صفحه 32 از 35 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goldperson2005 نمایش پست ها
    سلام
    متشکرم بابت پاسخ
    سال نو شما مبارک
    به کدوم استاد اعتماد کنم؟ اگر استادی که پیدا میکنم با راهنمایی های غلط وقت من رو هدر بده ضرر بسیار بزرگی می کنم.
    من ساکن تهران هستم لطفا درمورد انتخاب استاد راهنمایی بفرمایید
    سلام
    متاسفانه من در مورد اساتید تهران اطلاعی ندارم اصلا. اینم مشکل بزرگیه واقعا. آخه ما تو شهر کوچیک بودیم و یکی دو تا استاد بیشتر نبودن که خب همونا رو هم همه میشناختن. پیدا کردن استادی که از دل و جون کار کنه و صرفا به خاطر پول بهتون نگه شما الا و بلا باید کلاس خصوصی بگیرین تو تهران قطعا مشکله. من پیشنهاد می کنم یه نگاه به تاپیک های مربوط به تجربه های امتحان آیلتس و اینا بکنین، به بچه هایی که تو تجربه هاشون اشاره کردن به کلاس خصوصی داشتن پیام خصوصی بدین و استاد خوب پیدا کنین. البته سایت های آنلاینی هم هستن مثل استادسلام که می تونین توش معلم پیدا کنین. کم و بیش ریویویی هم دارن این استادا که می تونه تو انتخاب معلم کمکتون کنه.

سلام از اونجایی که من خودمو مدیون اطلاعات خوب این سایت می دونستم تصمیم گرفتم یه سری تجربه رو در اختیارتون بزارم اصولا زبان انگلیسی 4تا مهارت داره که همتون بهتر از من می دونید مهارت اول صحبت کردن برا ی اینکه توی این مهارت خوب بشید باید صحبت کنید حرف بزنید تا تارهای صوتی شما به کلمات انگلیسی عادت کنند باید صداها از طریق گوش شنیده بشوند تا گوش نیز با صدای جدیدتون اشنا بشه اگر قرار باشه فقط بخونید و بخونید و صحبت نکنید هیچ وقت گوینده خوبی نمیشید حالا راه حل ممکنه شما بگید که برا اسپیکینگ باید یه نفر باشه که باهاش صحبت کنم من هیچکیرو ندارم باور کنید منم نداشتم خیلی ها این مشکل رو داشتند تا اینکه با یه مجموعه فوق العاده به اسم ایفورت لس اشنا شدم توی این مجموعه یه استادامریکایی هستش اول یه داستانو بهتون میگه شما خوب گو ش می دید (لسنینگتون هم تقویت میشه)بعدش این استاد در مورد اون داستان بارها و بارها سوال میپرسه و شما صدا را استوپ میکنیدو پاسخ می دید دوباره پلی میکنید استاد حالا جواب صحیح رو براتون میگه این مجموعه رو از دست ندید عالیه یه ایده خوب دیگه اینکه وقتی یه متنی رو می خونید وقتی که خوندنش تموم شد سعی کنید هر چی ازش فهمیدن رو بگید تصور کنید یه استاد روی سرتون هستش از شما میپرسه خوب از این متن چی یاد گرفتی ؟هر چی فهمیدی بگو این کار هم عالی هستش اگرم کلاس زبان می رید سعی کنید سر کلاس هر جلسه برید پای تخته یه لکچر ارایه بدید اولش ممکنه یه کم سخت باشه ولی بعدش ترستون میریزه و یه گوینده عالی میشید ایشالا توی پستهای بعدی در مورد مهارتهای دیگه زبان هم صحبت میکنم موفق باشید

والا من که کلا از یاد گرفتن زبان ناامید شدم. کلی کلاس رفتم و آموزش دارم اما هیچ به هیچ

Junior Member

دوست عزیز ناامید نشید من البته نمیدونم سطح زبانتون تا چه اندازه است اگه بدونم بهتر میتونم کمکتون کنم

شدنش که میشه اما وقتی به مشکلی می خوری دچار چند گانگی میشی و یافتن جواب صحیح مشکل

نقل قول نوشته اصلی توسط parvizb7 نمایش پست ها
    والا من که کلا از یاد گرفتن زبان ناامید شدم. کلی کلاس رفتم و آموزش دارم اما هیچ به هیچ
    سلام عشقم parvize
    برای یادگیری زبان
    ابتدا باید کشور هدف گذاری کنی ایا باشرایتتون میشه مهاجرت کرد یا نه اگه اره حالا شما انگیزه پیدا کردی
    دوم شما باید با یک برنامه ریزی روزانه ارام ارام به تدریج
    پیش برید
    توصیه میکنم ابتدا با داستان های کارتونی سطح بندی شده شروع کنید
    بعد یک ماه از اینترنت مجموعه های اموزشی فیلم English way
    مطالعه کنید
    ان که تمام کردید مجموعه صوتی نصرت یا پیمزلر به زبان میخواهید بخونید
    کتاب های اموزش زبان بودند ولی من حالم بد میشد بخونم
    مطالبی مطالب جدیدی که یاد میگیرید داخل یه سررسید که بتوان برگه بهش اضافه کرد بنویسید تا مطالب تکراری کم تر بشوند

سلام
    من انگلیسی م در حد مبتدی ، برای آموزش از چه طریقی بهتره ؟ چه نرم افزار یا کتابی؟
    واینکه لهجه استرالیایی ، انگلیسی بریتشه؟

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh_alimirz نمایش پست ها
    سلام
    من انگلیسی م در حد مبتدی ، برای آموزش از چه طریقی بهتره ؟ چه نرم افزار یا کتابی؟
    سلام،شما باید اول هدفتون رو مشخص کنید،هدفتون از یادگیری میخواید چی باشه؟مهاجرت؟اگه آره به چه کشوری؟ مهاجرت برای تحصیل یا زندگی
    شما خیلی کلی گفتی.
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh_alimirz نمایش پست ها
    سلام
    فقط برو اینترنت فقط بخون
    کار نیکو از پی کردن است
    فقط بخون بدون کلاس من هم المانی هم انکلیسی یاد گرفتم
    هر چی اینترنت هست دانلود کن بخون

برای یادگیری زبان
    ابتدا باید کشور هدف گذاری کنی ایا باشرایتتون میشه مهاجرت کرد یا نه اگه اره حالا شما انگیزه پیدا کردی
    دوم شما باید با یک برنامه ریزی روزانه ارام ارام به تدریج
    پیش برید
    توصیه میکنم ابتدا با داستان های کارتونی سطح بندی شده شروع کنید
    بعد یک ماه از اینترنت مجموعه های اموزشی فیلم English way
    مطالعه کنید
    ان که تمام کردید مجموعه صوتی نصرت یا پیمزلر به زبان میخواهید بخونید
    کتاب های اموزش زبان بودند ولی من حالم بد میشد بخونم
    مطالبی مطالب جدیدی که یاد میگیرید داخل یه سررسید که بتوان برگه بهش اضافه کرد بنویسید تا مطالب تکراری کم تر بشوند

Junior Member

سلام.میشه منو راهمایی کنید.من کتاب اینگلیش گرامر این یوز و تهیه کردم الان متوجه شدم برای کسانی هست که می خوان آیلتس امتحان بدن و لهجه بریتیش هست.من میتونم ازش استفاده کنم؟ می خوام امریکن یاد بگیرم و تافا امتحان بدم.خیلی تفاوت داره با کتاب گرامر این یوز با لهجه امریکن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)