نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: تلویزیون در کانادا

پیش فرض تلویزیون در کانادا

سلام دوستان. تا جایی که من دیدم موضوع مستقلی با این عنوان نداریم و پرسش ها و پاسخ مربوطه لابه لای مطالب تاپیک موبایل و اینترنت در کانادا پراکنده است. من هم می تونستم سؤالم رو همونجا بپرسم اما باز بعد مدتی بین پرسش های مربوط به موبایل و اینترنت گم می شد. البته این که این تاپیک تا الان ایجاد نشده نشون میده که احتمالا خیلی نیازی به وجودش نیست اما به هر حال من شانسمو امتحان می کنم

پرسش های من اینه:

1. قبل از این که بیام کانادا فکر می کردم با بودن نتفلیکس دیگه نیازی به تلویزیون نیست. دیدم دوستان قدیمی هم بعضا گفتن ما تلویزون کابلی رو کلا جمع کردیم و به جاش نتفلیکس نگاه می کنیم. اما اینجا متوجه شدم که نتفلیکس هیچ کدوم از سریال های اصلی مورد علاقه من رو نداره (مثل بیگ بنگ تئوری، سیلیکن ولی و وایکینگز). برای دیدن اینها به شکل اینترنتی باید مشترک سایت های دیگه مثل Amazon Prime، Hulu و HBO شد که اولا قانونا در کانادا امکان پذیر نیست و بازم نیاز به قندشکن و تغییر آی پی به آمریکا داره و دوم این که باید هزینه جداگانه واسه هر کدوم اینا داد. به علاوه من فقط دنبال دیدن فیلم و سریال هم نیستم و دوست دارم اخبار روز رو هم بشنوم و حتی گاهی دلم واسه شنیدن صدای پر شور هیجان تبلیغات هم تنگ میشه . به جز تلویزیون کابلی من گزینه دیگه ای هم دارم؟

2. واسه گرفتن تلویزیون کابلی علاوه بر تلویزیون نیاز به یک رسیور هم هست که قیمتش تقریبا به اندازه تلویزیونه، درست متوجه شدم؟

این توضیح رو هم بدم که من اینترنتمو از Start گرفتم بنابراین تلویزیون رو باید جداگانه بگیرم. ارزون ترین سرویسی که تا الان در کینگستن دیدم Mix 10 کجیکو هست که 25 کانال پایه رو داره به اضافه 10 کانال به انتخاب شما به قیمت 46 دلار در ماه. البته فکر می کنم پکیجی که فقط 25 کانال پایه رو داره هم هست به قیمت 25 دلار.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تلویزیون در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام دوستان. تا جایی که من دیدم موضوع مستقلی با این عنوان نداریم و پرسش ها و پاسخ مربوطه لابه لای مطالب تاپیک موبایل و اینترنت در کانادا پراکنده است. من هم می تونستم سؤالم رو همونجا بپرسم اما باز بعد مدتی بین پرسش های مربوط به موبایل و اینترنت گم می شد. البته این که این تاپیک تا الان ایجاد نشده نشون میده که احتمالا خیلی نیازی به وجودش نیست اما به هر حال من شانسمو امتحان می کنم

پرسش های من اینه:

1. قبل از این که بیام کانادا فکر می کردم با بودن نتفلیکس دیگه نیازی به تلویزیون نیست. دیدم دوستان قدیمی هم بعضا گفتن ما تلویزون کابلی رو کلا جمع کردیم و به جاش نتفلیکس نگاه می کنیم. اما اینجا متوجه شدم که نتفلیکس هیچ کدوم از سریال های اصلی مورد علاقه من رو نداره (مثل بیگ بنگ تئوری، سیلیکن ولی و وایکینگز). برای دیدن اینها به شکل اینترنتی باید مشترک سایت های دیگه مثل Amazon Prime، Hulu و HBO شد که اولا قانونا در کانادا امکان پذیر نیست و بازم نیاز به قندشکن و تغییر آی پی به آمریکا داره و دوم این که باید هزینه جداگانه واسه هر کدوم اینا داد. به علاوه من فقط دنبال دیدن فیلم و سریال هم نیستم و دوست دارم اخبار روز رو هم بشنوم و حتی گاهی دلم واسه شنیدن صدای پر شور هیجان تبلیغات هم تنگ میشه . به جز تلویزیون کابلی من گزینه دیگه ای هم دارم؟
    1. شما بسته به محل زندگی تون ممکنه بتونید با آنتن معمولی (رومیزی) تلویزیون (مثلا مدلهای امپلیفاید RCA که بست بای داره) بین 2 تا 20 تا کانال تلویزیونی اصلی کانادا و امریکا رو رایگان از هوا بگیرید. در حومه تورنتو عموما , , TVO , CBC، CTV، Global و بعضا CITYTV و OMNI را بصورت HD میشه گرفت منتهی خیلی به جهت و محل نصب آنتن و ارتفاع خونه تون بستگی داره. شما کینگستون هستید دیگه نه؟ اقلا CBC و TVO رو باید بتونید اینجوری بگیرید و شاید بتونید بعضی کانالهای امریکایی را هم به این صورت بگیرید. البته کیفیت دریافت تابع شرایط جوی هم هست.

اگر به روشهای سنتی بخواهید تلویزیون رو بگیرید بله انتخابتون محدوده به کابلی یا ماهواره (بل).

با این کانالهای اصلی مثلا بیگ بنگ تئوری رو میتونید بگیرید ولی سریالهای HBO مثل سیلیکون ولی و گیم آو ترونز روی کانالهای عادی نیست و حتما باید اشتراک کابلی یا ماهواره داشته باشید.

2. اگر مشترکشون بشید رسیور رو بصورت ماهانه براتون شارژ میکنند. خیلی وقتها آفرهایی هست که قیمت اجاره رسیور رو مجانی براتون حساب میکنند.

3. بله پکیج های پایه 25 دلاره ولی عملا با حساب هزینه رسیور و غیره همون پکیج های 40-50 دلاری که رسیور هم معمولا روشونه بهتر درمیاد.

Junior Member

این سایت خوبیه برای اینکه ببینید جایی که هستید با آنتن معمولی چند تا کانال رو با چه سیگنالی میشه گرفت

http://www.tvfool.com/?option=com_wrapper&Itemid=29

Junior Member trojan99 آواتار ها

میشه در مورد گرفتن NETFLIX نوضیح بدین لطفا؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan99 نمایش پست ها
    میشه در مورد گرفتن NETFLIX نوضیح بدین لطفا؟
    نتفلکیس یک سرویس پخش اینترنتی است. از سایتش اشتراک می گیرید و ماهیانه هزینه می پردازید. روی تلفن، تبلت و تلویزیون های هوشمند قابل مشاهده است.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member mehran23 آواتار ها

من از آنتن رومیزی استفاده کردم واسه گرفتن کانال های مجانی، داخل خونه چند تا رو بیشتر نمیگرفت ولی وقتی اونو منتقل کردم روی یکی از دیش های متصل به خونه و از همون سیم دیش که تا پشت تلویزیون استفاده کردم حدود 10 کانال رو گرفتم.

Senior Member mehran23 آواتار ها

نتفلیکس جدیدا سرویسی اضافه کرده که میتونید فیلم یا سریال مورد علاقتون رو دانلود کنید و بعدا بصورت آفلاین اونو مثلا در سفر ببینید. البته حتما باید اشتراکش رو داشته باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان آنتن ایندور برای تلویزیون چی پیشنهاد میکنید؟! تفاوت قیمتشون خیلی زیاده. ریویوهای خوب و بد هم همشون زیاد دارند. ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان آنتن ایندور برای تلویزیون چی پیشنهاد میکنید؟! تفاوت قیمتشون خیلی زیاده. ریویوهای خوب و بد هم همشون زیاد دارند. ممنون
    من از این مدل استفاده میکنم:

https://www.amazon.ca/gp/aw/d/B01E6U...jxL&ref=plSrch
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    بستگى به موقعيت خونه و محل فرستنده ممكنه خيلى فرق بكنه ، بهترين كار اينه كه يك آنتن ارزون بخرين و عملا امتحان كنيد اگر خوب نبود پس بدين و مدل بالاتر بگيريد. براى من مدل ١٩ دلارى بهترين نتيجه رو داد. در ضمن ما فقط گلوبال و cbc رو ميخاستيم داشته باشيم و بنظر من گلوبال تنها هم كفايت ميكنه cp24 هم علاقه نداشتيم و هم اشتراك پولى لازم داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)