صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: چقدر زمان داریم تا مدراکمون را برای پذیرش سال آینده آماده کنیم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چقدر زمان داریم تا مدراکمون را برای پذیرش سال آینده آماده کنیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    برای لیسانس می خواین اقدام کنید؟ برای چه رشته ای؟
    بله برای لیسانس میخوام اقدام کنم و این رشته هارو مد نظر دارم :

Fashion Design
    Business
    architecture
    fine arts
    ویرایش توسط Kohyar : December 29th, 2009 در ساعت 04:59 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Kohyar نمایش پست ها
    بله برای لیسانس میخوام اقدام کنم و این رشته هارو مد نظر دارم :

Fashion Design
    Business
    architecture
    fine arts
    https://www.studera.nu/studera/1498.html

First cycle: Undergraduate studies

First cycle is the term used in the European Region for undergraduate (Bachelor's) courses and study programmes. In this cycle, there is a wide range of courses available but a limited number of study programmes. In order to be accepted into first-cycle courses or study programmes, you must meet general and specific entry requirements. You should read through these requirements carefully before submitting an application. They are available online when you search for courses and also on the websites of individual universities and university colleges.
    For practical information about visas, scholarships and accommodation please visit Study in Sweden.

Application dates and deadlines

Starting with the autumn semester 2010, all students applying for international courses and programmes have the same schedule of dates and deadlines. Please note that the application deadline for all students is now 15 August for the following spring semester and 15 January for the following autumn semester. For more information please see Key dates.

Save time

Follow the instructions carefully. See How to apply.

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    سلام
    آیا زمان ارسال مدارک برای متقاضیان کمک هزینه تحصیلی متفاوت از بقیه است؟
    بعد این که مثلا اگر deadline یک دانشگاه 15 ژانویه باشه ما باید چقدر زودتر اقدام کنیم تا مدارک به موقع برسه؟
    ممنون
    بله،اغلب کسایی که کمک هزینه می خوان باید زودتر مدارکشونو بفرسمن. اگه دانشگاه خاصی مد نظرتونه بگید تا بهتر بتونم کمک کنم...

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض درخواست راهنمایی

سلام
    من نزدیکترین زمانی که می تونم خودم را ربای امتحان تافل آماده کنم آخر خرداد سال 89 هست. اگه اون موقع امتحان تافل بدم نزدیکترین ترمی که می تونم ربای اون apply کنم به هر طریق و روش که ممکنه کدوم ترم هست.
    و چه جوری باید برنامه ریزی کنم تا کمترین اتلاف زمان را داشته باشم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما دوستان
    ویرایش توسط sara123 : January 4th, 2010 در ساعت 01:10 PM

Junior Member

با سلام برای امریکا - کانادا و اروپا deadline دکتری عمران را حدودا کسی می دونه ؟ ممنون میشم با تشکر

بله،اغلب کسایی که کمک هزینه می خوان باید زودتر مدارکشونو بفرسمن. اگه دانشگاه خاصی مد نظرتونه بگید تا بهتر بتونم کمک کنم...
    این ارسال زودتر مدارک شامل Ra هم میشه دیگه؟

سلام به همه دوستان
    میخواستم بدونم برای دانشگاه های کانادا deadline برای fall ترم چه تاریخیه ؟
    اگه وقتش تموم شده برای ترم بعد تا چه تاریخی مدارک باید اماده باشه برای فرستادن؟
    به نظر شما بدون سابقه research درکانادا با تافل و gre خوب و معدل 15 چه کارهای میشه کرد
    میشه راهنماییم کنید میخوام ادامه تحصیل بدم.
    به استادا e mailبزنم هنوز gre ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه منو راهنمایی کنید که بدونم چطور میتونم دانشگاههایی رو که در زمینه ی رشته ی تحصیلیم (الکترونیک) در مقطع ارشد و برای ترم بهار دانشجو میگیرن پیدا کنم؟
    چون من برای اپلای کردن برای ترم پاییز سال بعد نمیرسم. میخوام برای بهار یه دانشگاه پیدا کنم. ترجیحا اسکاندیناوی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها

دوست عزيز لطفا هر اطلاعاتي در خصوص دريافت پذيرش فوق ليسانس علوم سياسي از دانشگاه سيراکيوز آمريکا
    داريد بفرماييد.سپاس

Junior Member

سلام یه سوال درباره مدرک تافل و ددلاین دارم.
    اینکه اگر مدرک تافل ام و پاییز 1سال پیش گرفته باشم تا پاییز سال دیگه وقت داره. خوب اگر ددلاین بررسی مدارک زمستون سال دیگه باشه ولی من مدارکمو تا قبل از اتمام محلت تافلم بفرستم منو ریجکت می کنند؟یعنی باد الان دوباره تافل بدم؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)