صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: مهندسی عمران گرایش نقشه برداری

Local Moderator

پیش فرض مهندسی عمران گرایش نقشه برداری

دوستان عزیز

لطفا از این تاپیک برای پرداختن به کلیه مطالب مربوط به گرایش نقشه برداری عمران استفاده بفرمایید.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران گرایش نقشه برداری

با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم از شما عزیزان در مورد ادامه تحصیل در رشته نقشه برداری و گرایش های این رشته (GIS،فتوگرامتری،سنجش از دور،ژئودزی و ....) در اروپا اطلاعاتی کسب کنم،
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید در اختیار من بذارید .
    من در حال حاضر در رشته ژئودزی در مقطع ارشد مشغول به تحصیلم و تصمیم دارم این رشته یا گرایشهای دیگه نقشه برداری رو
    در المان ادامه بدم
    با توجه به اینکه اظلاعات مربوط به این رشته کمه و بسیاری از دوستان در فرومهای دیگه به دنبال دانشگاهها و مهارتهای لازم جهت ادامه تحصیل در این رشته بودن ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

سلام
    من دنبال course description به زبان انگلیسی هستم اگه میشه برام لینکش و بذارید
    مدیکال 14 نوامبر
    ارسال مدیکال 13 دسامبر
    pr:??????شاید این جمعه بیاید شاید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز. من مدرک کارشناسی از دانشگاه ازاد با معدل پایین 13 دارم. میخواستم بدونم ایا امکان پذیرش گرفتن برای ارشد از دانشگاههای امریکا رو دارم؟ یا اینکه بهتر است ارشد رو ایران بخونم و برای دکترا اقدام کنم. الان 33 سال دارم. و اینکه راهنمایی بفرمایید چه گرایشی برای عمران در امریکا از همه گرایشها بهتر است؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_sur نمایش پست ها
    سلام
    من دنبال course description به زبان انگلیسی هستم اگه میشه برام لینکش و بذارید
    با عرض سلام من هم دنبال این course description مهندسی نقشه برداری ام اگه پیدا کردین به من هم اطلاع بدین ممنون میشم

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

خیلی جمعیت نقشه بردارا کمه و این مشکل رو واقعا زیاد میکنه چه وقتی میخوایم کاری اقدام کنیم چا تحصیلی به سختی میتونیم اطلاعات دقیق به دست بیاریم راجع به مهاجرت.با اینکه رشته ما های دیمند کانادا و استرالیا است ولی بازم وقتی میخوایم اقدام کنیم نمیتونیم از تجربه کسی استفاده کنیم.

Junior Member

سلام دوستان. کسی برای ناک 2154 land surveyor استان ساسکاچوان اقدام نکرده تاحالا؟؟؟
    (با مدرک لیسانس مهندسی عمران گرایش نقشه برداری)

سلام من سال اخر کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه خواجه نصیرم .برای ارشد میخوام برای آلمان اقدام کنم
    اگر کسی اطلاعاتی راجب شرایط و دانشگاه ها واولویت گرایش ها داره خیلی ممنون میشم بهم بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط skamel نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی برای ناک 2154 land surveyor استان ساسکاچوان اقدام نکرده تاحالا؟؟؟
    (با مدرک لیسانس مهندسی عمران گرایش نقشه برداری)
    ببینید دوست عزیز این مساله کاملا به واحدهایی داره که تو دانشگاه پاس کردین چون نقشه برداری خودش یک رشته جداست و یک سری واحد های خواص نقشه برداری پاس شده و واحد های مشترک با بچه های عمران زیر ۱۰ درصد در دروس تخصصی بوده.من میدونم که در گذشته یک سری دانشگاه های ایران رشته عمران با گرایش نقشه برداری رو داشتند و خارج ایران هم همینطور که یک سری از کورس های نقشه برداری رو ارائه میکردند نه کل واحد ها رو!!اگر سازمان معادل سازی کانادا رشته شما رو به خاطر واحد هاتون به عنوان نقشه برداری اسس نکنند اصلا برای این ناک نمیتونید اقدام کنید. و رشته شما زیر مجموعه عمران قرار میگیره. بهترین راه اینه که ببینید چند درصد واحدهاتون با دروس نقشه برداری یکی بوده و سرفصل هاتون مطابق بوده!! چون سازمان های کانادایی سرفصل های دانشگاه رو ازتون میخوان! و اینجوری از هدر رفتن پولتون جلوگیری میکنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)