نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: دکمه تشکر

پیش فرض دکمه تشکر

سلام

چرا تاپیک دکمه تشکر نداره ؟
    دکمه ارسال امتیاز داره ولی اگر دکمه تشکر هم داشته باشه تا از پستی تشکر کنمس شاید جلوی بعضی اسپم ها گرفته بشه

The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکمه تشکر

سلام
    یعنی وقتی این دکمه امتیاز رو می زنیم اون کسی که به پرسش ما پاسخ داده متوجه نمیشه؟!
    اگر اینجوری باشه که خوب نیست. باید یک پست هم برای سپاسگزاری از اون طرف بنویسیم.
    حالا اونهایی که به من پاسخ دادند و من فقط دکمه امتیاز رو زدم براشون فکر می کنند من بی ادب هستم.
    یک دکمه سپاس هم ایده خوبی هست که همزمان به امتیاز اون طرف هم افزوده بشه.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط etemaadi نمایش پست ها
    سلام
    یعنی وقتی این دکمه امتیاز رو می زنیم اون کسی که به پرسش ما پاسخ داده متوجه نمیشه؟!
    حالا اونهایی که به من پاسخ دادند و من فقط دکمه امتیاز رو زدم براشون فکر می کنند من بی ادب هستم.
    سلام
    شما وقتی دکمه اضافه کردن به امتیاز را بزنید امکان نوشتن یک پیام کوتاه را هم دارید. البته اختیاریه. ضمنا چه پیام بنویسید چه ننویسید کاربر مقابل متوجه میشه که چه کسی به امتیازش اضافه کرده.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

نقل قول نوشته اصلی توسط etemaadi نمایش پست ها
    سلام

تشکر اینطوری انجام میشه و امتیاز دادن برای کار های مهم هستش ولی از تشکر میشه برای کار های ساده تر هم استفاده کرد
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)