صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: آیا هنوز هم امکان مهاجرت دائم به آمریکا وجود دارد؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا هنوز هم امکان مهاجرت دائم به آمریکا وجود دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    سلام
    فکر میکنم بعد از اتمام تحصیل در صورتی که بتونین شغل پیدا کنین و نوع ویزا رو تغییر بدین به J1 یا H1 میتونین بمونین. (البته کاملا مطمئن نیستم،اگر کسی اطلاعات کامل تری داره بیاد بگه!)
    بله درصورتیکه کار پیدا کنین می تونین نوع ویزا رو تغییر بدین اما امکان گرفتن مستقیم اقامت نیست.باید سالها روی ویزای کاری بمونین و بعدش درخواست بدین.فک کنم 10 یا 12 سال.مطمئن نیستم!

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

مطمئن نیستم اما فکر نمی کنم 10-12 سال طول بکشه. من شنیدم حدود 4 سال هست و البته بستگی به کمپانی یا جایی که استخدام میشید هم داره

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    مطمئن نیستم اما فکر نمی کنم 10-12 سال طول بکشه. من شنیدم حدود 4 سال هست و البته بستگی به کمپانی یا جایی که استخدام میشید هم داره
    ببینین اینطوری بگم واضحتره: اگر برای دکتری کسی بره به طور متوسط روی ویزای F1 باید تا 4 سال باشه تا درس بخونه.بعد درسش هم چند سال روی ویزای کاری مثل H1 که شما میگین تا 4 سال کافیه و بعدش میتونه درخواست بده برای گرین کارت؟ از زمان گرفتن گرین کارتم گویا باید 5 سال بگذره و در این بازه در امریکا باشه تا بتونه برای سیتیزن شدن درخواست بده...
    حالا اون مدت روی ویزای کار موندن رو مطمئن نیستم اما می شناسم کسایی که 6-7 ساله در امریکا کار میکنن هنوز گرین کارت ندارن..باز ممنون میشم دوستانی که اطلاعات بیشتر دارن نظر بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر دانشگاه آزاد

من دانشجوی کامپیوتر هستم چگونه میتونم به آمریکا مهاجرت کنم؟؟

Junior Member

سلام میخواستم بدونم که اگر فردی یک میلیارد تومان داشته باشه میتونه اقامت دائم آمریکا رو بگیره ؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    ببینین اینطوری بگم واضحتره: اگر برای دکتری کسی بره به طور متوسط روی ویزای F1 باید تا 4 سال باشه تا درس بخونه.بعد درسش هم چند سال روی ویزای کاری مثل H1 که شما میگین تا 4 سال کافیه و بعدش میتونه درخواست بده برای گرین کارت؟ از زمان گرفتن گرین کارتم گویا باید 5 سال بگذره و در این بازه در امریکا باشه تا بتونه برای سیتیزن شدن درخواست بده...
    حالا اون مدت روی ویزای کار موندن رو مطمئن نیستم اما می شناسم کسایی که 6-7 ساله در امریکا کار میکنن هنوز گرین کارت ندارن..باز ممنون میشم دوستانی که اطلاعات بیشتر دارن نظر بدن
    بعد از ویزای H1 باید چند سال بمونن تا بتونن برای گرین کارت درخواست بدن و این زمان درخواست جدیداً رابطه ی مستقیم داره با مدرک تحصیلی . قبلاً بین لیساین و فوق فرقی نبود...اما الان شده 4 سال تفاوت.
    بعد از گرین کارت هم 4 سال و 9 ماه باید تو امریکا باشن تا بتونن برای سیتیزنی درخواست بدن.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamrohani نمایش پست ها
    من دانشجوی کامپیوتر هستم چگونه میتونم به آمریکا مهاجرت کنم؟؟
    سوال از این کلی تر من ندیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط ariosanat نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم که اگر فردی یک میلیارد تومان داشته باشه میتونه اقامت دائم آمریکا رو بگیره ؟
    اگه منظورتون سرمایه گذاریه نه. ولی میتونین ویزای توریستی بگیرین. اونجا وکیل بگیرین و یه کاری راه بندازین. راه های بیشتری هم هست که با مقدار خیلی خیلی کمتر می تونین اقامت بگیرین از کشورای دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    بعد از ویزای H1 باید چند سال بمونن تا بتونن برای گرین کارت درخواست بدن و این زمان درخواست جدیداً رابطه ی مستقیم داره با مدرک تحصیلی . قبلاً بین لیساین و فوق فرقی نبود...اما الان شده 4 سال تفاوت.
    بعد از گرین کارت هم 4 سال و 9 ماه باید تو امریکا باشن تا بتونن برای سیتیزنی درخواست بدن.
    یعنی با داشتن مستر 4 سال کمتر؟؟ برای مستر چند سال میشه کلا؟ سایت مرجعی میتونید بدید که مطالعه کنم؟؟

دوستان من 2 سال سابقه کار در اریکسون دارم. کسی شرکتی میشناسه که برای افرادی که مقیم خارج آمریکا هستند، کار پیدا کنه و در قبالش پول بگیره؟ یعنی اسپانسر بشه ؟
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)