صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: MBA به phd

پیش فرض پاسخ : MBA به phd

سلام.من فوق ليسانس emba از دانشگاه ازاد تهران مركز دارم،معدلم ١٨ هست و هنوز gmat وتافل ندادم.ميتونم اميدوار باشم كه واسه دكتري ماركتينگ به خصوص از المان پذيرش بگيرم؟به من گفتن چون در خارج از ايران mba پايان نامه نداره نميتونم با فوقش براي دكتري اقدام كنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    سلام.من فوق ليسانس emba از دانشگاه ازاد تهران مركز دارم،معدلم ١٨ هست و هنوز gmat وتافل ندادم.ميتونم اميدوار باشم كه واسه دكتري ماركتينگ به خصوص از المان پذيرش بگيرم؟به من گفتن چون در خارج از ايران mba پايان نامه نداره نميتونم با فوقش براي دكتري اقدام كنم.
    سلام
    البته كه مي تونيد. نه اين موضوع صحت نداره كه با MBA نمي شه رفت براي دكتري بسياري از بچه هاي فروم از جمله خود من هم از MBA تونستند براي دكتري پذيرش بگيرند. اگر كه پايان نامه هم داشتيد توي دوره تون كه بسيار بهتر هم هست. فقط براي آوردن نمره بالاي GMAT تلاش كنيد كه بسيار مهم و تعيين كننده است.
    موفق باشيد.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member

سلام
    من mba شریف می خونم معدلم هم 18 به بالاس. می خوام دکتری اپلای کنم حالا هر گرایشی از مدیریت. هدف اصلیم اینه که اقامت در کمترین زمان بگیرم و دانشگاه هر ماه حقوق خوبی بهم بده که بشه بخش خوبیش رو پس انداز کرد و مخارج زندگی و تحصیل رو هم داد. هنوز gmat و تافل یا آیلتس ندادم. با این شرایط:

1- کدوم کشور اپلای کنم که سریع تر بهم اقامت بده و حقوق خوب به دکتری بده؟ (اروپا یا کانادا و امریکا فرقی نداره برام)
    2-اگر دانشگاهی با این شرایط می شناسین ممکنه اسمشو بهم بگین
    3-معدل ترم هایی که بعد از ارسال مدارک قراره هنوز تو ایران اونارو بگذرونیم دیگه برای اپلای مهم نخواهد بود؟

Junior Member

من امسال ارشد MBA دانشگاه تهران شاید قبول شم ولی اگه نشه واسه دکترا فاند گفت نمیخونم,دوستان كسي رو مي شناسين كه در mba PHD فاند گرفته باشه ؟؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط hebrown نمایش پست ها
    من امسال ارشد MBA دانشگاه تهران شاید قبول شم ولی اگه نشه واسه دکترا فاند گفت نمیخونم,دوستان كسي رو مي شناسين كه در mba PHD فاند گرفته باشه ؟؟؟؟
    دکترای Mba همون DBA است و کمک هزینه های بسیار خوبی دارد که رقم آن معمولا در جاهایی که من دیدم از phd بیشتر است اما شرایط پذیرش آن فرق دارد و نیازمند سابقه مدیرتی بالایی است. سابقه کارمندی و کار نه، سابقه مدیریتی انهم در حد اجرایی سطح بالا. بعنی به امثال ما که دانشجو هستیم پذیرش نمی دن من یک نفر را می شناسم اما سالها فرماندار بود که تونست پذیرش DBA بگیره.

اگر هم نظورتون PHD مدیریت است بله خیلی از بچه ها هستن که MBA خوندن و فاند گرفتن می تونید در قسمت نتایج مدیریت در انجمن نتایج ببینید.
    ویرایش توسط farveh : February 26th, 2012 در ساعت 02:06 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bargh,Teran Univ

سلام...من لیسانس برق دانشگاه تهران خوندم.میخوام ارشد رشته MBA بخونم به احتمال زیاد می تونم شریف یا تهران قبول شم.می خواستم بدونم اگه برا phd بخوام اپلای کنم یکی از دانشگاه های آمریکای شمالی آیا معدل لیسانس خیلی تاثیرگذاره؟چون معدل لیسنسم خیلی پایینه؟
    یه سوال دیگه:فاندی که برا phd به رشته های مهندسی میدن با فاندی که به مدیریتی ها میدن خیلی تفاوت داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MBA به PhD

و همنطور در مورد مداركي كه از سوي سازمان مديريت صنعتي و در "سطح" كارشناسي ارشد داده ميشود لططفا اظهار نظر فرمائيد ( كه تا چه حد در داخل و يا خارج كشور) معتبر هستند.

دوستان صحبت هایی که اینجا مطرح شد واسه من یه سوال به وجود آورد.
    من دارم MBA تو انگلیس می خونم. دوره بدون تز هست اما از نظر آکادمیک خیلی خوب کار می کنند ( ظاهرا دانشگاه اعتقاد داره که دانشجو ها بجای اینکه وقت بزارند تز بنویسند بهتره مطالب رو عمیق و مفهومی یاد بگیرند )
    هدفم اینه که بعدش برای دکتری اقدام کنم و فاند بگیرم. می دونم چون تز نداریم پس باید 1-2 تا مقاله بنویسم که استاد ببینه من اهل تحقیق هم هستم. اما ایا لازمه که جی مت امتحان بدم؟ یعنی با اینکه mba می گیرم باز هم باید جی مت امتحان بدم؟!!
    ضمنا من ترجیه می دم دکتری در زمینه مارکتینگ و برندینگ بخونم.
    ممنون از شما

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto048 نمایش پست ها
    دوستان صحبت هایی که اینجا مطرح شد واسه من یه سوال به وجود آورد.
    من دارم MBA تو انگلیس می خونم. دوره بدون تز هست اما از نظر آکادمیک خیلی خوب کار می کنند ( ظاهرا دانشگاه اعتقاد داره که دانشجو ها بجای اینکه وقت بزارند تز بنویسند بهتره مطالب رو عمیق و مفهومی یاد بگیرند )
    هدفم اینه که بعدش برای دکتری اقدام کنم و فاند بگیرم. می دونم چون تز نداریم پس باید 1-2 تا مقاله بنویسم که استاد ببینه من اهل تحقیق هم هستم. اما ایا لازمه که جی مت امتحان بدم؟ یعنی با اینکه mba می گیرم باز هم باید جی مت امتحان بدم؟!!
    ضمنا من ترجیه می دم دکتری در زمینه مارکتینگ و برندینگ بخونم.
    ممنون از شما
    به سایت دانشگاه هایی که قصد دارید برای پذیرش از اونها اقدام کنید مراجعه کنید، اونجا مشخص میشه که آیا GMAT نیاز هست یا نه.
    به صورت کلی در آمریکا و کانادا بله، در اروپا بستگی به دانشگاه داره. البته ربطی نداره MBA خونده باشید یا رشته دیگری.
    نمی دونم شاید هم منظورتون اینه که قبلا GMAT امتحان دادید برای ورود به MBA؟!
    inactive account

مرسی sysco جان ، راستش نه قبلا جی مت ندادم. اما چون جی مت معیاری است برای سنجش توانایی های ریاضی و استدلال منطقی لازم برای خوندن دوره های بیزنسی مخصوصا mba پس فکر کردم من که mba دارم می خونم دیگه نیازی به جی مت نباشه. اینطور که شما می گید فکر کنم ربطی نداره پس؟!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)