سلام دوستان. تا جایی که من دیدم موضوع مستقلی با این عنوان نداریم و پرسش ها و پاسخ مربوطه لابه لای مطالب تاپیک موبایل و اینترنت در کانادا پراکنده است. من هم می تونستم سؤالم رو همونجا بپرسم اما باز بعد مدتی بین پرسش های مربوط به موبایل و اینترنت گم می شد. البته این که این تاپیک تا الان ایجاد نشده نشون میده که احتمالا خیلی نیازی به وجودش نیست اما به هر حال من شانسمو امتحان می کنم

پرسش های من اینه:

1. قبل از این که بیام کانادا فکر می کردم با بودن نتفلیکس دیگه نیازی به تلویزیون نیست. دیدم دوستان قدیمی هم بعضا گفتن ما تلویزون کابلی رو کلا جمع کردیم و به جاش نتفلیکس نگاه می کنیم. اما اینجا متوجه شدم که نتفلیکس هیچ کدوم از سریال های اصلی مورد علاقه من رو نداره (مثل بیگ بنگ تئوری، سیلیکن ولی و وایکینگز). برای دیدن اینها به شکل اینترنتی باید مشترک سایت های دیگه مثل Amazon Prime، Hulu و HBO شد که اولا قانونا در کانادا امکان پذیر نیست و بازم نیاز به قندشکن و تغییر آی پی به آمریکا داره و دوم این که باید هزینه جداگانه واسه هر کدوم اینا داد. به علاوه من فقط دنبال دیدن فیلم و سریال هم نیستم و دوست دارم اخبار روز رو هم بشنوم و حتی گاهی دلم واسه شنیدن صدای پر شور هیجان تبلیغات هم تنگ میشه . به جز تلویزیون کابلی من گزینه دیگه ای هم دارم؟

2. واسه گرفتن تلویزیون کابلی علاوه بر تلویزیون نیاز به یک رسیور هم هست که قیمتش تقریبا به اندازه تلویزیونه، درست متوجه شدم؟

این توضیح رو هم بدم که من اینترنتمو از Start گرفتم بنابراین تلویزیون رو باید جداگانه بگیرم. ارزون ترین سرویسی که تا الان در کینگستن دیدم Mix 10 کجیکو هست که 25 کانال پایه رو داره به اضافه 10 کانال به انتخاب شما به قیمت 46 دلار در ماه. البته فکر می کنم پکیجی که فقط 25 کانال پایه رو داره هم هست به قیمت 25 دلار.