارو صادر میکنند و ازشون بخواهید که براتون 1معرفی نامه موقت برای اون موسسه دکتر مصاحب صادر کنند .
    راه دوم اینکه اول برید همون موسسه اسناد و مدارک تا 1نامه بگیرید و اون نامه را ببرید کتابخانه مرکزی تایید کنید و سپس برید دوباره موسسه اسناد تا اون معرفی نامه را به شما بدهند.
    من اگر بودم راه دوم را انتخاب میکردم.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

بهروز جان
    ایی که گفتی رو یه باره دیگه می شه شمرده شمرده بگی ... سرم گیج رفت !! :d:d ..

یعنی اینکه
    1. برم موسسه اسناد و مدارک علمی ایران ... یه نامه بگیرم (چه نامه ای؟)
    2. بعد برم کتابخونه مرکزی دانشگاه خودم که تایید کنه !
    3. بعد دوباره برم این موسسه که معرفی نامه بده ؟

راستش تلفنی که صحبت کردم گفتن که باید از دانشگاه معرفی نامه بگیرم نه از موسسه اسناد و مدارک ! .. چطوریه ؟ ..

راستی یه راه سومی نداره که من شنبه برم یه راست کتابخونه این جناب دکتر مصاحب بعد ننه من غریبم بازی در بیارم که زبونه روزه ما رو نکشون اینور اونور که فقط یه نصف روز بذاره به این پایان نامه سال 73 که عمرآ کسی توی این 15 سال بهش نگاه انداخته یه نظر حلال داشته باشم ؟!؟! ...

راستی کپی و اینا که تعطیله ! .. نه ؟! باید کل پایان نامه رو دست خط بنویسم ! :d

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بهروز جان
    ایی که گفتی رو یه باره دیگه می شه شمرده شمرده بگی ... سرم گیج رفت !! :d:d ..

یعنی اینکه
    1. برم موسسه اسناد و مدارک علمی ایران ... یه نامه بگیرم (چه نامه ای؟)
    2. بعد برم کتابخونه مرکزی دانشگاه خودم که تایید کنه !
    3. بعد دوباره برم این موسسه که معرفی نامه بده ؟

راستش تلفنی که صحبت کردم گفتن که باید از دانشگاه معرفی نامه بگیرم نه از موسسه اسناد و مدارک ! .. چطوریه ؟ ..

راستی یه راه سومی نداره که من شنبه برم یه راست کتابخونه این جناب دکتر مصاحب بعد ننه من غریبم بازی در بیارم که زبونه روزه ما رو نکشون اینور اونور که فقط یه نصف روز بذاره به این پایان نامه سال 73 که عمرآ کسی توی این 15 سال بهش نگاه انداخته یه نظر حلال داشته باشم ؟!؟! ...

راستی کپی و اینا که تعطیله ! .. نه ؟! باید کل پایان نامه رو دست خط بنویسم ! :d

سلام استاد بزرگ باور کنید اگر کارت غدیرم دستم بود با کله براتون پیک میکردم ولی...
    چون میگید وقت کم دارید شاید بشه از کتابخانه مرکزی خودتون 1نامه بگیرید که اولا شما دارید درخواست عضویت در غدیر را میدهید ولی به علت نیاز فوری در صورت امانت گرفتن هر کتابی از طرف شما از موسسه مصاحب ، تسویه حساب شما منوط به برگرداندن کتاب به اون موسسه و همین طور کارت کتابخانه مرکزیتون بشه .

در مورد کپی کردن فکر نکنم چون اکثر پایان نامه های ارشد به بالاتر از طرف دانشگاه ها منع میشه ولی اگر از من قبول دارید همون نامه دانشگاهتون را ببرید با کارت های ملی و دانشجویی و 1تراول چک 50 تومانی که به طرف اطمینان بدید که اولا کارتون تا این اندازه ، گیر هستش و از طرفی راضیش کنید تا بذاره از بعضی تاکید دارم بهش بگید بعضی از صفحات (مثلا 8صفحه) اون پایان نامه را میخواهید تا کپی کنید وگرنه احتمال زیاد موافقت نمیکنه .

ولی اگر با اون نامه دانشگاه شنبه صبح یک سری به موسسه اسناد علمی بزنید شاید اونا نامه ای محکم تر بهتون بدن تا خیالتون راحت بشه. ولی اگر دانشگاه معطل شدید این قسمتو انجام ندید و مستقیییم برید موسسه مصاحب . پیروز باشید
    I am back to AA.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اها .. اینا همشون مراحل غدیر بود ؟ ...
    راه حل دومی که یه راست یه نامه بگیرم از دانشگاه به عنوان معرفی نامه که فلانی می خواد بیاد بخاطر این موضوع از فلان پایان نامه استفاده کنه ، چطوره ؟ ..
    فکرکنم این یکی زیاد وقت گیر نباشه ...

نه بابا شوخی کردم ..
    لطف داری !

ممنون بابت راهنماییت بهروز جان

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اها .. اینا همشون مراحل غدیر بود ؟ ...
    راه حل دومی که یه راست یه نامه بگیرم از دانشگاه به عنوان معرفی نامه که فلانی می خواد بیاد بخاطر این موضوع از فلان پایان نامه استفاده کنه ، چطوره ؟ ..
    فکرکنم این یکی زیاد وقت گیر نباشه ...

نه بابا شوخی کردم ..
    لطف داری !

ممنون بابت راهنماییت بهروز جان
    نه استاد مراحل غدیر : میرید کتابخانه مرکزی 1برگه درخواست پر میکنید و 1000 تومان با 1 قطعه عکس و کپی کارت دانشجویی را نیز ضمیمه میکنید سپس 3 هفته بعد کارتتونو از کتابخانه مرکزی میگیرید و میرید موسسه مصاحب ....
    شوخی کردم آخرشو.
    فقط 8 صفحه میخواهید کپی کنیدااا . یادتون نره لطفا.
    I am back to AA.

باسلام و احترام .فارغ التحصیل تحقیق درعملیات دانشگاه تربیت معلم هستم. در دفترچه راهنمایی که به همراه کارت غدیر به دانشجوهامی دهند در مورد استفاده از این کارت نوشته اند که این کارت در موسسه ریاضیات دکتر غلامحسین مصاحب کاربردی ندارد. فقط با کارت کتابخانه خود دانشگاه میتوانید کتاب از موسسه تهیه کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)