صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: چقدر زمان داریم تا مدراکمون را برای پذیرش سال آینده آماده کنیم ؟

Junior Member

Question چقدر زمان داریم تا مدراکمون را برای پذیرش سال آینده آماده کنیم ؟

سلام
    من می خواستم برای سال آینده تو خارج ادامه تحصیل بدم ولی نمی دونم که حدود چه موقعی باید مدارک ام (مثلا نمره زبان )آماده بشه و برای گرفتن پذیرش اقدام کنم . حالا سئوال من این که برای هر کشوری که می دونید زمان پذیرش برای سال آینده ( یا نزدیک ترین زمان ممکن ) کی می شه ؟
    و اصولا نمره زبان من باید تا چه موقعی آماده بشه ؟

پینوشت : برای من بیشتر کشور های استرالیا ، انگلیس ، سوئد ، فرانسه و کانداست .

پیش فرض پاسخ : چقدر زمان داریم تا مدراکمون را برای پذیرش سال آینده آماده کنیم ؟

سلام
    این موضوع با توجه به دانشگاه های مختلف و کشور های متفاوت مختلفه عزیز جان.
    شما باید کارات رو به ترتیب انجام بدی ( گرفتن پذیرش یه کاریه که اگر با برنامه ریزی انجام بشه هیچ وقت پشیمون نمیشی)
    به نظر من شما اول با توجه به شرایطتون دانشگاه های رو که می خواهید ازشون پذیرش بگیرید رو انتخاب کنید.
    بعدش بررسی کنید ببینید که چیکار باید کنید.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MNL نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم برای سال آینده تو خارج ادامه تحصیل بدم ولی نمی دونم که حدود چه موقعی باید مدارک ام (مثلا نمره زبان )آماده بشه و برای گرفتن پذیرش اقدام کنم . حالا سئوال من این که برای هر کشوری که می دونید زمان پذیرش برای سال آینده ( یا نزدیک ترین زمان ممکن ) کی می شه ؟

سلام
    معمولا واسه سوئد که Deadline اول Februray هست باید حداقل یه 2 ماه قبل امتحان داده باشی که وقت واسه ریپورت کردنش داشته باشی و کانادا هم اکثر دانشگاهاش Deadline هاشون همون January یا February هست و اون هم باید 2 ماه قبلش حداقل امتحان زبان را داده باشی که وقت واسه ریپورت کردنش داسته باشی.

این Deadline ها که گفتم واسه ترم پاییز هست که دانسگاهها بیتر پذیرش میدند و در مورد Deadline های Spring و ُSummer اطلاعی ندارم.

انگلیس هم که اصلا Deadline نداره و حتی تا 1 ماه مونده به سروع کلاسها میتونی اپلای کنی ولی واسه Scholarship انگلیس Deadline داره که معمولا سخت هم Scholarship میدند.

در مورد استرالیا اطلاعی ندارم

موفق باشید

Junior Member

از دوستان کسی هست که از Dead line های دانشگاه های استرالیا با خبر باشه ؟

Junior Member

سلام به همه دوستان

من دیپلم معماری 50/14 (کار دانش) و جدا دوره یکساله پیش دانشگاهی را تو همون مدرسه ای که بودم

گذراندم و با کلی بالا و پایین 17.50 بهم دادن ...... و دانشگاه آزاد قزوین هم برای رشته معماری قبول شدم

ولی به دلیل اینکه شرایط معاف شدن را داشتم مجبور به انصراف شدم و معاف شدم

میخواستم از دوستان سوال کنم که :

من تمام مدارک هایم کامل است ولی امتحان آیلتسم برای
    Thursday 15 April 2010 (1389/01/26), Tehran
    است (و شرایط اخذ نمره 7 را دارم ( یعنی بعد از سال 2009 میلادی

آیا من امکان این را دارم که برای دانشگاه های سوئد اقدام کنم ؟ (برای پاییز 2010) و یا کی اقدام کنم بهتره ؟

شرمنده از اینکه تمام سوالاتم را یکجا مطرح کردم ........اگه لینکی هست که این امکان را به من میدهد که

بیشتر اطلاعات کسب کنم و مزاحم دوستان نشوم حتما استقبال میکنم به این دلیل که تازه با این سایت

آشنا شدم .

با تشکر

از دوستان کسی هست که از Dead line های دانشگاه های استرالیا با خبر باشه ؟
    دوست عزیز deadline ها تو دانشگاه های مختلف فرق می کنه. بهتره سایت خود دانشگاه ها رو برای deadlines for international applicants بگردی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kohyar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من دیپلم معماری 50/14 (کار دانش) و جدا دوره یکساله پیش دانشگاهی را تو همون مدرسه ای که بودم

گذراندم و با کلی بالا و پایین 17.50 بهم دادن ...... و دانشگاه آزاد قزوین هم برای رشته معماری قبول شدم

ولی به دلیل اینکه شرایط معاف شدن را داشتم مجبور به انصراف شدم و معاف شدم

میخواستم از دوستان سوال کنم که :

من تمام مدارک هایم کامل است ولی امتحان آیلتسم برای
    Thursday 15 April 2010 (1389/01/26), Tehran
    است (و شرایط اخذ نمره 7 را دارم ( یعنی بعد از سال 2009 میلادی

آیا من امکان این را دارم که برای دانشگاه های سوئد اقدام کنم ؟ (برای پاییز 2010) و یا کی اقدام کنم بهتره ؟

شرمنده از اینکه تمام سوالاتم را یکجا مطرح کردم ........اگه لینکی هست که این امکان را به من میدهد که

بیشتر اطلاعات کسب کنم و مزاحم دوستان نشوم حتما استقبال میکنم به این دلیل که تازه با این سایت

آشنا شدم .

با تشکر
    برای لیسانس می خواین اقدام کنید؟ برای چه رشته ای؟

سلام

اگه برای سپتامبر سال دیگه می خواین اقدام کنید باید یه کم عجله کنید! برای کانادا و آمریکا ثبت نام شروع شده. البته deadlineها تو دانشگاه های مختلف و دپارتمانهای مختلف و مقطعی که می خواین براش اقدام کنید فرق می کنه. مثلا یه دانشگاه مثل University of Victoria فقط تا 15 دسامبر برای M.Sc Computer Science وقت داره و بعضی دیگه از دانشگاه ها deadline هاشون دیر تره. تو سایت هر دانشگاه این deadlineها هست که می تونید چک کنید.
    برای بقیه زیاد خبر ندارم. در هر صورت هر چی زودتر مدارکتون آماده بشه بهتره! دست دست کنید دیر می شه!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    اگه برای سپتامبر سال دیگه می خواین اقدام کنید باید یه کم عجله کنید! برای کانادا و آمریکا ثبت نام شروع شده. البته deadlineها تو دانشگاه های مختلف و دپارتمانهای مختلف و مقطعی که می خواین براش اقدام کنید فرق می کنه. مثلا یه دانشگاه مثل University of Victoria فقط تا 15 دسامبر برای M.Sc Computer Science وقت داره و بعضی دیگه از دانشگاه ها deadline هاشون دیر تره. تو سایت هر دانشگاه این deadlineها هست که می تونید چک کنید.
    برای بقیه زیاد خبر ندارم. در هر صورت هر چی زودتر مدارکتون آماده بشه بهتره! دست دست کنید دیر می شه!
    برای مثال می تونید deadlineهای دانشگاه Alberta رو از این لینک ببینید:
    http://www.gradstudies.ualberta.ca/apply/deadlines.htm

Senior Member

سلام
    آیا زمان ارسال مدارک برای متقاضیان کمک هزینه تحصیلی متفاوت از بقیه است؟
    بعد این که مثلا اگر deadline یک دانشگاه 15 ژانویه باشه ما باید چقدر زودتر اقدام کنیم تا مدارک به موقع برسه؟
    ممنون

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)