صفحه 28 از 35 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کر

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

در مرحله اول بایستی مقصد نهایی شما برای تحصیل معلوم باشد.اگر فقط می خواهید مدرک زبان برای داخل ایران بگیرید ایلتس جنرال بدهید. در غیر این صورت مقصد شما برای تحصیل در نوع امتحان تافل یا ایلتس تاثیر دارد.
    در حالت کلی به نظر من برای رایتینگ و اسپیکینگ بایستی کلاس رفت ولی بقیه با تمرین شخصی ارتقا می یابد.

موفق باشید
    سلام.ببخشيد شما استاد هستيد؟
    اگر خودتون دو مهارت ديگه رو خودخوان خوندين ميشه منابع خوب معرفى كنين؟

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

سلام دوستان عزیز من سه تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید :
    کتاب اینترچنج رو چجوری بخونیم؟ باید تمام مکالمه ها و مباحث رو حفظ بشم بعد برم درس بعدی؟ کلا یه توضیحی در مورد اینترچنج میدین؟(من سطح اینترو رو تموم کردم الان سطح یکم)
    2. من کتاب 504 تموم کردم؛ کلا اولین کتابی که واسه لغت خوندم الان1100 میتونم بخونم؟؟؟؟یا یه کتاب دیگه بخونم؟

3 . حدود یک سال زمان دارم تا امتحان تافل.بنظرتون میتونم واسه نمره ۶۰۰ خودمو تو این مدت اماده کنم؟

دوستان میشه توضیحی در مورد کتاب essential words for the toefl بدید ؟چجوری باید بخونیمش؟
    بهتره بعد از کتاب ۵۰۴ این کتاب رو بخونم یا کتاب دیگه ای ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    دوستان میشه توضیحی در مورد کتاب essential words for the toefl بدید ؟چجوری باید بخونیمش؟
    بهتره بعد از کتاب ۵۰۴ این کتاب رو بخونم یا کتاب دیگه ای ؟؟؟
    سلام
    با توجه به دو پستی که گفتید در مورد لغت خوندن به نظر من اول برید دو هزار لغت جنرال GSL و 570 اکادمیک که در اینترنت هم لیست لغاتش موجود هست یه نگاه بندازید چون این لغات با توجه به تحقیقات معتبر و زیادی گرداوری شده (که با یک سرچ در گوگل کاملا متوجه اعتبار پژوهش ها میشید) اگر مشکلی با این لغات نداشتید بله میتونید برید کتاب های لغت دیگه مثل لغات ضروری تافل و 1100 رو بخونید تا دایره لغاتتون بیشتر بشه ، چون اون دو سری لغاتی که گفتم جز کاربردی ترین و مهمترین لغات موجود متون انگلیسی هستش.

در مورد کتاب های اینترچینچ به نظر من کتاب های خیلی خاص و عالی برای ازمون تافل نیستند نه که بد و بی استفاده باشند ولی خب کتاب های مرجع اصلی تافل و یا ایلتس که حتی با توجه به سطح هم از مقدماتی به بالا هست که میتونید راحت در بخش های دیگه فروم مربوط به منابع این ازمون ها یا گوگل اسمشون رو پیدا کنید و به ترتیب بخونید.
    و در اخر در مورد اینکه گفتید نمره 600 تافل میتونم بگیرم لطف کنید برید در بخش ویکی همین فروم
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/امتحانات

در این بخش اطلاعات خودتون رو در مورد ازمون تافل بیشتر و به روز کنید چون دیگه این سیستم نمره دهی و کاغذی تافل در ایران برگزار نمیشود و مورد قبول اکثریت دانشگاه ها در دنیا نیست و الان نسخه ibt تافل مورد قبول هستش.
    و توصیه میکنم کل وقتتون رو فقط به لغت خوندن اختصاص ندید چون فقط با لغت دونستون هیچ پیشرفت خاصی در نمره ازمون نخواهی داشت و بقیه مهارت ها را تمرین کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به دو پستی که گفتید در مورد لغت خوندن به نظر من اول برید دو هزار لغت جنرال GSL و 570 اکادمیک که در اینترنت هم لیست لغاتش موجود هست یه نگاه بندازید چون این لغات با توجه به تحقیقات معتبر و زیادی گرداوری شده (که با یک سرچ در گوگل کاملا متوجه اعتبار پژوهش ها میشید) اگر مشکلی با این لغات نداشتید بله میتونید برید کتاب های لغت دیگه مثل لغات ضروری تافل و 1100 رو بخونید تا دایره لغاتتون بیشتر بشه ، چون اون دو سری لغاتی که گفتم جز کاربردی ترین و مهمترین لغات موجود متون انگلیسی هستش.

در مورد کتاب های اینترچینچ به نظر من کتاب های خیلی خاص و عالی برای ازمون تافل نیستند نه که بد و بی استفاده باشند ولی خب کتاب های مرجع اصلی تافل و یا ایلتس که حتی با توجه به سطح هم از مقدماتی به بالا هست که میتونید راحت در بخش های دیگه فروم مربوط به منابع این ازمون ها یا گوگل اسمشون رو پیدا کنید و به ترتیب بخونید.
    و در اخر در مورد اینکه گفتید نمره 600 تافل میتونم بگیرم لطف کنید برید در بخش ویکی همین فروم
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/امتحانات

در این بخش اطلاعات خودتون رو در مورد ازمون تافل بیشتر و به روز کنید چون دیگه این سیستم نمره دهی و کاغذی تافل در ایران برگزار نمیشود و مورد قبول اکثریت دانشگاه ها در دنیا نیست و الان نسخه ibt تافل مورد قبول هستش.
    و توصیه میکنم کل وقتتون رو فقط به لغت خوندن اختصاص ندید چون فقط با لغت دونستون هیچ پیشرفت خاصی در نمره ازمون نخواهی داشت و بقیه مهارت ها را تمرین کنید
    سلام دوست عزیز بسیار سپاسگزارم از لطفتون. مواردی که فرمودید رو دیدم اکثر لغاتش رو بلدم.
    در مورد امتحان تافل خیلی کم اطلاع دارم بخاطر همین نمیدونستم به چه صورت برگزار میشه.الان دارم کتاب گرامر این یوز میخونم از سطح مبتدی .
    درمورد کتاب لغات ضروری تافل میخواستم بدونم چجوری باید خونده
    بشه مثلا مثل کتاب ۵۰۴ نیست که معنی لغات جلوشون نوشته باشه این چجوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بسیار سپاسگزارم از لطفتون. مواردی که فرمودید رو دیدم اکثر لغاتش رو بلدم.
    در مورد امتحان تافل خیلی کم اطلاع دارم بخاطر همین نمیدونستم به چه صورت برگزار میشه.الان دارم کتاب گرامر این یوز میخونم از سطح مبتدی .
    درمورد کتاب لغات ضروری تافل میخواستم بدونم چجوری باید خونده
    بشه مثلا مثل کتاب ۵۰۴ نیست که معنی لغات جلوشون نوشته باشه این چجوریه؟
    سلام
    خواهش میکنم، این کتابی که تو داری شاید معنی لغات به فارسی نداره و یک نسخه اصلی هستش اگر مشکلی با کتاب داری و راحت تر هستی که مثل 504 این لغات رو هم همینجوری با معنی بخونی منابع زیادی هست که لغات ضروری تافل رو کامل با مثال و همچنین با ترجمه فارسی نوشته باشند و در بازار موجود هستش اگرم نمیخوای بخری pdf همین کتاب با سرچ خیلی ساده در گوگل میتونی پیدا کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم، این کتابی که تو داری شاید معنی لغات به فارسی نداره و یک نسخه اصلی هستش اگر مشکلی با کتاب داری و راحت تر هستی که مثل 504 این لغات رو هم همینجوری با معنی بخونی منابع زیادی هست که لغات ضروری تافل رو کامل با مثال و همچنین با ترجمه فارسی نوشته باشند و در بازار موجود هستش اگرم نمیخوای بخری pdf همین کتاب با سرچ خیلی ساده در گوگل میتونی پیدا کنی
    اگر منظورتون فقط روش خوندن لغت و حفظ کردن هستش که در تایپک زیر خیلی از افراد اومدن تجربه خودشون رو گذاشتن و راهنمایی کردن ، میتونی کامل این تایپک رو بخونی و هر کدوم که بهتر دونستی اون رو برای خوندن انتخاب کنی و اگر هم بازم سوالی برات پیش اومد در مورد لغت خوندن میتونی همونجا از خیلی از دوستان بپرسی

http://www.applyabroad.org/forum/sho...غات/page136

Junior Member

سلام. کتاب اینترچنج رو من قبلا که کلاس می رفتم می خوندم و به نظرم کمی قدیمی هستش. برای من بهترین روش رو اول گوش کردن زیاد فیلم ها تا حد حفظ شدن بود. که این رو هم از یک استادی که خیلی خوب بود یاد گرفتم. و در وحله دوم هم خواندن مجلات. کتابهای لغت هم خوبند البته بل شرطی که اون لغات رو آدم در متون مختلف ببینه. در مورد کتاب ها english file و true to life رو من با استاد روش کار کردم و خیلی خوشم اومد.

سلام
    به نظر من شما دوست عزیز تمام توجه و تمرکزتون را روی یک کتاب بدارید و مثل نور خورشید اینقدر برای اون وقت بگذارید که همه اون کتاب متوجه بشوید اکثر کتاب های انگلیسی دارای مفهوم یکسان کلمات یکسان اغلب و در نحوه عرضه شدن اون متفاوت اند اگر شما یک کتاب خوب یاد بگیرید بقیه کتاب ها هم براحتی خواهید متوجه شد
    در آخر هم اگر میتوانید هفته ای یه داستان با فایل صوتی را به صورت روزانه یکبار مطالعه کنید تا با idioms و اصطلاحات نیز آشنا تر بشوید.

Junior Member

من با کتابHEADWAY شروع کردم( آموزشگاه کیش فشرده ۳ ماه) و فقط اولین کتابش را تمام کردم دیگه هم کلاس نرفتم. فقط کتابهای دیگر اموزشگاهها را خوندم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)